Mit használtál ma?

Reggel:
•TO tejsav 5%

Smink:
•L’Oréal Paris True Match alapozó
•MR HD brows szemöldök paletta
•Alverde pirosító rózsaszín
•Alverde ajak kontúr ceruza
•Lovely K*Lips Lovely Lips árnyalat (régen 1 évig hű voltam hozzá, most újra használom)

Este:
•Nivea Micellás víz
•TO tejsav 5%

3 Likes

Reggel:
Cien Sensitive Micellás víz
C-Glow C-vitamin szérum
Isana Q10 SPF 30 fényvédős hidratáló

Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
szem alá RCMA púder
Catrice szemöldökceruza
Benefit Hoola bronzer
MAC pirosító Melba
The Balm Mary Lou highlighter
Rimmel szemhéjalap
Essence Million Nude Faces paletta ( matt világosbarna, fényes taupe az egész mozgó szemhéjra, mikrocsillámos sötétbarna)
Essence The False Lashes spirál
rúzs: Catrice Ultimate Colour 380 Nude Tastic

Parfüm: EL Modern Muse Chic

2 Likes

Reggeli rutin nem változott. És ha már itt tartunk, az esti sem. :face_with_hand_over_mouth:

Smink
Alap:

  • Holika Holika Holi Pop BB cream (Matte)
  • Vichy Dermablend korrekciós alapozó a tágpórusú részekre

Szemöldök:

  • Essence szemöldökceruza (02 Brown)
  • Alverde zselé (02 Braun)

Szemek:

  • RdeL Young szemhéjbázis
  • Revolution Re-Loaded Newtrals 2 és a szintén MR Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless színei
  • Avon True szemkontúrceruza (Blackest Black) és Trend It Up Contour & Glide ajakkontúr ceruza (sokszor használok szájkontúr ceruzát szemre. :face_with_hand_over_mouth:)
  • Essence vízálló Liquid Ink tus
  • Avon True Supershock és Supershock Definition, valamint Catrice vízálló Glamour Doll és Essence I :black_heart: Extreme spirálok

Rúzs: Lovely K :star: lips matte lipstick & lip liner (Magic Dessert)

A stílus ugyanaz, mint a múltkori: cicás cut crease, csak ezúttal más színekkel. Ígéretemhez híven próbáltam róla többféle képet készíteni, közelebbről is. Annyira nem sikerült, mert se a borongós időjárás, se a telefonom rossz kameraminősége nem segédkezett a dologban, de azért igyekeztem. A színek csalókák, már csak a hajam színén is látszik, mert egyik képen ilyen, a másikon olyan, és egyik sem a valóság. :joy: A múltkori fotót az egyik barátnőm készítette egy félprofi géppel, azt a színvonalat sajnos nem tudtam hozni, de remélem, a lényeg látszik valamelyest. :upside_down_face:

20190102_141839

kr%C3%A9mi2

kr%C3%A9mi1

9 Likes

Na jó!! :heart_eyes: Végem! :heart_eyes:

Én ilyet soha nem tudnék csinálni! Nagyon tetszik! Minden elismerésem!:ok_hand:t5::heart_eyes:
Jól állnak ezek a színek :blush:

1 Likes

Nagyon dögös! A tusvonalat azért nem húztad végig körben a szemeden, hogy ne kicsinyítse?

2 Likes

Köszönööm! :smiling_face_with_three_hearts: Dehogyisnem, hidd el, meg tudnád! :hugs:

1 Likes

Köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: Igen, pontosan azért. Nagyon sokszor próbálgattam már végig meghúzni, de akármilyen vékonyan csinálom, katasztrófa. Megeszi a mozgó szemhéjamat még egy leheletnyi fekete vonal is. :smile:

1 Likes

Félre ne értsd, de nagyon szép ajkad van!

1 Likes

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts: A rúzs azért sokat dob rajta. :face_with_hand_over_mouth: Anélkül is ilyen a formája, meg ekkora a mérete, csak épp olyan kis hóka meg vérszegény csóri, hogy a körvonalai szinte egybeolvadnak az arcbőrömmel.

2 Likes

Igen, egyetértek Kokapuval, nagyon szép ajkaid vannak! :blush: Tetszik az íve
Egyébként ugyan ezt a folyékony rúzst használom Én is amit Te viselsz a képen :slight_smile:
Lovely K* Lips Magic Dessert. Bár nekem a Lovely Lips jobban bejött, de szép árnyalat mindkettő :blush::kissing_smiling_eyes:

2 Likes

Köszönöm! :hugs: A Lovely Lips is megvan, azt is szeretem. :face_with_hand_over_mouth: Szépek, és a minőségük is egész jó. :blush:

1 Likes

Azta de jó lett a smink. Nagyon tetszik a szemsmink és a tus megoldás. Gyönyörű vagy:)

1 Likes

Elkezdődött a munka (avagy a világvége), elkezdtem újra sminkelni:
Nyx Shine Killer Primer
Lioele CC krém
Nars és TIUP korrektor
Milani korrektorpalettából a zöld szín
Hourglass púder
Rimmel Maxi Blush 003 Wild Card
Physicians Formula Butter Bronzer
Catrice Kaviar Gauche highlighter
Zoeva szemöldökceruza Arsenic
Milani szemhéjalap
Zoeva Soft Kohl Karnat szemceruza (bőrszínű) az alsó vízvonalra
Pupa Multiplay 72 (bordó aranycsillámos) ceruza az alsó pillatő külső részébe
Nabla Poison Garden: Canvas, Narrative, Zen, Honey, Opera, Archetype, Rosita és Adoration árnyalatok
Lovely Vampire Lashe (nem rossz ez)
Mac Twig mini
Molinard Habanita parfüm

És alátámasztom, amit @Kokapu mond: a szünet elején, mivel nagyrészt itthon voltam (és nem sminkeltem), nem végeztem több lépcsős arctisztítást, mondván, minek. Hát azért, hogy ne szaporodjanak el a mittyók.

3 Likes

Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts: Annyira édesek - és természetesen ti is gyönyörűek! - vagytok. :blush:

Arcápolás ugyanaz.
Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
RCMA púder a szem alá
H&M szemöldökceruza
Benefit Hoola bronzer
MAC pirosító Melba szín
The Balm Mary Lou highlighter
Rimmel szemhéjalap
Essence Million Nude Faces paletta (matt csontszín, matt téglaszín, világos-fényes-barackos szín, matt sötétbarna)
L’oreal Miss Baby Roll spirál
rúzs: Kell a púder Pink Truffle

parfüm: EL Modern Muse Chic

2 Likes

Amúgy mi a smink fotó titka? Én sosem tudom jól elfotózni a szemsminkem. Van valami tipped, ami bevált? A fenti képek pl.hogyan készültek?

1 Likes

Ha egyszer rájövök, mindenképpen elmondom neked! :face_with_hand_over_mouth: A fenti képek sem lettek különösebb jók, vagy színazonosak. A szemhéjpúder például a valóságban sokkal intenzívebb színű volt, ami azért furcsa, mert a rúzs viszont a képen is élethűen élénk, szóval nem is értem. Szerintem jó fények és jó kamera kellene hozzá, tulajdonképpen minden fotóhoz ez kell, már amennyire én értek hozzá. A fenti képek is úgy készültek, hogy beültem az ablak elé, mindig a szemből jövő fényforrást jó keresni. :relaxed:

Jajj igen, kísérletezem én is folyamatosan. Lehet ha egyszer meglesz a szög akkor mindig menni fog, de nekem még az sincs hogyan tartsam a fejem:D. No meg rejtett szemhájat, hogy a mink is látszódjon lehetetlen fotózni:D. Most azt próbálom majd meg, hogy rendeltem körfényt telóhoz. Talán azzal legalább a fényviszonyokon tudok javítani. olyan jó lenne megörökíteni a sminkeket, ötleteket, de rengeteg körülménynek kell passzolni egy jó fotóhoz.

1 Likes

Oo, akkor te is szólj majd, ha feltárul a titkok kamrája. :face_with_hand_over_mouth: Én sem találom el a szöget, nehogy azt hidd. A fenti hármas, közeli kollázs mind-mind távolabbi képekből lett körülvágva. Szóval az egész fejem rajta volt mindegyikben, bizarr szögből, roppant előnytelenül - rosszat álmodtatok volna, ha úgy, eredeti formájukban teszem fel őket. :smiley: Így inkább kiegyenesítettem, körülvágtam, aztán összeraktam őket, és tádáám. :smile: A rejtett szemhéjjal - mint látod - én sem tudok mit kezdeni, max annyit, hogy felvonom a szemöldököm, de egy plasztikai sebész kezét még így is le kéne fogni, ha látná. :joy: Szerintem mindenképp próbálgasd lefotózni a sminkjeidet, mert nagyon szépeket készítesz. Aztán majd csak beletanulunk egyszer ebbe is. :relaxed:

1 Likes

Az én sminkes selfie-jeim 90%-val is ijesztegetni lehet:D. Ma felfedeztem viszont egy új, alvós pózt:D https://www.instagram.com/p/BsKsReVg8MK/

1 Likes