Mit használtál ma?

Jajj te, a képeid alapján most is gyönyörű a bőröd, ne keseregj! :smiling_face_with_three_hearts: Gyűlölni pláne nem szabad. Az a lényeg, hogy most már a megfelelő termékeket használod rá. Az is simán lehet, hogy belső, hormonális változások történtek a szervezetedben, és amiatt jöttek elő a kisebb bőrhibák, nem feltétlen csak a smink miatt. Ne szomorkodj, ezek abszolút apróságok, és abszolút lehet rajtuk ezzel-azzal még csiszolni. :kissing_smiling_eyes:

Igazad lehet hogy hormonális változás okozza😟

De, nem tudom eldönteni, hogy ezek durva változások.e :frowning: lehet, hogy csak én képzelem durvának?:worried:

Szerintem egyáltalán nem durvák, csak annak látod őket. Így vagyunk ezzel mind, a nők iszonyú kritikusak magukkal szemben. És többször írtad már, hogy leginkább csak az állad környékén vannak apró pattanások vagy mitesszerek. Most gondolj bele, van, akinek az egész arcát ellepik. Persze mindig lehet tökéletesítgetni magunkat, kísérletezni új hatóanyagokkal, kutatni, hogy mi válik be, és bizonyos szempontból nem is szabad feladni a reményt, hogy lehet jobb is. Csak azt mondom, hogy ne légy túl szigorú magaddal, és mindig lásd azt is, hogy milyen szép vagy! :smiling_face_with_three_hearts: Az apró ráncikák ellen például máris tettél egy lépést azzal, hogy elkezdtél fényvédőzni.

Jézusom, nehogy gyűlöld a bőröd! Én is inkább hormonális változásra tippelnék, valamilyen formában mindenkit utolér. Nem hiszem, hogy smink, arckrém ennyiféle problémát tudna okozni hirtelen.
Egyáltalán nem vészes a bőröd állapota, néhány rebellis pórus mindenkinél előfordul.

Ilyenkor örülök, hogy mások így gondolják! :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_heart:

Bevallom, a cuki kis múmiát enélkül is tudom reprezentálni, méghozzá minden reggel! Csoszogó, lassú járás, bizonytalan tapogatózás, vaksizás (az első tea előtt nem látok), beszéd helyett artikulálatlan hörgés.
Ja, csak felkeltem, ill. kivakartam magam a szarko… ágyból.

Csatlakozom a mitesszeresek táborához… :frowning:
Tini korom óta üldöznek, és a rossz hír, hogy még most, 43 évesen is. Sőt, időnként pattanások is, leginkább a hormonális változásokhoz köthetően, szóval minden hónapban van néhány olyan nap, amikor kvázi bármit is csinálok, előjön 1-2 darab.
Nekem is leginkább a T-vonalam zsíros és mitesszeres, a homlokom nem annyira, inkább az orrom és az állam. Az orcáimon is elég tágak a pórusok, de ott ritkán van mitesszer.
Nekem csak a rendszeres, és alapos arctisztítás vált be. Mióta reggel micellás vizet, este pedig legalább kétféle, de ha sminkeltem 3 féle arctisztítót is használok, azóta sokkal tisztább az arcom. Illetve heti két-három alkalommal (többször nem, mert szárít) lemosom a Skinfood tojásos lemosójával, az is nagyon szuper.

Mai nap.

Reggel:
Skinfood tojásos arctisztító
Alverde Naturschön arclemosó
Pupa tonik
G&G C-glow
Nekem kifejezetten bevált, sokkal jobban szeretem, mint akár a The Ordinary, akár a Hylamide C-vitaminos szérumát.
G&G 101 HA5 rich
Alverde Naturschön szérum az államra
Alverde Naturschön szemkörnyékápoló
Paula’s Choice Resist sötétkék színű spf 50 hidratáló

Smink:
Catrice Dr. Blur primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish Foundation SPF15 - Sand 02
Nabla Close-up korrektor - porcelain
RCMA porpúder
Urban Decay Primer potion
Essence Into the Snow Glow palettából használtam a Bare, Fire és Velvet színeket, plusz a Jaclyn Hill paletta nagyon kék színét (imádtam).
https://kremmania.hu/kremek/essence-into-the-snow-glow-face-eye-palette
Alsó szempillatőbe Trend It Up Metallic kajal 030 (kék) ceruza, amit szintén a Jaclyn Hill paletta kék színével fixáltam.
Nabla Dazzle liner - Royal Blood
The Balm Mad Lash spirál
Pirosítónak szintén az Essence paletta Rosy és Pink Wink pirosítója keverve.
The Balm Mary-Lou manizer
Kell a púder rúzs - Melrose

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

Este:
Balea olajos szemfestéklemosó lapocskák
Avon True sminklemosó olaj
Alverde Naturschön arclemosó
Magister Drystopper
Magister Vulkanikus arcmaszk
Ximi vogue tonik
(A Ximi egy pár hónapja nyílt üzlet a Kökiben. Ránézésre koreai termékeket árulnak, jobban megnézve minden kínai. Ezt a tonikot elhasználom, de mást nem fogok venni.)
Missha Time Revolution mist
G&G C-glow
G&G 101 HA5 rich
Biobelle vadrózsás, C-vitaminos fátyolmaszk
Alverde Naturschön szérum az államra
Alverde Naturschön szemkörnyékápoló
Magister Pistacchio krémzselé

Uhh, ezt leírni is sok volt…

Mesélj erről az Essence palettáról. Milyen?

Üdv a klubban.:frowning: A mitesszer olyan, mint a por: mi a fenének kell a világra, meglennénk nélkülük…
A képen, amit feltettél (a szürke szemsmink a metálos Nabla rúzzsal) gyönyörű a bőröd, egyáltalán nem látszanak.
Most már megrendelem ezt a tojásos lemosót.:slight_smile:

Nagyon szép lehetett a sminked!
Ezek szerint a G&G C-vitamin nálad se okozott mitesszereket, ahogy sok véleménynél olvastam.

Most egy pár hónapja már elég tiszták a pórusaim. De kb a tojásos arcmosó óta, szóval nálam csodaszer.
Ha látom, hogy van rajtam mitesszer, akkor is először azzal arcot mosok, és utána sokkal könnyebben eltávolítható.
Mondjuk most éppen megint van két apró pattanásom, hiába, a női lét gyönyörei…
Nem kevés munka árán ilyen a bőröm, szóval örülök neki. :grinning:

Nem, egyáltalán nem okozott problémát. Sőt! Időnként kijön rajtam ilyen apró fehér gríz, azt például gyönyörűen elmulasztja, és egyébként is szép, egyenletes lesz tőle az arcom.

Sajnos nem egy új HoHoHo paletta, de egyáltalán nem rossz. Volt az a műanyag dobozos Flirt paletta, attól sokkal-sokkal jobb.
A szemre valókat még nem próbáltam mindet, a highlightereket még egyáltalán nem, viszont a pirositók nagyon tetszenek.
Még tesztelgetem.

Egyre jobban érzem, hogy rokonlelkek vagyunk! :smiley::smiley::smiley:

Ebayen horror áron van amerikai eladóktól, a Jolsén megint sold out… na, majd egyszer csak sikerül lecsapnom rá.
Nálam eddig csak a L’Oreal Detox maszkja tudott a könnyebb eltávolításban segíteni.
Oh, egy-két pattanás (NÉHA) szerintem még tolerálható, kivéve, ha meglévő problémára jönnek még pluszban.:slight_smile:

Botrányos vagyok… nettó kilenc óra alvásra van szükségem, és akkor is majd’ meghalok felkeléskor.:sleeping:
A szegény párom meg alig tud aludni, felébred hajnal 4-kor és nem tud visszaaludni… nos, nem szeret engem, amikor 8 óra alvás után szenvedek.

A reggeli rutinomba beépítettem:
https://kremmania.hu/kremek/cosrx-advanced-snail-96-mucin-power-essence
A C vitamin szérum után és a fényvédős hidratáló előtt használom.

Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
Hoola bronzer
Mac Melba pirosító
Catrice szemöldökceruza
RCMA púder
The Balm Mary Lou highlighter
Rimmel szemhéjalap
Essence Million Nude Faces paletta (matt csontszín, matt hideg világos barna, meleg téglás matt szín, fényes réz, fényes pezsgő, matt sötétbarna apró arany mikrocsillámokkal)
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza
Essence The False Lashes spirál
Rúzs: L’oreal Infallible Mega Gloss matt Amen szín

Parfüm: Madame Glamour

A mai naptól megkezdtem az 1 hét 1 paletta projektemet (1 hétig 1 pirosító, bronzer ès highlighter)

Bellának és mindenkinek a hidratálással kapcsolatban. Érdemes elolvasni ezt a cikket, ha egy ideig szerettétek a hidratálótokat, de egy idő után már kevésnek érzitek.

Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor (nem sok van már benne)
RCMA púder a szem alatti rész fixálására
H&M szemöldökceruza
Benefit Hoola Bronzer
MAC pirosító Melba szín
The Balm Mary Lou highlighter
Rimmel szemhéjalap
Essence Million Nude Faces paletta (matt csontszín, matt világosbarna, matt sötétbarna, fényes hideg, ezüstös szín)
L’oreal Paradise Extatic spirál
rúzs: Lovely K Lips Lovely színben

parfüm: Thierry Mugler Alien Edt