Mit használtál ma?

Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts: Amadea kolleginától vettem tavaly ősszel, igazi nyári színek vannak benne :blush: Szokott lenni zsibin is, szólok majd ha látom, bár elég hamar lecsapnak rájuk…

A rúzsos kommenteden felnevettem annyira pasis :smiley: Nekem is mindig ezt mondja ha kérdezem, azóta inkább nem kérdezem :smiley:

Nagyon szép lett a sminked is, én is imádom a Metal Cupidot :sparkling_heart: Az a csodaszép aranyszín az melyik a palettából?

1 Likes

@Alsace, a Dreamyből a Byzantine :).

1 Likes

Most van 7500 feletti ingyenes rendelés.

Húha… mindig necces erről nyilatkozni, mert ízlések és pofonok, és más pénzéről van szó. Én örülök, hogy megvettem, mert szép a színe, érdekes az állaga, csak akkora a gyűjteményem, hogy… hogy arról nem illik beszélni. De pozitívan csalódtam a MACben, ez és az új bronzer is nagyon jó.
Remélem, majd az eladók segítenek és felteszik neked a legszimpatikusabb színt.

2 Likes

Én csak attól tartok, hogy az állaga miatt nehezen viszem majd fel, illetve nehezen találok hozzá ecsetet.
Ezzel nincs gondod?

1 Likes

Van egy KIKO mono olivazöld szín. Az is nagyon szép, találtam róla videot is a youtube-on.

1 Likes

@anon27689852 sajnos nem tudlak lebeszelni rola. :grinning: Bitang jo ez a pirosító, a fura allaga ellenere, amitől en is tartottam. Zoeva 127 pirosító ecsettel nyomogatom bele ovatosan a pofimba a pírt. Nekem tetszik. Nem ordít az arcomról, hogy ki van kenve pirosítóval. Plusz tenyleg nem öregít, nem szárít, nincs poros hatas. Grand a legszebb szín sztem.

3 Likes

Huhhh, akkor ecsetem legalább már van hozzá. :laughing:

1 Likes

Egyáltalán nincs. Egy durvább, természetes szőrű Bősz ecsetet használtam hozzá, szépen felvette.

1 Likes

Köszi szépen, tudod te, mivel kell hatni rám.:smiley:

1 Likes

Én asszem lemaradtam, erről a pirositóról van szó?

https://m.maccosmetics.hu/product/13842/73802/termekek/smink/arc/pirosito/glow-play-blush#/shade/No_Shame!

2 Likes

Bizony :grin:

1 Likes

Ma velük sminkeltem:

Kép

Kép

Kép

8 Likes

Ez ismerős​:grinning::grin:

1 Likes

Mai kellékeim:
Nagyon tetszik a ND paletta :smiling_face_with_three_hearts:
Kép

Kép

Kép

Kép

14 Likes

Ez bizonyos értelemben rossz hír.:smiley:
A Beached bronzer nagyon jól bírja a strapát, még mindig van belőle.:open_mouth:

Igen, és nincs szívem kidobni mert nagyon szeretem.
ND paletta: nagyon krémes, csodás fényes színek, és estig szépen tartotta magát (viszont a CT Pillow Talk viszont elbukott)

Nem semmi kitartásod van, hogy még nem utáltad meg.:slight_smile:
Nekem az a kattanásom, hogy nem szeretek csupa fényes színnel szemsminket készíteni, de rajtad annyira jól állnak.
A Charlotte Tilburynél sokszor éreztem már azt, hogy túlárazott, a csomagolás igazán csinos, de ennyi.

2 Likes

Nem hiszem, hogy fogok több CT palettát vásárolni. A Colourpop ezerszer jobb minőségű és pigmentáltságú szemfesték.

2 Likes

Nem mind arany, ami fénylik.:frowning:

2 Likes

Robert Welsh videóit nézem mindig, ő mondja, hogy CT borzalmasan túlárazott és csak a hírneve miatt kerül ennyibe, a minőség a kanyarban sincs :frowning:

5 Likes