Mit használtál ma?

Szerintem is hozzád ez a vörös haj illik! :blush::star_struck::hugs:

Nagyon szép állapotban van a bőröd, az a lényeg, hogy nincsenek pattanásaid. A tág pórusok szerintem nagyon cukik! :heart_eyes_cat: Barátomnak is tágak a pórusai,ugyan ott ahol neked! :slight_smile:

A G&G C vitamint jövő héten rendelem, pár foltom nekem is van ( áll környékén) most, hogy már 3 hónapja nem szoliztam így nem akarnak halványodni, nagyon kiváncsi leszek a G&G C vitaminra :blush::hugs:

1 Likes

Adós vagyok a csütörtökön és a pénteken használt darabjaimmal. Csak a különbségeket írom le.

Csütörtök:
Physicians Formula Butter Bronzer
Colourpop Super Shock Highlighter On The Cusp
Makeup Revolution pirosító Love
UD Naked Heat
Pupa Volume rúzs 400 (pirosas árnyalat)

Péntek:
Milani pirosító Luminoso
ABH Dream Glow Kit Unicorn
LH Cosmetics Infinity palette: Cigar kontúrozni és a mélyítővonalba is ezt satíroztam el a Zwickyvel. A teljes szemhéjra a Maffei árnyalat került.
ColourPop All I See Is Magic paletta: a lilásbordó árnyalat került a külső V-be, a széleket a narancsszínnel satíroztam el (meg az LH paletta Maffei-vel).
Colourpop Good Sport paletta: a Rookie (rosegold) került a mozgó részre.
Nabla Shine Theory Lipgloss Dresscode
Parfüm: Molinard Red Aoud

1 Likes

20181223_114231
Igazából nem kell sok, hogy kupi legyen.

5 Likes

Szerintem nem vészes! :slight_smile: az enyém kb mindig ilyen :slight_smile:

1 Likes

Nálam is ez az alapállapot. Reggelente ott marad az asztalon, amit használtam, esténként pakolászok el, aztán következő nap minden kezdődik elölről.

Ismerős!! :smiley: Ez így van rendjén :slight_smile:

2 Likes

Tegnap nem sminkeltem, sőt semmit nem használtam az arcomra. Sem fényvédő, még egy micellás vizet sem. Elkapta az egész család a hasmenés/hányás vírust. Nálam péntek este kezdődött, tegnap csak addig keltem fel, amíg elmentünk megvenni a karácsonyfát.

Ma már voltam emberek között, minimális terméket használtam az arcomra, hogy vállalható fejem legyen.

Revolution korrektor a szemem alá
Rimmel Maxi Blush pirosító 005
Essence Make me brow szemöldökzselé
Bourjois folyékony szemhéjfesték 03- Mauve your body
Essence False Lashes spirál
Catrice Ultimate Stay rúzs 050-Mauve your lips

parfüm: EL Modern Muse Chic

1 Likes

Jobbulást! Remélem, már jobban vagytok!

Ma nem sminkeltem, ez a tegnapi nap.

Reggel a szokásos.

Smink:
Catrice Dr. Blur primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish Foundation SPF 15 - Sand 2
Pénteken vettem egy jó mély levegőt, tágra nyitottam a pénztárcám, és megvettem ezt az alapozót, majd később írok még róla.
Nabla Close-up korrektor - porcelain
Thebalm Sexy mama transzparens púder
Urban Decay primer potion
Colourpop Good sport paletta - Trooper, High Hopes, Hooky, Trophies és EBB színek.
Thebalm Mad Lash szempillaspirál
Thebalm Mary-Lou manizer
Avon 3 színű arcpalettából két szín keverve pirositónak
Nabla liquid lip kit - attractive

Elizabeth Arden Fifth Avenue NYC

Este:
Bioderma rózsaszín micellás víz
Alverde Naturschön arclemosó tej
Magister Drystopper arctisztító hab
Magister Seance tonik
Missha Time Revolution mist
G&G C-glow
G&G 101 Ha5 rich
Alverde Naturschön szérum az államra
Alverde Naturschön szemkörnyékápoló
Magister Pistacchio krémzselé

1 Likes

Good Sport paletta!!! :star_struck::hugs::heart_eyes:
Hogy tetszik?

1 Likes

Nagyon klassz! A fényes színek egyszerűen döbbenetesek, még a drágább palettáimat is verik!
Ez az első Colourpop palettám egyébként, a Solt vettem még meg.
Black Fridaykor lemaradtam róla, aztán meg sajnáltam, hogy nem rendeltem meg. Aztán annyit olvastam itt a KM zsibiről, hogy szétnéztem rajta, és ott jött velem szemben. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Örülök, hogy tetszik, nekm nagy kedvencem a márka. Ami zöldes beütésű sárga a Good Sportban, annyira puha, mint a Super Shock Shadow-k.

1 Likes

Én is imádom a hajad:D. A megfelelő szemsmink megtalálása, meg szerintem egy életfeladat:D. Nagyon nehéz megtalálni a tökéletest, meg persze változik is az ember is hangulat is. Tetszik amit kihoztál magadból, és köszi, hogy megosztottad:).

2 Likes

A hajam is imád titeket, nagyon édesek vagytok! :smiling_face_with_three_hearts: Persze, ez így van. 16 éves korom óta minden évben azt éreztem, hogy “Áhhá, most aztán a stílusom/hajápolásom/sminkelési készségeim csúcsán vagyok és végre kiteljesedtem.” Aztán most visszatekintve meg azt gondolom, hogy “Ó, de aranyos, jól elhittem.” Mert mindig van hová fejlődni. :relaxed: Én köszönöm, hogy megoszthattam veletek! :upside_down_face:

PS.: Áldott ünnepeket mindenkinek! :evergreen_tree::snowflake: Töltsétek ezt a pár napot a szeretteitekkel, és készítsetek lélegzetelállító sminkeket! :hugs:

3 Likes

Reggel minden ugyanaz.
Smink:
Catrice HD Liquid alapozó
Essence korrektor
RCMA púder
UD Beached Bronzer
Rimmel Maxi Blush pirosító 005
MAC Soft&Gentle highlighter
H&M szemöldökceruza
Rimmel szemhéjalap
Essence Ho Ho Ho paletta (középső sor jobb szélső lilás szín, alsó sor középső szín)
Essence Melted Chrome szemhéjpúder 01-Zinc about you
Avon Supershock fekete szemceruza
Essence False Lashes szempillaspirál
Lovely K Lips folyékony rúzs Lovely színben

parfüm: https://kremmania.hu/kremek/giorgio-armani-si-edp

1 Likes

Reggel:

TO NMF

Smink:
Ma kissé túlzásba estem a karácsonyi hangulat miatt, kedvet kaptam a szemsminkhez :blush:

•Estée Lauder DW
•Makeup Revolution szemöldök paletta
•Makeup Revolution Focus Eyes Primer
•Makeup Revolution FORTUNE FAVOURS THE BRAVE paletta
•Alverde pirosító
•LO’réal Paris szemtus
•Kylie folyékony ajakrúzs

És a végeredmény:

jpeg_1545691017970

jpeg_1545727574250

jpeg_1545738811602

(Nagy nehezen sikerült összehoznom a szemsminkem, nem olyan rossz, de nekem akkor sem tetszik magamon,úgy hogy maradok a régi megszokott külsőmnél :woman_shrugging:t5:)

Bocsi a képekért,mint mondtam túlzásba estem a sminkemmel( pánt nélküli felsőt viselek ) :face_with_hand_over_mouth: :hugs:

Minden Krémek Krémjének Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Imádom ezt az oldalt! :evergreen_tree::ribbon::gift::gift_heart:

4 Likes

Szép lett a sminked, még hogy nem megy neked, ügyes vagy!

1 Likes

Nekem is tetszik a sminked! Szerintem nem túlzó és jól áll. :upside_down_face: De semmi baj nincs azzal, hogy jobban tetszel magadnak natúrban, neked olyan szép nagy kifejező szemeid vannak természetesen is, amit sokan sminkkel sem tudnak elérni. :heart_eyes: És a piercinged is nagyon illik hozzád! :star_struck:

1 Likes

Köszönöm! :heart: Megmondom őszintén legalább 2 óra volt elkészíteni ezt a szemsminket, nem vagyok benne valami jártas, de jó volt kicsit gyakorolni.

Igazából ilyet szerettem volna:

402282ad9c741a6f3c2e1f1ec8308b75

De, sehogy sem akart összejönni :frowning: sajnos nem sikerült…
Nektek menne ez a fajta szemsmink lányok? :):heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm, nagyon jól esik! :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

Én nem szoktam meg az erős sminket (csak ha fotózáson vagyok) és ezért nekem nagyon soknak tünt tegnap, de örülök, hogy te máshogy látod. :smiling_face_with_three_hearts::slight_smile:
Én is Imádom a te szemsminked, nagyon ügyes vagy :star_struck:
Majd esetleg valamikor küldesz még képet, ha csinálsz szemhéjsminket?:heart_eyes::blush:

Köszi!:hugs: Microdermal,beültetett ékszer.Piercing mániás vagyok, sok van.
Nem volt kellemes mikor csinálták, na meg a gyógyulása sem
:flushed:

1 Likes