Mit használtál ma?

Jaaajj, az én szemeimet a smink menti meg, egyébként nem túl irigylésre méltó a formájuk, álmos egérke fejem van festék nélkül.
Jaj, nem akartam ám hízelgést kicsikarni, csak elgondolkodtató, hogy kit milyen kategóriába sorolnak. De köszi.:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Én is ezt használom :slight_smile: sötét hajam van és jól ki lehet fésülni. Beszórom, hagyom hatni, addig futok pár kört a lakásban, majd kifésülöm. Eddig csak 1x kellett türcsivel rásegíteni, mert kicsit eltúloztam a homlokomnál korán reggel. Ez nem fújós, hanem szórós.

2 Likes

Nem csikartad, önkéntes volt :slight_smile: Meg aztán “a szépség a szemlélő szemében [is] lakozik” Nem biztos, hogy jól idéztem.

4 Likes

Wow! Nagyon jól áll a rúzs, telitalálat. Nagyon szép a szemed is, szépen látszanak a színek a itt is!
Egyébként szerintem is szép vagy! Mondom ezt úgy, hogy már találkoztunk is. És nagyon irigylem, hogy van arccsontod (mármint nyilván nekem is van, csak én sokszor azt sem tudom, hova kéne mennie a kontúrnak, highlighternek…).

3 Likes

Szerintem is szép vagy :slight_smile:
@umpalumpa Nagyon igaz ez az idézet.

3 Likes

Kedves Kokapu!
A minimum karakterszámot levittük 5-re, hogy ne kelljen mindig kiírni a 20 karaktert! :slight_smile:

7 Likes

Jeee, köszönjük szépen!:heart:

Köszönöm, nagyon kedves vagy.:slight_smile:

Szuper! Köszönjük! :heart_eyes:

Köszönöm, szerény képességeimmel igyekszem elkendőzni és kiemelni, amit kell.
A rúzs rajtam világosabb, mint azon a swatchon, amin beleszerettem, de annyira jó az állaga, hogy nem bánom.
Érdekes formájú fejem van, néha sikerül a jobb oldalon magasabbra felvinni a pirosítót.:smiley:

3 Likes

Olyan lehet, mint az én hasizmomra mondta az egyszeri edző, van, csak takarásban…
:slight_smile:

1 Likes

Pedig szerintem is szép vagy és nagyon jó a stílusod és csinos is vagy, és élőben valami hihetetlen szép volt a sminked is :). Jaa és ezek a találkozásunknál is eszembe jutott, csak kicsit zavarba voltam :sweat_smile:.

2 Likes

Azt hiszem nem fogom újra vásárolni. Nem tudom, hogy mennyire teszi tartósabbá a sminket. Az alapozó ugyanúgy átfényesedik rajtam pár óra után, a szemsminkem meg estig bírja, de ez a Too Faced szemhéjprimer miatt van. Az Alverde spray szaga engem nagyon zavar, miután az arcomra fújom és utána kinyitom a szemem, csíp meg a torkomat is marja, pedig odafigyelek, hogy ne lélegezzem be.
A smink porosságát viszont ugyanúgy elveszi mint a Mac Fix+

Köszönöm, nagyon aranyos vagy.:slight_smile:

1 Likes

Mai smink kellékek:
Mac mono: Patina
Mac pirosító: Wrapped Candy
Highlighter: Mac Soft&Gentle
K%C3%A9p K%C3%A9p

8 Likes

Hát ez nem hangzik túl jól. De azért majd lehet hogy kiprobalom :smile:

Ma nem csináltam nagy faxnit a sminkből, de a GOSH New York palettát használtam, amivel ritkán teszek fel sminket, úgyhogy íme (a palettáról készült képek nem sajátok). Szeretem ezt a kis palettát, mert kompakt, nagy tükre van és olyan szép, kellemes árnyalatok vannak benne.

IMGP9925

IMG_20191107_224859

IMG_20191107_094844

IMG_20191107_094907

9 Likes

Jaj de szép! Kb. egy hónapja nézegettem ezt a palettát egy webáruházban de nem mertem megvenni, mert nincs tapasztalatom a márkával. A sminked is nagyon szép lett, finom és nőies.

2 Likes

Egy próbát megér, azt hiszem 1000 Ft körül van az ára. Barátnőmön is használtam, neki pl kifejezetten tetszett az illata és neki a szemét meg a torkát sem irritálta.

1 Likes

Nekm is megvolt ez a paletta. Nagyon szépen használható. Jól satírozható, nem szuperpigmentált, de eléggé az, nem foltos, selymesek a színek. Az árnyalatok mind összepasszolnak. A tokja is elég masszív. Valami szhéjalap nem árt hozzá, de akkor egész nap tartó sminket kapsz.
Fájt is túladni rajta, de a lüke szemérzékenységm miatt nem tudtam használni egy idő után :sob:

1 Likes