Mit használtál ma?

Az nagyon jó! Így van időd reggel mindenre :blush:

1 Likes

De cserébe úgy tudom sokáig dolgozol :O. Azért 10-re menni nem rossz, de gondolom úgy is kelted a gyereket stb :). Legalább a sminkeléssel, öltözködéssel nem kell kapkodnod :).

Csak ajánlani tudom, én nagyon nagyon szeretem. :smile: Nekem nagyon durván fénylik az arcom és hamar át is zsírosodik, ezzel csak délután fénylik át, akkor is csak a homlokomon. Szerencsére alkohol sincs benne.

Akkor ez pont nekem való termék. Én is a csillogástól szenvedek.

1 Likes

Bocsánat, ez melyik termék? Elvesztettem a fonalat.

Tegnap este kipróbáltam, hogy az egyik púderből ütögettem egy kis mennyiséget a hajamra (Innisfree no sebum blur powder). Mivel szeborreám van, nem igazán jó, hogy szárazsamponnal ingerlem (imádom a Batiste-ot amúgy, csak az a nyüves alkohol ne lenne).
Talán nem lett olyan fényes a végeredmény, mint a jelenlegi Batiste-tal, de abszolút vállalható volt és másnap reggelre se lett zsírosabb.
Legközelebb a hintőport vetem be.:smiley:

1 Likes

Én időnként használok hintőport, amikor elfogy a szárazsamponom. Tökéletesen működik, csak nagyon fehér, amit az én hajamon nehezebb eltüntetni.

3 Likes

https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-l-oreal-infallible-24-h-matte-matt-alapozo
erről volt szó :slightly_smiling_face:

1 Likes

Sajnos nekem sose vált be a hintőpor pont emiatt… a végtelenségig kell dörzsölnöm, hogy eltűnjön a színe ,de akkor meg a tapogatástól fog bezsírosodni :joy:

1 Likes

A sötétkék Rimmel Scandaleyes szemceruza megint lemaradt
K%C3%A9p K%C3%A9p

5 Likes

Köszi szépen!:heart:

1 Likes

Akkor jól tettem, hogy elsőként a bőrszínű púderrel próbálkoztam.:slight_smile:

1 Likes

Folyosói portré, mert a fürdőszobában sminkre veszélyes vízpermetek csapkodtak:
20191107_071323
Melt Gemini és Pupa I’m Matt 036 rúzs (Candy Punk kollekció).

15 Likes

Nagyon tetszik a sminked! :blush:

1 Likes

Milyen az az Alverde fixáló? Már nézegettem régebben :smile:

De szép vagy! :star_struck:
(Hú, mennyi érem! )

1 Likes

És még milyen álmos!:smiley:
Köszi szépen… száni, de évek óta nem neveztek szépnek, inkább csinosnak számítok a “közítélet” szerint. (Nem önsajnáltatásból mondom.)
A párom érmei, nem az én érdemeim (bocs, nem bírtam kihagyni).

3 Likes

DRY Szárazsampon, kicsi fehér flakon, magyar termék. Olyasmi mint egy hintőpor. Nekem nagyon bevállt. Rossmanban kapható, talán 400 magyar forint.
Ha még nem próbáltad, ennyiért megéri

3 Likes

És ez nem hagy fehér foltokat?

Szerintem szép vagy. Cserélnék az álmos szemeiddel, az enyémek most mint a masnaposoké, olyan puffadtak (lack of sleep & ageing). A hajad minősége és színe is bejön, biztos a kedvesed is oda van érte. A szád formája is definiált és cuki. Szerelmeslevél vége. :laughing:

3 Likes