Mit használtál ma?

Paula :grinning: úgy rémlett tőled olvastam, bocsi.

1 Likes

PC terméket utoljára talán tavaly nyáron vettem (de lehet, hogy tavaly előtt) a kék fényvédőt, amikor 10% akció volt rá skinsmart.hu oldalon. Mindig innen rendelek (ami mostanában igen ritka már)

@Gloria A joy napokalatt a skinsmartnál minden teljes kiszerelésű PC, G&G, Brow wow és Molash termékre lesz 10% kedvezmény a SMARTANDJOY10 kuponkóddal.

2 Likes

Ma egy nagyon egyszerű és szolid sminket csináltam és a csodás levendula lila CP spirált tettem fel hozzá, amit @Amadea jóvoltából lett az enyém. Az egész arcos kép nem adja vissza milyen élénk színe van, de a másikon látszik.
Rúzs: Mac Modesty

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

12 Likes

20191104_071933
Tudom, nem lett tökéletes, de legalább eljutottam idáig tegnap este fél 10-kor.

16 Likes

Wow! Nagyon ügyes vagy! Milyen nyomdalakkot használtál?

2 Likes

Hűű, nagyon szép!

1 Likes

Nekem is nagyon-nagyon tetszik, igazi őszies köröm :).

1 Likes

Moyrát. Féltem, hogy nem fog működni, de semmi gond nem volt vele MoYou lemezen (ezek a kedvenceim, megfelelően vésettek).
A bordó lakk viszont katasztrófa, felbuborékozott, csíkozódik, brrr.
Ha valaki tud jó minőségű, ilyen bordó színű lakkot, ne tartsa magában.

1 Likes

Én is moyra nyomdalakkot szoktam használni, de az nem lesz ilyen szép. Nekem a lemezeim is Moyrák, talán az lehet az oka.

Nekem 2 Moyra lemezem van, semmilyen lakkal nem működnek, nincsenek elég mélyen vésve.
A Moyou nagyon jó, meg a Pet’la, azok még mélyebben vannak vésve.

Nagyon szèp lett! Tetszik :nail_care:t3:

1 Likes

Ma reggeli sietős smink:
A Mac paletta összes színét feldobáltam a TIU lilás taupe krémes szemfestékére. Vagyis a Satin taupe az alsó pillatőbe ment.
A rúzs: Essence This is me 11-es Amazing árnyalat

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

10 Likes

Hogy a fenébe van időd reggel sminkelni? :open_mouth: Nekem egy bb krémre se telik mostanában, pedig 5:45 és 6:00 között kelek (család összekészítés, stb…) és 7:25-kor indulunk :sweat:

2 Likes

Októbertől dolgozom újra, de akkor még csak 8-ra jártam. Màtól 7-re járok és 15 óráig dolgozom. 5:35-kor keltem, sminkeltem, felöltöztem, hajamat csak összefogtam egy hajgumival. Reggelit csak félig-meddig ettem készülődés közben. 6:05-kor ébresztettem a kisfiamat. Amíg megitta a kakaóját, addig ittam gyorsan egy kávét, fogmosás, gyerek felöltöztetése, kaja elpakolás. 6:22-kor már az autóban ültünk. Az ovi itt van gyalog 1 percre de annyira szakadt az eső, hogy még odáig is kocsival mentünk. 6:29-kor már a munkahelyemre indultam. Szóval mèg ráértünk volna kb 10 percet pepecselni reggel.
Előtte este mindig kirakom a ruhákat amiben megyünk, meg elkészítem a kajámat amit vinni akarok. Ezzel is időt nyerek.

7 Likes

Köszönöm! Eredetileg csak a bordó színt akartam felkenni, de a fedőlakk rondán felbuborékosodott rajta, csíkozódott stb. (semmi mással nem csinálta ezt), így kénytelen voltam rányomdázni.

Én is kikészítek és összekészítek mindent, kaját, ruhát, kiegészítőt, sminket. Magamnak és a gyereknek is (gyerek nem sminkel). Talán az is hátráltat, hogy itt egy Férj van, aki fél órára foglalja a fürdőt, a kisfiam egyedül nem készül és nincs autóm. Én viszem a “kölköt” is tömegközlekedéssel, aztán rongyolok a melóba. Amúgy ha egyedül mehetnék elég lenne 8-kor dobbantanom.
Én is októberben kezdtem :slight_smile: Most annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy bevittem pár sminkszert és ha van lehetőség, akkor ott feldobok valamit. Átalában bb krém, korrektor a sporttáskákra a szemem alatt, pici MLBB rúzs és csá…
A makeup gyűjtemény meg itthon porosodik :rofl:

6 Likes

20191104_220358
A rúzs és a parfüm ma kimaradt, mert rohanni kellett a buszhoz.

7 Likes

Érdemi dolgok kinyitva:
20191104_220459
Rózsaszín-lila-sárga szemsmink született, a szemceruza a metállila Regency, a mini highlighter Becca Moonstone.

12 Likes

nekem ugyan nincs gyermekem, de a ruhát én is kikészítem minden este már 5 eves korom ota es a reggeli is ott vár a hütöben. most megnyugodtam, hogy más is így tesz :slight_smile:
sminkelni pedig a kocsiban szoktam munkába menet (férjecske bevisz)

3 Likes