Mit használtál ma?

Igazodva a borús, esős időhöz és hangulatomhoz egy nagyon hideg smink készült az ABH Carli Bybel palettával, ami végül mégiscsak mosolyt csalt az orcámra. :smiling_face_with_three_hearts:
1.Chai
2.Bybel
3.Boie
4.Libra
5.Jode
6.Bear
7.Boli

A pirosító Nars Madly, rúzs pedig Hourglass Futurist…Ja, és a szemceruza lemaradt…
Highlighter Essence 10 Heroic, ami pontosan ehhez a look-hoz passzol. :kissing_heart:

IMG_20191105_113046

9 Likes

Ott a Huda púder! Milyennek találtad? Nekem az erős illatát leszámítva tetszik, bár a homlokom ugyanúgy átfényesedett.

2 Likes

Miután felütögettem az RT blue pihe-puha ecsetével, már nem is igazán éreztem az émelyítő parfümillatot (vagy csak megszokta az orrom). A pórusok láthatóságán nálam túl sokat nem javított, de most ahogy nézem a közeli képet a tükörben, egészen szép a finishe és határozottan elmosódottabbak a pórusok. Nálam eddig még nem fénylett ki, pedig ha highlightert is használok, akkor előbb meg szokott látszani, de még eddig tartja magát. Mondjuk nálam ez változó szokott lenni, mert ha sokat futkosok, akkor egyértelműen előbb zsírosodik ki.

1 Likes

Ez az ABH rózsaszín gyöngyös palettája? Nagyon szép!

2 Likes

Igen, amikor regisztráltam a fórumra, ezzel a palettával jelentkeztem be (ott be is fotóztam), ez érkezett meg sajnos szerencsétlenül, a legelső és a legutolsó színek porrá törtek. Amúgy kifejezetten jó minőség, szépen, és könnyen lehet vele dolgozni. Ja, és élőben szebbek, és intenzívebbek a színek, csak béna lett a fotó.

3 Likes

IMG_20191105_125759

IMG_20191105_124329

Komolyan, néha úgy érzem, a Mini Breakerben ez az egy csodalila már megéri az egész paletta árát. :heart_eyes:
IMG_20191105_124430
IMG_20191105_124532
IMG_20191105_124558

14 Likes

Igen, emlékszem, hogy írtad. Csodálkoztam is, mert nem látszik rajta egyáltalán, hogy sérült.
Ez is porol annyira, mint a többi ABH paletta? És ebbe is épp csak bele kell érinteni az ecsetet?

1 Likes

Nagyon szép lett(él)!!!

1 Likes

Váó, gyönyörű és nagyon dögös!

1 Likes

Nekem határozott véleményem az, hogy a porolás kérdése az rendkívüli módon ecsetfüggő! Amióta rátaláltam a számomra és az én szemformámhoz leginkább megfelelő tökéletes ecsetekre azóta nincs olyan textúra, ami kihívást tudna okozni. Igen, és akkor itt megerősíteném, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen ecseteket használunk. Én egyedül a Zoevát választottam anno elsősorban a dizájn miatt (pedig alapjáraton nem ilyen ember vagyok, soha nem ítélek külső alapján!!!), de így ráadásként egy életre tanulólecke is lett számomra, hogy miért nem szabad soha a külső alapján választani ecsetet (vagy bármi mást). Egyébként még vmi, azok a festékek, amik nagyon erőteljesen pigmentáltak, azok porolnak is valamennyire, de lehet őket kezelni.

2 Likes

Én a néhány db Zoeva ecsetemet azért vettem meg, mert ajánlották olyanok, akiknek adtam/adok a véleményére, és igen, én olyan vagyok, akinek nem mindegy a külcsín se a belbecs mellett. Ha ugyanazt a feketét meg lehet kapni rozé goldban is, akkor a rozét választom inkább. Nem tudok róluk még véleményt mondani, annyira újak, egyedül a 110-et tudom dicsérni, de hát ahhoz meg, hogy az tökéletes, nem fér semmi kétség.
ABH palettám pedig éppen a fent említett erős pigmentáltságból adódóan nincsen még, bármennyire is szimpatizálok a márkával. :blush: (Titkon abban reménykedtem, hogy azt írod majd, hogy kevésbé pigmentált paletta ez, mint a többi.) :smiley:

3 Likes

A Zoéva szemre való ecsetei egészen jók, sőt nekem is van több kedvenc is tőlük, én csak azért vagyok rájuk picit mérges, mert erőltetik a fehér kecskeszőrt a természetes szőrű ecseteiknél, amik eléggé tudnak szúrni, soha nem lesznek már olyan puhák, lágyak, selymesek, mint amikor megveszi őket az ember. Én nem rajongok a fehér szőrű ecsetekért, de ez egyéni szoc. probléma.
Jelenleg a nagyon pigmentált szemfestékek korszakát éljük, az ABH pontosan ezzel szerzett nagy nevet, vagy inkább ez a védjegye, hogy erősen pigmentáltak a festékei.

4 Likes

Az enyémek úgy szúrtak, hogy nem is tudtam használni őket. A gondolattól is könnyezni kezd a szemem.

2 Likes

De cuki az a pici hájlájter :heart_eyes:

1 Likes

Nincs azzal semmi baj, ha az ember lánya szeret rendben lenni és rákészülni a stresszesebb dolgokra (nekem mondjuk a munkába menős reggel az) :relaxed: Vagy azt gondolod, hogy ez túl “jókislányos”? :smiley:

1 Likes

Egyszer felvarratom a szemhéjamat és paradicsommadárnak sminkelem minden nap a szememet valamelyik Jeffree palettával! :upside_down_face::rofl:

2 Likes

Nálam is elérkezett az idő, délutánra nekem is fénylett már a homlokom is, meg az orrom is. Huda se találta fel a spanyolviaszt. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Lebabázott a Gradient (az nagy kiszerelésben van meg). :slight_smile: Tényleg pici, de a highlighter ecsetek simán beleférnek.

1 Likes

Rejtett szemhéjad van?
Én nagyon boldog paradicsommadár vagyok.:smiley:

1 Likes

Azért ez sajnálatos.:frowning: Komolyan szeretnék egy valóban mattító púdert…