Mit használtál ma?

Nagyon jok lettek, mint az eredeti. De ezt a kontyot hogy hoztad ossze? Nagyon jol nez ki​:open_mouth::heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts:
Nagyon nehezen, mert hosszú a hajam. Kb 20 perc alatt sikerült megcsinálni :woman_facepalming:t4:

Ketté választottam a hajam, és elkezdtem csavarni addig amíg nem lett ilyen a formája, utána pedig jó erősen begumiztam és felcsatoltam, hogy ne essen szét. Végül piros szalaggal díszítettem.
Nagyon ‘élveztem’ amikor ki kellett bontanom, eléggé fájt :persevere:

Remélem jól fogalmaztam, nem igazán tudom elmagyarázni :see_no_evil:

1 Likes

Megkérdezhetem melyik szérumról van szó? Erről lemaradtam… :slight_smile:

A GEEK & GORGEOUS 101 C-GLOW 15% C-VITAMIN SZÉRUM-ról “áradozunk” :wink::grin:

https://kremmania.hu/kremek/geek-gorgeous-101-c-glow-15-c-vitamin-szerum

Köszönöm. :slight_smile:
Sajna a C-vitaminnal hadilábon állok, nem szereti a bőröm, a 20% Tindigo-féle MAP csípett, a szememből ömlött a könny. Rendesen rosszul éreztem magam pár nap, azt hittem beteg leszek, mire rájöttem, hogy a krémtől van.
Ezt még kipróbálom: https://skinsmart.hu/arcapolas/szerumok/c-vitaminos-szerumok/resist-c15-super-booster.html ha nem működik feladom.
5% (max 10%) körül krém formátumban érdekelne a C-vitamin, kivéve Ordinary, semmilyen terméket nem szerettem tőlük. Ha van ötleted, oszd meg velem. :slight_smile:

Az enyém sajnos kicsit összecsapott lett, mert a kontaktlencsét nem bírtam betenni az istennek se, a parókát elfelejtettem, és amúgy is csak addig tettem fel, amíg le nem fotóztam… de azért Happy Halloweent :skull: :smiley:
20191031_200629 20191031_200633

12 Likes

Aztaa! Nagyon menő lett! :slight_smile: :heart_eyes:

Számomra is úgy tűnik, hogy a tiszta askorbic savból max. 15%-ot tollerál jól az (orrom körüli, dermatitiszre hajlamos) érzékeny bőröm.
Az általad választott Paula’s szérumban, úgy, mint a G&G-ben is, a “mágikus hármas”: a 15% C-vitamin, az E-vitamin és a ferulic sav trió, amelyek bizonyítottan szinergikusan működnek.
Viszont a Paula’s (csak 20 ml) 17.800 Ft, szemben a 30 ml-es G&G-vel, ami 2.990 Ft.
De ha már “beruháztál” rá, akkor hajrá :wink:, remélve, hogy nem fog “hisztizni” tőle a bőröd.
Próbáld (1-2 hétig) csak másnaponta használni (a C-vit. 48 órárig a bőrben aktív marad), és a kb.15 perc elteltével használjál vmilyen nyugtató hatású (pl. a CeraVe ceramidos) krémet. Talán érdemes lenne a C-vit. szérumot az esti rutinodban használni, mert igy a szérum után jó vastagon kenheted be (bármilyen nyugtató, kényeztető) krémmel az érzékeny arcbőrödet.

1 Likes

Még nem vettem meg, jövő nyárra szeretném fényvédő alá, az ugye meg nappali használat. Lehet, hogy meggyőztél, kezdethetnék a G&G-vel, hozzászoktatásnak, télen és estére. Az ára jóval kedvezőbb, az biztos. Elég érzékeny a bőröm, ne szívesen kísérletezek, és a PC Resist meg nagyon bejött.
Úgy vettem észre, a krémes formulák jobban fekszenek, pl. AHA. A retinollal semmi gondom, de a C-vitaminos…:frowning_face:
Köszönöm az infót, az összetevőlista biztató, nem is néztem eddig.
Most jutott eszembe, ő is kiszemeltem, C-vitaminos, lehet, hogy vele kezdek: https://skinsmart.hu/resist-super-antioxidant-concentrate-serum.html

3000 Ft-ért én bevállalnám a próbát egy ilyen nem “strong” (kényeztető krémmel kombinálva) esti rutinban. :wink:

Az utòbb belinkelt Paula’s is nagyon szuper :+1:, sok-sok kiváló antioxidánssal :ok_hand:+:+1:, ami a nem savas kémhatású, hanem stabilizált C-vitamint (Tetrahexyldecyl Ascorbate) tartalmaz.

2 Likes

akkor ő lesz a befutó :slight_smile:
no meg amit @anon634695 kartársnő ajánlott, a recovery

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :kissing_heart:

2 Likes

Mai sminkem szereplői:

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

11 Likes

Dee jó az a mézi paletta :heart_eyes:

Mai mályvás sminkhez ezeket használtam:
A rúzs KAP Julia

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

11 Likes

Nagyon jól áll neked a Julia.:slight_smile:

Mai (családlátogatás kompatibilis) smink.

IMG_20191102_120456

IMG_20191102_115554

IMG_20191102_120309

8 Likes

Köszönöm szépen! Jól emlékszem, hogy neked is ez a szín van meg? Szerintem nagyon jó árnyalat, nincs hasonló sem a kollekciómban.

1 Likes

Igen, ezt választottam, nagyon kényelmes viselni. Majd más árnyalatot is szeretnék kipróbálni.

1 Likes

Anheszenamon, jól emlékszel vhol írtad, hogy tavaly rendeltél PC-t és jóáras volt? Black friday volt, úgy rémlik. Melyik oldalon? Köszi, előre is.

Hú kicsit értetlen vagyok, bocsi: mire gondolsz pontosan? PC mint számítógép vagy PC mint Paula’s Choice? Bár úgy emlékszem, hogy Black Fridayen nem vettem tavaly semmit.