Mit használtál ma?

Ellenőriztem, mégsem a smudge, hanem a shading brush az. :smiley:
Csináltam képeket a különbségről, picit nagyobb a feje (bocsi, amiért használt).
IMG_20181127_082504

IMG_20181127_084830

1 Likes

Köszi, hogy lefotóztad! Nekem is van ilyen árnyalóecsetem - pont ma kentem össze teljesen a Nabla Alchemyvel.

1 Likes

Régebben nem szerettem az édes, fúszeres és nehéz illatokat, furcsa mód ahogy elmúltam 30 éves (34 vagyok) egyre inkább megváltozik az ízlésem. Nemcsak parfümök terén. Nem ismerem amiket írtál de ha látok valahol, megszaglászom őket, mert egyre inkább bejönnek a vaníliás, fűszeresebb illatok is.
Én a kis 5 ml-s fújósokat meg 1 ml-s mintákat Notinoról szoktam rendelni. Még nem csalódtam, pedig sok negatív véleményt olvastam, hogy romlott, ill. hamis parfümöt árulnak. Te hol szerzed be őket?

Reggel nem változott semmi.
Smink:
L’occitane Pivoine Sublime CC krém
UD Beached Bronzer
Tarte pirosító Pop színben
Catrice Galactic folyékony highlighter
Catrice szemöldökceruza
Essence Make me brow szemöldökspirál
Milani szemhéjalap
az egész mozgó szemhéjra: https://kremmania.hu/kremek/max-factor-excess-shimmer-szemhejfestek Copper színben
https://kremmania.hu/kremek/nyx-lid-lingerie-shadow-palette külső v-be a bal alsó sötétbarna, szélek elsatírozására pedig az alsó középső színt használtam
Lovely Vampire Lashes szempillaspirál
rúzs: https://kremmania.hu/kremek/rimmel-moisture-renew-ruzs 180 Vintage Pink

parfüm: Avon Perceive

1 Likes

Én is onnan rendeltem őket, de olyan gagyik voltak a kis fekete parfümszórók, nem szerettem őket. A Tom Ford Black Orchidot kenősben kaptam már, azért se rajongok (semmi nem jó, tudom). A KM-n a Maksi nevű felhasználótól masszív kus üvegfújósban jöttek a minták, majd tőle szeretnék venni, ha aktív még.
Miben változott még az ízlésed?

A rutin a szokásos.
Cover FX Blurring Primer
Lioele CC krém
TIUP és Cosrx korrektor
Hourglass és Too Faced púder
Zoeva Graphic Brows Arsenic
Physicians Formula Butter Bronzer
The Balm Balm Springs pirosító
ABH Aurora Glow Kit Eclipse
Milani szemhéjalap - vége a Primer Potion rémuralmának, muhaha!
Nabla monók: Coconut Milk, Leon, White Truffle, Fahrenheit, Alchemy
Yves Rocher chartreuse jumbo szemceruza
Zoeva Graphic Eyes Taupe
Lovely Vampire Lashes
TIUP 208-as Bronzing Lip Liner - gyönyörű metálbordó, de úgy kezdődött a kapcsolatunk, hogy tövig letört a hegye magától.
Molinard Habanita

Pl. Régebben semmit nem csinàltam a szemöldökömmel ( persze formára volt szedve) nem szerettem kihúzni mert úgy éreztem túl kemény lesz tőle a tekintetem. Ma ki sem lèpek az utcára “szemöldök nélkül”. Pár éve mèg szó szerint utáltam a piros színt ma meg szívesen viselem mert szerintem nagyon jól mutat a sötét hajammal. 25 évesen mentem férjhez és a lakodalomban nem voltam hajlandó piros menyecskeruhát viselni, hiàba próbàltak a szalonban is rábeszélni, hogy mennyire jól állna. Egy bordó mellett döntöttem. Ma már gondolkodás nèlkül bevállalnám a pirosat.
Érdekes módon a rúzsimádatom is 30 fölött jött el, néhány ève talán ha 2 rúzsom volt és azt sem hasznàltam mert idegesített ha van valami a számon.

1 Likes

Reggel változatlan.
Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
RCMA púder a szem alá
UD Beached Bronzer
Hourglass pirosító Radiant Magenta szín
The Balm Mary Lou highlighter
Catrice szemöldökceruza
Essence Make me brow szemöldökspirál
https://kremmania.hu/kremek/trend-it-up-ultra-smokey-szemhejceruza 040-es lilás szürke szín
MAC Shale szemhéjpúder (szatén lilás szín),Quarry a szélek elsatírozására (matt lilás szürkés)
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza
L’oreal Paradise Extatic szempillaspirál
Rúzs: https://kremmania.hu/kremek/trend-it-up-ultra-wear-nude-matt-ajakruzs-ceruza 025-ös szín

parfüm: Suddenly Madame Glamour

1 Likes

Reggel semmi változás.
Smink:
Maybelline Fit me alapozó
Revolution korrektor
Maybelline Affinitone púder
UD Beached Bronzer
https://kremmania.hu/kremek/clinique-cheek-pop-pirosito 04-Plum pop
https://kremmania.hu/kremek/catrice-holo-graphic-galactic-highlighter-drops
Milani szemhéjalap
https://kremmania.hu/kremek/essence-melted-chrome-szemhejpuder 01- Zinc about you színben
ABH Subculture paletta (Roxy, All star)
Rimmel fekete szemceruza
Lovely Vampire Lashes
rúzs: Kell a púder Julia árnyalatban
Catrice szemöldökceruza

parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic

1 Likes

Ide meg lassan már csak én írogatok :sweat_smile:

Reggeli rutin változatlan
Smink:
Estée Lauder DW alapozó (jött rám egy-két pattanás)
Ud Beached bronzer
Clinique Cheek Pop pirosító Plum pop szín
Makeup Revolution highlighter Peach lights
Catrice szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
https://kremmania.hu/kremek/zoeva-en-taupe-palette (Hour by hour, Handmade, Outline, Wrapped in silk, Expuisite, Old master)
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza
Maybelline The Colossal volume express szempillaspirál
Rúzs: Mac Syrup

Parfüm: Lolita Lempicka L’eau en blanc

1 Likes

Csak azért nem írtam mostanában, mert hétfő óta nem sminkeltem. A bal szemem zuga ugyanis picit fel volt duzzadva, és nem tudtam, hogy csak véletlenül megkarmoltam, vagy esetleg árpa/egyéb nyalánkság lesz rajta, szóval emiatt inkább kihagytam. Betegen sosem sminkelek, nehogy valami fertőzést vigyek a dolgaimra.

Mára azonban bebizonyosodott, hogy valószínűleg csak kikarmoltam, mert nem alakult ki semmi, úgyhogy jöhetett egy gyors smink reggel.

A reggeli rutinom változatlan.
Primert elfelejtettem tenni, fénylik is a T-vonalam, mint a diszkógömb. :smiley:
Magister BB krém
RCMA porpúder
Rimmel Magnifeyes szemhéjalap
Rimmel Magnifeyes Spice paletta
The Balm Mad Lash szempillaspirál
Kell a púder préselt pirosító - Flirt
Catrice Caviar Gauche highlighter
Kell a púder matt rúzs - Melrose

Igen, megérkezett a Kell a púder black friday rendelésem, sajnos pirosító ecset nem volt, de ez a csodás rúzs kárpótol, mert gyönyörű a színe, nagyon kellemes viselet, és kb. mindenhez passzol.

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

2 Likes

A Melrose-t én is régóta nézegetem, most árul is vki itt a zsibin, lehet lecsapok rá. Nekem a Pink Truffle és Julia van meg, azokat is itt vettem és imádom őket. Főleg a lilás Juliát. A pirosító ecset engem is nagyon érdekelne, kár, hogy nem volt. Mást is rendeltél tőlük?

Érkezett a Flirt pirosító, a Melrose rúzs, egy Guava színű szájceruza, egy nagy ferde ecset (ez még hiányzott tőlük a szemsminkhez való ecsetek közül), és egy lapos alapozó ecset.

Ezeken kívül még rendeltem egy kontúr ecsetet is, de az sajnos időközben elfogyott, úgyhogy az nem jött.

Én végig sminkeltem a héten, de annyira fáradt voltam meg annyi feszkó volt, hogy esténként már nem bírtam még erről pötyögni, így is duplán látok a fáradtságtól. Kis kupacokba rendezem ilyenkor a használt termékeket, hogy majd szépen megírom őket.:slight_smile: Mindjárt neki is látok!

Ma (a reggeli rutin változatlan marad jó sokáig):
CoverFx Blurring Primer
Lioele CC krém
Nars Chantilly és Trend it Up (020, kontúrnak) korrektor
Hourglass Mood Light és Innisfree No Sebum Blur púder
Zoeva Graphic Brows Arsenic
Milani szemhéjalap - sírok, mennyire jó a Primer Potionhöz képest
Ma az új kincset, a Linda Hallberg Cosmetics Infinity palettáját avattam fel, jóformán az egész smink ezzel készült:
A Cigarral kontúroztam, a Milky Way highlighter volt, a Pinwheel pirosító. A Maffei színt felvittem az egész szemhéjra, a Cigarral végigmentem a mélyítővonalon, a külső v-be a Fornax került. Az Andromeda a mozgó részre, ennek a tetejére meg a Virgio.
Jó kis paletta, úgy örültem neki, mint egy gyerek (miután keservesen megharcoltam érte a futárszolgálatta…), csak kissé porzik.
Az alsó pillatőbe szintén ettől a márkától használtam a Levy Flash Mood Crayont (csillogós barnásarany), a külső részébe meg a Zoeva Graphic Eyes Rock’n’Roll Bride került.
Hourglass Girl Lip Stylo Activist
Maybelline Lash Sensational Ultra Black

Parfümöt nem használtam, így is lekéstem a buszt.

Csütörtök:
Nyx Shine Killer Primer
ColourPop No Filter Stix Fair 27 N
Nars és TIUP korrektor
Zoeva szemöldökceruza Arsenic
Hourglass és Too Faced púder
Physicians Formula Butter Bronzer Light (amúgy csak kontúrozásra használom a bronzereket)
Hourglass Iridescent Flash pirosító
ABH Sugar Glow Kit Starbust árnyalat
Milani szemhéjalap
Nabla mono: Coconut Milk az egész szemhéjra
Pupa Makeup Stories - Bright Violet paletta: a Nectar és a Guilt Free árnyalat a mélyítővonalba és a szélekre ment, a Magnta Maniac a szemhéj egészére. A mozgó részre a Famoust nyomkodtam fel, a Cherry Tree Blossomot a belső szemzugba, a külső V-ben pedig a Mauve árnyalatot satíroztam el.
Nyx Faux Blacks szemceruza Onyx árnyalatban
Maybelline Lash Sensational
ColourPop Lux Lipstick Nu Wave

Parfüm: Diptyque L’Ombre Dans L’Eau

Szerda (beértem magam, jeeee):
Nyx Shine Killer Primer
ColourPop No Filter Stix Fair 27 N
Cosrx és TIUP korrektor
Zoeva szemöldökceruza Arsenic
Hourglass és Too Faced púder
Catrice Prime and Fine kontúrozó
Makeup Revolution Now! pirosító
Catrice 3D Glow highlighter Icy Glaze
Milani szemhéjalap
Lovely Vampire Lashes
Zoeva Graphic Eyes Regency
A paletták koprodukciója:
Zoeva Naturally Yours Pure a szemhéj egészére
MAC Quarry mono a mélyítővonalba
ColourPop Silver Lining is
ColourPop 143 a külső V-be
(Ezek együtt laknak egy üres palettában)
UD Born to Run: Stranded a mozgó részre
Bevallom, a rúzsra nem emléksze… deee, MAC Cordovan Liptensity, hogy is felejthettem el!
MAC Fix+

Parfüm: Montale Dark Aoud minta

Gyönyörű ZÖLD:
https://www.lethalcosmetics.com/product/vertex/

1 Likes

Tényleg csodálatos. Barna szemhez gyönyörűen mutathat. Neked milyen színű szemed van?
Te döbbentettél rá arra, hogy mégsem szabad eladnom a Subculture palettát. Kinéztem egy Tom Ford pirosítót, azt akartam venni az árán, de ha belegondolok nem ér annyit, hogy megváljak ettől a csodától.

1 Likes

Nagyon sötétbarna a szemem. A tied is? A kép alapján annak tűnik, bár ilyen kis kép alapján akár zöld is lehet.:slight_smile: Csodálkoztam, amikor írtad, hogy régen nem szeretted a pirosat, ez az első szín, amit egy Télen el tudok képzelni.
Érdekes a Subculture paletta. Nem sok videót néztem róla, de hallottam, sokaknak mi róla a véleménye, ám a színei annyira szépek, és az a színmélység! Ha rá gondolok, elönt az öröm.:smiley: Hiába nehéz vele néha, dédelgetett kedvenc és öö kicsit szomorú lettem, hogy feltetted eladásra.:slight_smile: Remélem, nem bánod meg, hogy nem cserélted le a TF pirosítóra - én is láttam, szép, de nem vonz az a márka.