Megbízható parfümwebáruház?

Csak este ég, de emlékszem a régebbi meleg fénnyel elment fűtésnek is. Most letapiztam az égőt, alig meleg.
Kicsit drágábbat vettem, de nem ég ki, az olcsóbbak nem bírták sokáig.

A webáruházaknak elég egy nem fűtött telephely is, amíg nem megy fagypont alá a hőmérséklet a tárolt dolgok sokáig elállnak minőségromlás nélkül.
Én a parfümöket betelepítettem a pici lakás leghidegebb részébe ahol nincs fűtés. 1 van csak a szobámban mindig, az is a saját dobozában lakik, hogy fény ne érje.

1 Likes

Parfümügyben egyetértek @Montelino -val, csak Douglas, semmilyen netes más helyről nem vennék, mert bizonytalan az eredetisége és gyanúsan olcsóbb. Nekem egyszer nagyon régen volt egy ilyen rányúlásom, jó minőségű hamisítványt kaptam, ráragasztott batch kóddal. Visszakaptam a pénzt, a válasz: hibák előfordulhatnak. Ha az hiba, hogy kamu cuccot kapok eredeti helyet, ám legyen. :grinning:
Azóta csak a Douglasból rendelek, mert azzal soha nincs probléma (és csak 30 miliset, ezt megtanultam).
A kedvencem, az a kiszerelés, ami mondjuk a fragon nincs is feltűntetve, meg az 1 ml parfümminta, egyforma kiszerelésben, mindenből. Gyártói minta, ahha.
Van egy ismerősöm, aki mozgott ilyen parfümös webáruház körökben, kérdeztem, hogy eredetiek-e, azt mondta nem. Sajnos, el is hiszem. Szinte tökéletes hamisítványok készülnek, természetesen jónak tűnő batch kóddal.

2 Likes

Elvileg a kisebb és a legnagyobb kiszerelést hamisítják a legtöbbet, ezt valahol olvastam, emiatt az 50ml-s talán nagyobb eséllyel eredeti. Kint rendeltem már a Flaconi oldaláról parfümöt is. Pont az Armani Code 30ml-set, eredeti és olcsóbb volt, mint a DM polcán. Azt figyeltem a napokban, hogy a német Sephora oldalán a parfümök gyakran olcsóbbak, mint itt, lehet a német adókulcs miatt. Van TK-s parfümöm is, az is eredeti és rendben van. Van egy bipás aminek soha nem volt illata, kibontáskor se, azóta se tudom milyen illata van a Divinának, régi raktárkészlet lehetett. A boltban vettem személyesen a Black Opiumot, az viszont tökéletes.

Meg a Marionnaud is ott van;-) de tovabbra is nagy szivfajdalmam, hogy ezekben a boltokban nem lehet online chanelt venni. Miert, amikor egy lyukkal nyugatabbra meg ugyenez a ceg engedi???

Igen, persze, Marionnaud is. Valahogy ott sosem találok semmit, talán egyszer rendeltem, Douglas-ra vagyok bekalibrálva.
Ja, és amit írtam, itthon érvényes, és mondjuk nagyobb értékű parfümökre. Most jut eszembe, a Rossmannban is veszek néha, azzal sincs gond, de azt nem online.

2 Likes

érdekes most nézem ezt Bvlgari Man in Black EDP 100ml árukeresőn mindehol 20 ezer környékén van Douglasbe pontosan 2x ennyibe kerül most akkor az árukeresős vajon sok profi utánzat lenne eredeti batch kóddal mert igazából mindenhol minden egység áras pár ezer kivételével , csak a Douglasbe nem , de ennyi helyen meg nem lehet hamisítvány és igazából bármelyik árukeresős 5 csillagos " megbízható bolt" logóval ellátottnál is van valami gebasz az értékelésnél , én az elején ezért is gondoltam hogy mást kap a Douglas és mást a többi parfum webshop. De az biztos hogy én többet sehonnan csak a Douglasből mert egyszerűen kiszűrhetetlen melyik a sumák webshop… mivel egységáras mind és azon belül még lehet fullos profi kamu munka így szerintem ez nagyon veszélyes, nem is gondoltam volna mik mennek ezen a téren is ez nagyon sajnálatos azért azt hittem csak azt veszélyezteti ez aki piacon akar eredetit venni :(((

Viszont azt is hozzátenném hogy még múlt héten rendeltünk egy Armani Code Ultimate meg is jött nem nagyon volt több 75 milis dobozos Magyarországon ára is borsós volt mondjuk 38ezer. és 2012es a Batch kódja és mégis azt tényleg egész nap érzem a páromon semmi romlott illatot nem éreztünk sőt akkor még ezt a Batch kódos dolgot se tudtam , tehát a régi illatok biztos máshogy voltak összerakva ez majdnem 10 éve áll az üvege és semmi baja (nekünk).:slight_smile:

1 Likes

Oh, meg a Muller, nalam az is nagyon kedves hely :star_struck:

1 Likes

Nem online😊 de amúgy OK.

A Notino parfümjei eredetiek? Egyszer rendeltem onnan, akkor rendben lévőnek tűnt.

Én azt tanultam meg, hogy webshopból nem szabad Chanelt rendelni, vagy olyat, ami már évek óta ritkaságnak számít, mert nagy valószínűséggel hamisítvány. Chanelt csak Douglasból vagy Müllerből veszek…

5 Likes
1 Likes

Sziasztok

Megjött a Douglas-es Armani Code Batch kód alapján 2020-12 hó az kb 4 hónapos és egy az egybe ugyanaz az illata mint a 200 milis webshop-ból rendeltnek ami 1 éves volt kb Batch kód alapján és az illata szintén elmegy nagyon hamar a Douglas-es változatnak is szóval… , úgy látszik 2 év óta megváltozott valami ebben a parfümben mert a régi Code nem ment el ilyen hamar , viszont ami 10 éve ott áll az üvegbe Armani Code Ultimate 2 napig is érezni a ruhán bőrön még fürdés után is ha sokat fúj az ember :slight_smile: , remélem tudtam segíteni másoknak ezzel, és vissza szívom hogy csak a Douglas-ből érdemes rendelni.

1 Likes

Sziasztok!

Sokaknál olvastam hogy írják, leginkább utoljára Erikánál, hogy a parfümje szerinte hamis volt amit a notinotól vásárolt. Nagyon nagyon sok parfümöm a notinotól van. Férfi vagyok, s a legdrágábbakat veszem meg. Guerlain l’homme edp, Spicebomb Extreme, Armani Absolu, Luna rossa chrome/black, Versace dylan blue, EAU Freiche, Pour Homme, a lista elég hosszú…

Minden parfüm, évről évre, reformulálva van. A code edt kifejezetten! Ezért is jött ki az új Armani code edp, ami még a régi megjelenés szerinti code edt minőségére hajaz. Nekem soha, de soha nem volt bajom a notinoval. Nagyon szomorúan látom hogy itt leakarják járatni a céget. Szerintem nagyon kedves az ügyfélszolgálatuk is. Legalábbis velem mindig azok voltak, több mint korrektek is voltak több esetben. Volt amikor egy rendelést kitörölte, másnapra drágább lett 5ezerrel. S elfogadták az olcsóbbik rendelésem végül, amikor úgy voltam vele hogy mégis csak megrendelném. Szerintem ilyet ritkán találsz azért.

Újra megemlítem, azok, akik nem beszélnek angolul és képtelenek utána nézni mely parfümökön változtattak a rosszabbik félre egy-egy évben, azokat sajnálni tudom. Nézzétek meg az új dior homme intense-t. Hát a 2012-es batch-hez képest borzalmasan rossz. Mégse hamis vagy ilyesmi, csak egyszerűen más lett és bőséggel lejjebb vittek az intezitásából. Én azért azt tanácsolom aki itt olvasgat random kommenteket, hogy fűszerezze meg egy kicsit egy csipetnyi sóval, mert olyat állítani hogy ja a haverom meg aztán a feleségem meg a másik barátom is mind hamisítványt meg romlott parfümöt kaptak, ráadásul ugyanattól a cégtől, szerintem eléggé meglepő. Már már úgy érzem hogy hazudik az illető és leakarja járatni a céget.

Üdv!

1 Likes

Ne haragudj de miért lenne lejáratás, ha valakinek volt egy kellemetlen tapasztalata és leírta?
Rengeteget vásárolok a Notinorol , elégedett vagyok, szeretem a választékot , a kedvező árakat és a kurrens termékeket .Eddig egyszer volt negatív élményem velük kapcsolatban , egy Tigi hajfénykrém láthatóan bontott volt , kevesebb tartalommal mint amennyi fel volt rajta tüntetve. Befotóztam , kaptam jóváírást, ami oké de azóta sem értem hogy kerülhetett eladásra egy láthatóan már használt termék úgy hogy nem volt feltüntetve rajta és alapból árral kompenzálva a dolog.
Ez nem lejáratás ezek a tények, ahogy az is hogy mindezek mellett sok jó vásárlásom volt az oldalról.
Itt weboldalakat véleményezünk segítő szándékkal és nem egymást minősítjük.

10 Likes

Ez a Notino-s mizéria szerintem egy városi legenda, kb. mint a Nyugaton még a Nutella is más meg a társaik… Nekem se volt velük soha semmi bajom, de ez egy kiírthatatlan hit, hogy ott aztán tuti minden hamis :roll_eyes: A rendkívül széles választékukat nagyra értékelem.
Az áraik azért változóak, én úgy látom, inkább a kevésbé mainstream termékeket adják kedvező áron (múltkor jól meglepődtem, hogy egyes Sisley kozmetikumat is mennyire jó áron adnak!), viszont sok népszerű parfüm szinte ugyanannyiba kerül, mint a Douglas-ban. Ezeknél tehát még az sem igaz, hogy “gyanúsan” olcsó lenne.

Elnézést kérek az előző hozzászólásomért, azt hiszem a karma közre játszott most. Notino-ról rendeltem ismét, egy Armani stronger with you absolutely-t, 100ml, akciósan 21e forintért. Hát igen… Fél óra után aligha érzek bármit is a bőrömön. 1 óra után konkrétan semmit, nem hogy egy kicsit vagy ilyesmi, tényleg, semmit… Dougles tester 7 óráig a bőrömön volt, az erős kezdeti hatósugara pedig 3 óráig tartott. Közé sincs a kettőnek egymáshoz. Csalódott vagyok, mert az eddigi parfümökkel soha nem volt gondom. Szóval ismételten, elnézést Erikától és mindenki mástól. Ha szabad megkérdeznem, ti rendeltetek már a parfümcenterről, eredetiek a parfümök? Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat.

1 Likes

Én már draga parfümöt csak a D-bol es a M-bol rendelek. Inkabb megyek tutira, mint hogy megtakaritsak valamennyit es kapjak csapnivalo minoseget. Es lehet, hogy a N-on is azok vannak de annyi mindent olvastam mar roluk hogy inkabb akciosan megveszem a fenti boltokban. De gyertyakat es bathandbodyworks cuccokat mindig innen veszek akciosan.

3 Likes

Gyertyákat innen érdemes venni, amikor 40%-os akció van náluk:

2 Likes

Milyen minőség ez a Yankee Candle gyertya? Kicsit ódzkodom már az illatgyertyáktól ha csak rágondolok a Brise alma- fahéj illatára kilel a hideg.
A LeParfümben vettem egy Esteban szettet, na az jó volt de nem akarom a gatyám kifizetni egy illatgyertyáért.
Itt barátinak tűnnek az árak és az üveges termékeknek szép a csomagolása .

Általában véve jó minőségű, jó illatot csinálnak. Persze itt is vannak kevésbé jók, de én mindig csak mintagyertyákat veszek, ezek 3-4 alkalommal elegek. Ha valami nagyon tetszik, akkor abból előfordulhat, hogy veszek egy nagyobbat is.

2 Likes