Megbízható/kedvenc eladók a piactéren!

Na akkor telepatikusan át is ért a gondolatod :kissing_heart:, hát gondolkodás nélkül leütöttem, majd lefertőtlenítem, nem érdekel, hogy használt :sweat_smile: Nekem is ez lesz az első ABH, amióta az ajánlást kérek topicban kibeszéltük a dolgokat, bevallom a Moonchildról le is tettem, inkább az Aurora vonzott, a Moonchildot max ha jó áron van meg venném meg, de úgy érzem az Aurora sokkal izgalmasabb :star_struck: Megírom majd az élményeim vele feltétlenül! :relaxed:

1 Likes

Igazad van, jól kezeled a helyzetet! Remélem nem ír bosszúnegatívot, de lényegtelen, gondolom sok pozitívod van amúgy is :blush:

1 Likes

Hát olyan sok nincs, de bízom benne, hogy az esetleges bosszúnegatív a normális vevőket nem riasztja el :smiley:

1 Likes

Én amúgy néha kikeresem brahiból ha látok ilyen negatívot, ki adta és miért, és az esetek 99%-ban sokszor alaptalan amikor az eladó kapja… engem ez már nem is érdekel, ha nagyon sok van az már más tészta… ellenben vevőkénél (olyankor is kikeresem) hátőőő, az esetek 99%-ban az eladónak adok igazat…lászik néha túl sok időm van kukabúvárkodok a piactér lélektanában :sweat_smile:

2 Likes

A ragyogás rég kinyírta már a vírusokat és bacilusokat belőle.:smiley:
Nekem a Moonchild is megvan, de az Aurora szerintem különlegesebb.

2 Likes

Szerintem bele se mertek menni megvakította őket már rég :laughing: Nagyon izgatott vagyok, rég voltam így sminktermékkel bevallom, az utóbbi időben nem nagyon hoz lázba semmi újdonság, ami tetszik az folyamatban van egyedül ez nem volt meg sehogyse. Talán Lisa új rúzskollekciója lehet még szívdobogtató, meg valami ad hoc doukróm szépség :crazy_face:

Amúgy én is így láttam a swatchokon, sokat néztem mindkét ABH terméket, de az Aurora sokkal különlegesebb, a Moonchild nagyon szép, de kissé egysíkú is egyben az Aurorához képest bevallom. Ha jó áron látom lehet megveszem, de ebben nem vagyok olyan biztos. Az Aurora nem volt kérdés sem :smiley:

1 Likes

“Ad hoc duokróm szépség”, ez jó.:smiley:

Hát igen, azért jó áron szegény Holdgyermeket sem szabad kihagyni.

1 Likes

Hát de nem így támadnak ezek a csodák? :smiley: A múltkor volt valami német cég Lethal vagy kik, azért ott is összeválogattam ami duokróm, de ahhoz most csóró vagyok, de már kész a paletta azért, ha rámszakad a bank :smiley:

A Holdgyermek (de aranyos így magyarul is) is maradt még a listán, azt mondjuk azóta is bánom, hogy nem vettem meg mert hasonló árban volt mint most az Aurora anno, de lehet még szerencsém, most is az volt :slight_smile: De jó, hogy van zsibi újra :heart:

2 Likes

Auròra van , de azt màr megvetted, sztem moonchild is akad vhol a fiòkban. Megnèzem holnap :hugs:

1 Likes

Az Aurorat nem Amadea vitte el régebben? :blush:
Köszönöm, hogy ránézel a Holdgyermekre is :relaxed: :innocent:

Annyit írtatok róluk, hogy ránéztem mindkettőre. Úton van egy palettám, meg egy ecsetkészletem, de most már a kettő közül valamelyiket én is szeretném :star_struck:

1 Likes

Az tuti, hogy Isabelle-től vettem az Aurorát és a Moonchildot is, az előbbit évekkel ezelőtt, szóval lehet, hogy azóta lett neki új.

2 Likes

Bocsi.:smiley: Miket rendeltél?
Az Aurorát feltétlenül érdemes egyszer megvenni annak, aki szereti a ragyogást.

2 Likes

És a duokrómot :drooling_face: :drooling_face: Ahogy a swatchokat néztem kb minden szín az benne :heart_eyes:

Úú én is kíváncsi vagyok miket rendeltél :star_struck:

1 Likes

A Nabla Dreamy-t, és a 11 darabos Docolor ecsetkészletet. :see_no_evil:
Megnéztem nindkettőt, hát nem tudnék dönteni. :star_struck:
A minap egy Huda highlighter palettához is volt szerencsém, hadd ne mondjam, hogy rögtön rákerestem, és valamikor azt is be kell szerezzem :smiley:

4 Likes

De szuper kis rendelés, bevallom épp tegnap kezdtem rákívánni a Dreamy-re pedig szerintem vannak hasonló színeim, de olyan kis gusztusos paletta és nagyon szeretem a Nablát :star_struck: Egyelőre még ellen tudok neki állni :upside_down_face:

2 Likes

Akkor döntöttem el, mikor @Kokapu feltette az akciós topikba a PinkPanda ajánlatát. De végül nem úgy rendeltem meg, hanem magába, az ecsetekkel.
Viszont lassan gondolkodnom kellene egy olyan palettán, amiben hideg árnyalatok is vannak, meg mondjuk fémes ezüst. Mert olyanom egyáltalán nincs :thinking:

2 Likes

Hú azt én is láttam, de úgy éreztem, egyelőre tudok nélküle élni, az Auroránál amióta szóba került úgy éreztem nah nélküle nem teljes az életem :smiley:
De az az akció annyira nem jött be, nem vagyok úgy oda a Revolution cuccokért, hogy egy kosárnyit kapjak a paletta mellé, pár dolog lett volna amit tudtam volna használni onnan csak, de azt magában is meg tudom venni drogériákban. Megnéztem a Dreamy-t még mindig nagyon szép, de szerintem még mindig sok hasonló színem van, főleg a mattok közül, a Dreamy 2 csillámos meg latexes formulái lehet jobban bejönnek ha válogatnom kellene :smiley:
Majd kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy válik be a Dreamy, a minősége biztos szuper lesz! :heart_eyes:

Ez mint hideg paletta esetleg, azt hiszem zsibin is kóricál egy belőle :slight_smile: ?

2 Likes

Júj, ez a paletta is csodás. Meg is nézem, bár ebből megint baj lesz :smiley: már nem úgy, hanem a pénztárcámnak :smiley:
A lilák a Dreamy-ben megint ott vannak, de a többi annyira tetszik, főleg a rose gold, hogy nem bírtam ki. Pedig megnéztem vagy 100 videót és képet, de sajnos nem akartam kevésbé :smiley:

1 Likes