Megbízható/kedvenc eladók a piactéren!

Az meg van neki egy korábbi vásárlásból pár napja írt is neki azóta várja nagyon a választ :slight_smile: De köszönöm a segítséget mindenkinek a nevében is! :heart:

1 Likes

Úgy tűnik megoldódott a probléma, az volt amit ti is mondtatok, ilyen rendszerhiba vagy mi, nem kapta meg az értesítőt.

1 Likes

Mindenképpen jelezze a KM felé ezt a problémát, tudjanak róla, hogy kell ezzel foglalkozni. Már a zsibin is láttam, hogy egy eladó írt, hogy valaki leütötte valamelyik cuccát, de nem látja és nem kapott e-mailt, tehát kiterjedt problémáról van szó. Minél több bejelentés érkezik, annál nagyobb az esély, hogy minél hamarabb megoldják.

2 Likes

Georgina is jelezni fogja azt írta barátnőmnek, mert neki se ő az első akinél nem kapott értesítőt. Remélem mihamarabb megoldják a KM-en is!

1 Likes

Jé, nálam meg olyan volt a hétvégén, hogy egy ezer éve elkelt termék alá került friss érdeklődés, meg van-e még? Olyan felhasználótól, aki nem szólt korábban hozzá a hirdetéshez, nem láthatta volna… tényleg lehet valami rendszerhiba.

Ilyenem nekem is volt! Valahogy ezeket is meg lehet találni (az elkelt cuccokat), de ez fura.

ez nem feltétlen rendszerhiba, a legvalószínűbb szerintem, hogy google-on kereste a terméket, ami simán kidob krémmániás elkelt-eladó termékes oldalakat.

Utána meg be lehet rá lépni érdeklődni? Érdekes :face_with_monocle:

Simán lehet kommentelni elkelt termék alá, többször is csináltam már (sajnos) mikor eltűnt a vevő :sweat_smile:

Én elmentem mostanában a foglalt termék linkjét, hogy ha nem érkezett meg az értesítő az eladóhoz, akkor írhassak neki. Akkor is látom, ha már elkelt státuszba került. A kommentemet megkapja üzenetként.

4 Likes

Sziasztok csajok!

Nekem Pirosarany a kedvenc eladóm, mert mindig pontos/precíz, gyors és rendkívül aranyos. Bárkinek tudnám ajánlani… nagyon megbízható!
Olvasom itt a véleményeket csak annyit fűznék hozzá, elég jól is merem Pirosarany-t. Senkit nem bántana meg ok nélkül.
Azt hogy a csomagot feladja utalás előtt, a vevőt tiszteli meg azzal, hogy megbízik bennük. És csak jelzi, hogy a csomag úton van és majd utalj valamikor. Ebben semmi bántó nincs szerintem!
Mi mindig így csinaljuk💖
Az Andi dologról csak annyit, hogy nekem elmondta 3napot várt rá, és ha a Pirosarany nem ír rá, Andi vissza semm írt volna!
Szép napot nektek :slightly_smiling_face::innocent:

Pirosarany abszolúte a kedvenceim közé tartozik, rengeteg cuccot vásároltam már tőle. Igen, gyorsan reagál és van, hogy előbb feladja a csomagot, mielőtt utalnál. Ez szerintem pozitív, a bizalom jele, nem kételkedik benne, hogy elutalod a pénzt. Nekem volt olyan, hogy más eladótól várnom kellett a válaszra, illetve a feladásra. (az is kellemetlen, amikor már utaltál és semmilyen reakciót nem kapsz) Velem is előfordult, hogy írtam neki, hogy nem tudok azonnal válaszolni vagy hasonló, de nem volt ebből gond sosem. Mondjuk én eleve szeretem minél gyorsabban lebonyolítani a dolgokat amennyire csak lehet. Én Pirosaranyt korrekt, kedves eladóként ismertem meg, még sosem csalódtam benne :sparkling_heart:

Tudom, hogy elég távolról közelíti a témát, amit mondani akarok, de olyan mérges vagyok most.
Tegnap leütötte valaki egy YR zselés arcradíromat, nézem, 1 vásárlás, nulla értékelés. Én próbálok bizalmat szavazni másoknak, mert mindenkinek el kell kezdeni valahol (tehát próbálok JÓ eladó lenni, hogy közeledjek a témához), de ez most tipikusan nem kellett volna. Írtam neki, hogy hogy kéri, postán maradó, Foxpost? Rögtön azzal jött, hogy mindenképpen házhoz szeretné a gyerek miatt, és hogy van-e más YR cuccom, hogy jobban megérje? Mondtam van még 2 db másmilyen cucc, a házhozszállítás meg akkor 1500 Ft. Nyilván az nem tetszett, ő zselés arcradírt akar, és kérdezte máskor sem lesz még 4-5 db pluszban?
Kiokítottam, hogy nem viszonteladó vagyok, hanem magánszemély, és a piactér is erre lett létrehozva, így nem, nem lesz máskor sem.
Elhiszem, hogy nagyon megéri, hogy 1800 Ft-ért adom a bolti 3000 Ft helyett, de na. Nyilván amúgy az átvételi lehetőségek le voltak írva a termék adatlapon, amit nyilván nem olvasott el az illető…
Bocsi, dühöngés off, de nem értem mit gondolnak egyesek.

12 Likes

Tökéletesen érthető a mérged.
Ilyenkor csak magára gondol, nem figyel és különben is Te vagy érte :smiley: :wink:

1 Likes

Tisztára a Furcsaságok a piactéren-be való amúgy ott mentek ilyen vad sztorik vevőkről meg eladókról :smiley:

Sajnálom, hogy pont ilyen embert sikerült kifognod, ilyenkor értem miért ódzkodnak sokan a kevés vagy 0 értékeléses vevőktől… végül hogy zártátok le a dolgot?
Amúgy az is érdekes, hogy a zsibit is a viszonteladók cuccai árasztották elsősorban… de nem sír a szám, mert hiányzott a zsibis görgetés :sweat_smile:
Ne húzd fel magad sokáig, itt a tavasz, csiripelnek a madarak, mindenki kezd becsavarodni a karanténben és az internet gyűjti össze az unatkozó fura embereket… az, hogy viszonteladónak néznek mindenkit a zsibin és várják a királyi bánásmódot, no comment… :exploding_head:

1 Likes

Végül nem jött válasz és van egy olyan érzésem, hogy nem is fog :smiley:

2 Likes

Mindenki kezd megkattanni, ezt megerősíthetem :crazy_face:
Nekem szerencsém volt, az újranyitás után rögtön egy újonc ütötte le a termékemet, de minden rendben ment, továbbra is fennmaradt a hitem az emberiségben :slight_smile:
Többször belefutottam már én is ebbe, hogy kiírom szép magyar nyelven, milyen feltételekkel tudnék eladni, aztán mégis leütés után jön az egyéni igényekkel. Én ilyenkor csak magamat ismételgetem kitartóan, így végül mindig megnyugszanak az eredeti feltételekben :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

@macooka sajnálom a dolgot, várható volt, szerintem meggondolta magát menet közben, ha kellene neki kifizette volna a postát…

@asianlover lassan mondhatod, hogy már remek az ügyfél szolgálatos készségeid is vannak :smiley: Ha már elleptek minket a hivatalos eladók :joy: Jó tudom ti nem vagytok azok de már nagyítóval kell keresni a magánszemélyeket… én meg lecsaptam az ABH Aurorájára, totál beindultam, azonnal magamévá tettem, főleg amióta Amadea kollegina felhívta a figyelmem ez mennyire brutál szépséges, hát nem lehetett otthagyni :smiley: Pedig megígértem nem vásárolok de éreztem, hogy most rá kell pillantanom a zsibire :face_with_hand_over_mouth: :smiling_face_with_three_hearts: :innocent:

1 Likes

Eszembe is jutottál, amikor megláttam.:slight_smile: Nem fogod megbánni, ez volt az első ABH Glow Kitem, és azóta is ez a kedvenc higlighter palettám.

1 Likes

Hát ez van, várok pár napot ír-e valamit, rákérdezek kell-e neki, aztán repül a negatív, engem már nem érdekel, mással viszont ne játsszon.

1 Likes