Maradj otthon - Fedezd fel a régit

Te jó ég ,szörnyen sajnálom :cry:

Igeen, főleg ha hazamegyek a páromhoz :heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:. Én az egyetemet nem szeretem már sajnos, de tudom ez egyéni probléma :sweat_smile:. Már 4 éve tanulok ott, túl monoton volt már.

3 Likes

Semmit nem tud tenni, nincs munka, nem foglalkoztatnak így senkit, kongnak a szállodák.
Még az 5* is.
Leállították, ill. Minimalizálták a repülőket, nem jöhet be senki, mit vártak ki vesz ki ott szobát?
A szegény ember?
A legolcsóbb szoba 1 estére 250 ezer, és 3millió a legdrágább.

2 Likes

Sajnos még csak most kezdődnek a kirugások…megint lesz egy rakas munkanélküli.
És ha rendeződnek is a dolgok, utána is nehéz lesz szerintem visszaállni majd a rendes kerékvágásba.

5 Likes

Annyira sajnálom ezeket az embereket, nagyon 2008-as válság érzés van kialakulóban :frowning: Ki képes munka nélkül ezeket a horror albiárakat is fizetni :frowning:

2 Likes

Na igen, az, hogy egy 5* szálloda, (vagy hotellánc?) ne rendelkezzen annyi tartalék erőforrással, amivel legalább a betegbiztosítást meg némi kis alapot fizessen legalább egy ideig a dolgozóinak, az nem csak hogy etikátlan, de gusztustalan is. Határozottan bíróságra vinném a dolgot. Remélem hogy csak születik ezekre a helyzetekre valami humánus vagy annak nevezhető megoldás.

2 Likes

Rengeteg mocsokság megy egy ilyen szállodában ám, mesélt pár dolgot.
Még a borravalót is lenyúlják egymástól meg egyebek…

4 Likes

Igen sajnos tudom, nekem is volt egy igen rövid időszakom a szállodaiparban, nem is szoktam reklámozni. :face_with_raised_eyebrow:
Mindenesetre az ilyen hotelek, cégek listáját simán közzé lehetne tenni, ezzel a döntéssel többet ártanak saját maguknak, mint amennyit vélnek megspórolni a dolgozóikon!

3 Likes

Nem pont a mostani itthon létben fedeztem fel újra ezeket a termékeket de mindenképp az elmúlt egy hónapban:
Amíg el nem fogy, kizárólag ezt a Pupa szemhéjstiftet használom szemhéjalapként. Jobb mint bármi más, amit eddig próbáltam (Too Faced, Mac Paint Pot, Milani, Artdeco, Rimmel, S-he, Rdel Young)
Hamarosan el is fogy (002-es szín)

Mostanában minden este ezt a TIU ajakolajat kenem fel. Komolyan mondom, semmivel nem tud kevesebbet mint a Clarins hasonló terméke. Csak töredék áron persze.

Mióta megvan (1 hónapja) nem tudom letenni és tényleg minden nap használom ezt a Szempillaprimert

4 Likes

Az a Pupa stift valóban csúcs tavaly akcióban vettem vagy 5 féle színt, a legmelegebb napokon is kiválóan tartott!

2 Likes

Van még egy színem belőle a 005- Desert Taupe (szürkés árnyalat) de szinte még nem is használtam. Ha elfogy a 002-es, próbálom elhasználni ezt is.

1 Likes

Letöröltem KM piactérről az eladó termékeimet. Úgysem akarok most postára mászkálni ebben a helyzetben. Azon gondolkodom, hogy némelyik eladásra szánt termékemet (pl. BH Cosmetics Zodiac paletta) újra fel kellene fedeznem és megtartani. Amúgy sem a minősége miatt akartam eladni, hanem a felhalmozás miatt. :thinking:

4 Likes

20200318_075120

Ők vannak meg nekem, szerintem a fehéret ki fogom próbálni alapnak, még eddig sosem használtam, túl fehér volt :smiley:

5 Likes

Igaz a nyarat vártam a szájfényekkel, de mivel folyékony termékek nem akarom túl sokáig tárolni őket, így itthon kenegetem fel. Feldobják a napomat, kivéve a Beetique az elég csalódás felkenve :frowning:

20200318_075855

9 Likes

Azt kell mondjam ez a home office valamiért jobbat tesz a low buy-omnak, annak ellenére, hogy online szoktam vásárolni. Egyszerűen annyit dolgozom itthon, hogy ebédelni sincs időm felállni, nemhogy vásárolgatni :smiley:
Nekem a szám behisztizett az utóbbi 2 hétben, úgyhogy előkaptam a szekrény mélyére rejtett Dr.PawPaw balzsamomat és egyszerűen csodás. Csak ezzel a számon tudok létezni mostanában. Nem is értem miért nem használtam többet.

Sminkelni csak azokon a napokon szoktam, amikor tudom, hogy ügyfélmegbeszélésem lesz videokonferencián, akkor kis szemceruza, spirál, szemöldökceruza, szájfény, hogy ne nézzek már ki csövesnek… :smiley:

5 Likes

Lestem is, hogy hova lettél mostanában :wink:
Nem vagy csöves smink nélkül sem, nem mondj ilyet, irgum-burgum :kissing_cat:

3 Likes

Nálunk még nincs teljes home office. Váltva vagyunk az irodában, és a maradék időben otthonról, amit lehet. Ma már volt erőm a fényvédőn túl cc krémet feltenni, meg kis pirosítót. Az elmúlt egy hétben semmit nem használtam, vasárnap kis szempillaspirál, de ennél többre még nem futja. Aztán később hátha.

2 Likes

Nem tudtam a nyuszis kép alatt írni, nem tudom miért, úgy hogy itt írom, h milyen aranyos kis cukortündér Mamusz-nyuszi! :heart_eyes: Fotogén kis maszat!

2 Likes

Jaj aranyos vagy :blush: :heart_eyes: Én határozottan annak érzem magam ilyenkor :smiley:

1 Likes

Csak nem hagyja magát. Egy-egy fotóért órákat kell ülni, különben hamar értésemre adja, hogy vigyem a közeléből a kamerát :grin:

2 Likes