Maradj otthon - Fedezd fel a régit

Én itthon vagyok, mert sikeresen betaknyolódtam. Nem szeretném ezt még megkoronázni valami más fertőzéssel. Mivel 100%-ban nem tudom, mit nyeltem be, ezért nem is szeretnék másokat sem fertőzni. Eladó termékeimet töröltem, majd egyszer, ha minden oké lesz, zsibizek megint. A zsibizés miatt azért egy héten egyszer-kétszer elmentem a postára. Most oda sem szeretnék menni, túl sok ember jár kel ott. A lényeg, a lényeg, arra gondoltam, itt az ideje rácsodálkozni, hogy milyen szépségek lapulnak a fiók mélyén, jöhet bármi parfüm, smink… Sorstársak? Ti mit fedeztetek fel?

10 Likes

Jó ötlet. :wave:

Van egy régi Prada Infusion D’ irisem, még a reformulálás előtti korszakból… Ha kidugul az orrom, érzem is az illatát, ah nagyon jó…

1 Likes

Én a drogériás termékeimet nyúzom, itthonra jó lesz ez is. Kinyitottam egy spirált is, remélem kitart, de néha gondolkodom, hogy itthonra meg kb minek sminkelni :sweat_smile: Bár engem megnyugtat, ad valami értelmet a napnak.

Jobbulást neked gyömbértea meg neocitran :slight_smile:

5 Likes

Nekem most eléggé náthás fejem van, de meglepődtem mennyit dobott rajtam egy szempillaspirál, úgyhogy csak sminkelj, jobb lesz a közérzeted az tuti. Köszi a gyömbérteás tippet.

1 Likes

Lejárt csokoládét :slight_smile:

5 Likes

Én is próbálom felfedezni a dolgaimat :D. Én a Revolution Sophx palettát nyúzom, igyekszem mindennap használni. Megbontottam egy újabb flakon Love and beauty Planet rózsás tusfürdőt. A Lovely epres blendert nyúzom még korrektor felvitelre. Szeretnék ma arcmaszkot is használni. :slight_smile:

Én is sokszor úgy vagyok vele, itthon minek sminkeljek? De így is úgy is telik-múlik majd az idő, jobb elhasználni mintha egyszer kihasználatlanul megromolnának, azt nagyon sajnálnám. Mától párom is otthon van, itt dolgozik, úgyhogy ez is motivál hogy nézzek ki normálisan :D. Annyira jó nézegetni szerintem a gyüjteményt, na meg használni. Mióta itthon vagyok, hiába van sok feladat amit meg kell csinálni a sulival kapcsolatban, nyugodt vagyok és boldog hogy itthon lehetek, a kialakult szörnyű kinti helyzet ellenére. Így úgy mond szivesebben is kényeztetem magam a sminkelêssel :slight_smile:

5 Likes

Én is szívesen otthon maradnék, de nekem sajnos még nem mondta senki. :roll_eyes:
@Alsace egyébként én is szoktam sminkelni otthon is! Még ha csak leheletnyit is, de mégis jobban érzem tőle magam!

5 Likes

Így, hogy azt a kevés kijárást megvonta a helyzet is tőlem én is sminkelek otthon. A drogériás cuccokat használom, mert amúgy jobban szeretem a high end palettáim, de ez a Revolution amit a rendelésemhez küldtek egészen jó amúgy! Itthonra inkább natúr sminket csinálok, a színeshez kell a ruha meg a kiegészítők is, a pöttyös pólómhoz meg az otthoni gatyóimhoz hülyeségnek éreztem a díva sminket, de a simával tök elvagyok. Én meg se böktem még a házikat, ki vagyok merülve január óta, kicsit élvezem az itthoni nyunnyogást :slight_smile:

2 Likes

Én is! Olyan jó a sminkelés :slight_smile: Egyébként én is csak minimálisat szoktam, csak a szemöldököm és a szemem, de ma huncut voltam, szájfényt is feltettem :face_with_hand_over_mouth: :blush:

4 Likes

Én a hétvégén próbáltam ki megint egy új alapozót. Amikor felkentem, akkor szörnyülködtem egyet, hogy hát, akkor ez megint egy nagyon nagy nem, és olyan fejem lett, mint egy elrontott gésának, de fene vigye hétvége van, próbáljunk meg belőle jobbat kihozni, és folyattam a sminkelést. Mivel megváltoztattam a hajszínemet, ezért az az ötletem támadt, hogy hozzá kreálom a sminkemet, a hajam színei adtak inspirációt. Igen, legalább 3 színátmenetes a hajam, ha nem több :slight_smile:. Annyira jól sikerült a kráció, pedig a mozgó szemhéjamra highlightert tettem, de olyan harmóniában volt a sminkem, hogy gyorsan hozzá is öltöztem, és el is csattogtam otthonról. Ennyi pozitív visszajelzést is régen kaptam. A legtöbb visszajelzés úgy kezdődött, hogy mennyire csinos vagyok, mennyire jól harmonizál a szettem… és így tovább. Tényleg jól sikerült a végeredmény, jó, hogy nem mostam le rögtön az első pillanatban gésajelmeznek tűnő alapot. Amúgy kicsivel később kezdett igazodni a bőrömhöz, legvégül meg egészen szép lett. :wink:

9 Likes

Nekem se mondták, hogy ne menjek dolgozni, bár olyan helyen vagyok, hogy nem is mondják.
Függetlenül ha időm engedi felkenem az összes itthon lévő arcpakolást, lehúzható maszkot, meg amit még találok…ezek még el nem fogynak nem is veszek másokat.
Olyan szép leszek, hogy ihajj.
És végezetül a szekrényemben vannak olyan ruhák, jó állapotúak, amik már nem jönnek rám vagy csak egyszerűen nem hordok, na azokat kéne kiselejtezni.
Kidobni nem fogom, mert az jó nagy pénzkidobás is lenne egyben, de eladogatni meg ezzel foglalkozni marhár nincs húzásom…ezért is marad mindig a szekrényben. :slight_smile:

5 Likes

Nekem se ártana ruhaselejtezést csinálnom, de egyáltalán nincs hozzá késztetésem. Főznöm is kellene valamit, de ahhoz sincs kedvem, már körbenéztem a szekrényekben, fagyasztóban, hűtőben, minden ajtónyitáskor segített az én nyuszkóm is, a végén egy szép szál szárzellerrel futott haza, majd elfeküdt a sarokban :joy:. Én meg visszaültem a géphez, és nézek ki a fejemből.

4 Likes

Hű dettó! Jútún filmezek, tegnap főztem ma sütiztünk ebédre :smiley: A göncöket már kiselejteztem :smiley:

@anon63018870 áh tök sok idő az eladogatás, meg szerintem senki se akar most vásárolni a zsibin is csak a vipes kedvenceink posztolgatnak :joy:

5 Likes

Na de megvehetnéd Te is, és eladnád 3× os áron, mekkora biznisz már!!! :slight_smile:

3 Likes

Nekem a sminkeladás semennyire nem jött össze, és időm, energiám sincs hozzá. A ruhákról meg ne is beszéljünk. Ja, cipőket is kellene selejtezni, meg valami tavaszira beújítani, de ehhez sincs semmi humorom.
Én kb. fél éve tervezek valamilyen sütiféleséget sütni. Először étcsokoládét aprítottam fel, majd raktam félre, hogy majd ebből. Aztán megláttam a kezeletlen héjú, bio, mag nélküli Navel narancsot, be is szereztem (pár hete) azóta ott figyel a konyhapulton, hogy majd átalakul sütivé. Aztán jött már mandula is ugyanígy, meg mangó is, de egyik sem akart elkészülni. Kéne valami konyharobot!

3 Likes

Az egyik képzeld tök normális áron van fenn!!! https://kremmania.hu/elado/szyrup-natasha-denona-mini-bronz-and-glow-896cc135-ea03-49d2-a92c-d265fa66e14f

Huhh, hát irigyellek benneteket!
Én ma itthon vagyok home office-ban, de egyelőre még csak az e-maileket tudtam megnézni. De a másodikos gyereknek konkrétan tanórákat kell leadnom, az ötödikesnek heti tanulni valókat küldenek a tanárok, de ma kb. csak odáig jutottunk, hogy regisztráltunk gmailre neki, redmentára, Google classroom, kréta tanuló account, stb., mert kb minden tanár mást kér.
Már fáj bele a fejem. És emellett kéne itthonról dolgozni is…

6 Likes

Mmmm eddig nagyon jól hangzik egy kis narancsos csokis sütike :drooling_face:

Megértem, hogy kínlódás az eladás, én is csak azért csinálom, hogy garázdálkodhassak a zsibin, de már elfogyott a pénzecském, remélem az se tűnik el aki részletfizut kért… arra azért még tökre számítok :slight_smile: Bár barátnő, és nagyon várja, hogy postázzam, max várunk, azért megértem ha velük is történne az önhibájukon kívül valami rossz hír az állásügyben :frowning:

2 Likes