Legkülönlegesebb sminktermékek

Nagyon szeretem én is, hozzám közel áll a stílusa, ahogy sminkel, az egész megjelenése, tőle is sokat tanultam.

Meg nagyon természetes! Az is tetszik a stílusában.

1 Likes

Köszönöm szépen a biztatást. Láttam már sok sminkes videót, de én nem tudom őket leutánozni. Talán valamikor adok esélyt egy tanfolyamnak, ahol valaki megfogja és irányítja a kezemet, talán úgy sikerülni fog:smiley:

1 Likes

Viszont akkor személyre szóló tanfolyamon vegyél részt, mert a csoportoson senki nem fog tanácsot adni semmiben. A kezedet pedig végképp nem fogják meg, mert az ecset végig a Te kezedben lesz! :smiley:
Én egy jobbfajta szempaletta árát adtam ki a tanfolyamra, utólag már megbántam, hogy elmentem. De arra talán jó volt, hogy elinduljak valamerre, bízom benne, hogy segíteni fog Neked is!

2 Likes

Nekem most ez:
90741_1


90741_2

13 Likes

Csodaszép :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Ezt én is nagyon néztem, de mivel annyira szép, hogy nem nyúltam volna bele ezért kihagytam.

2 Likes

Ugyanezen okból kifolyólag nem vettem meg ezt. Sisley%20blush

9 Likes

Én valószínűleg belenyúlnék persze csak azután, miután kigyönyörködtem magam benne. :blush:

1 Likes

Én se nyúlnék bele szivesen :smiley:

1 Likes

A jobb oldali rúzs nekem különleges, annyira szép:

10 Likes

Új Chikuhodo ecsetek (remélem, elfér itt):

9 Likes

Tényleg gyönyörű! A színe és az állaga is!

1 Likes

Jaaaj :heart_eyes:

1 Likes

The Face Shop Twinkle Showing Tint. A szín nem érdekes, van egy ilyenem. Mint ajakkence nem vált be, de ultracuki a mini hógömb a tetején. Tényleg hullik a csillám benne, ha felrázom :star_struck:20190809_095801

11 Likes

Hát ez tényleg übercuki :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Azt hiszem az Catrice (vagy Essence?)őszi szortimentjében voltak ilyen felületű rúzsok 2 éve. Vettem is.

1 Likes

Igen, tudom :slight_smile: a kezem fogását képletesen értettem.Köszönöm szépen még egyszer.

Tegnap majdnem vettem egy L’oreál palettát,szép rózsaszínes színekkel, de lebeszéltem magam, mert a szürke verziója ott van a fiókban néhány hónapja, még ki sem bontottam.

Létezik valahol smink múzeum? Ellennék benne pár órát, azt hiszem.

1 Likes

Ne haragudj, ha esetleg szerencsétlenül fogalmaztam, belőlem is csak a csalódottság beszélt, mert én is többet vártam tőle. Azt hittem, hogy majd személyre szóló tanácsokkal látnak el! Ezzel ellentétben semmilyen területbe nem mentünk bele mélyebben. A kontúrozást, bronzosítást, highlighter használatot pl. nem is érintettük, mert az már haladó anyag.

1 Likes

Nekem van hasonló felületű Catrice, de ez… na, azért sóhajtozom utána.:slight_smile:

1 Likes