Legkülönlegesebb sminktermékek

Nagyon guszta, az biztos :slight_smile: Azt hiszem a MAC Powder Kiss is hasonló :slight_smile:

1 Likes

Meg a Colourpop Blur talán? És a Huda Powerbullet.

Szerintem a Physicians Formula ezen pirosítója is nagyon szép, szoktam gyönyörködni Dm-ben, de még nem próbáltam.
K%C3%A9p

10 Likes

Ezt pont egy karácsony mániásnak kellett most meglátnia :smiley: Lehet még ebből vásárolni valahol?

2 Likes

Bárcsak tudnám hol kapható! Talán ebay vagy amazon meg ilyen oldalakon. Az enyém nem mai darab és már másodkézből szereztem.

Talán lesz idén valami hasonló :smiley: arra tuti lecsapok. Nagyon szép darab. Köszönöm a tippeket.

1 Likes

Ma láttam Rossmannban új Catrice rúzsokat. Ilyesmi felületük van. Kipróbáltam a kézfejemen egyet és puha krémes jól pigmentált, a színek is egész jók. Lessétek meg őket ha érdekel.

4 Likes

Köszi szépen! Hm, melyik Rossmannban kellene megnézni…

Az Essence rúzsok közül van olyan, amit ajánlotok? :).

A dm-ben van az Essence This is me, a lányok ódákat zengtek róla, nekem is muszáj volt beszereznem, és nem csalódtam. Szép nude színek nagy választékban, maga a rúzs krémes. Érdemes próbát tenni vele. :slight_smile:

2 Likes

De jóó, megnézem majd, köszi az ajánlást! :slight_smile:

Melyik, a Demi matt? Én vettem egyet, szerintem nagyon szuper, de a szaga nagyon fura :frowning:

Igen, nagyon jók! De nekem az essence velvet matte is bejött!

1 Likes

Ha nálunk Zalaegerszegen van, akkor szerintem mindegyikben van.

2 Likes

A nevét nem néztem, a boltban pedig nem szagoltam meg, de lehet.


Talán @silver mesélt korábban a Bésame Cosmeticsről. Nagyon szép darabjaik vannak, az új Csipkerózsikás kollekciójuk is mesésre sikerült, főleg a paletta külseje.

5 Likes

https://shop.nordstrom.com/s/darphin-petal-infusion-lip-cheek-tint/5256101

Ajándékba kaptam, egyszerűen gyönyörű, hetekig nem volt szívem belenyúlni. Meglepő módon nagyon erősen színezi az ajkaimat, bogyós, hideg színe lesz, a szín pedig megmarad, miután beivódik a termék (ez utóbbi elég hamar megtörténik sajnos és nem is valami jó a hidratálásra, utána néha inkább száraznak érezem az ajkaimat). Az illata valami mennyei, ránézni öröm, sokszor csak úgy kinyitom napközben és megillatolom :slight_smile:

3 Likes