Legkülönlegesebb sminktermékek

Ebbe a topicba olyan sminkeket gyűjthetnénk össze, amelyek annyira különlegesek (színösszeállításban, csomagolásban, stb.), hogy nem igazán látni hozzájuk hasonlót más márkáktól. :slight_smile:

1 Likes

631523ede8f5c7d9cbd2f999225fd010
Számomra ilyen a JSC Alien paletta. Különleges a színösszeállítás, érdekes a paletta formája és kiemelkedően jó minőségűek benne a festétek. Imádom használni, gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni.
(Ez nem saját kép)

5 Likes

A Lime Crime Venus II paletta is ilyen.
VENUS-2

6 Likes

Számomra ilyen a Storybook Cosmetics Wizardry and Witchcraft palettája.
A kis szütyője, hogy könyvjelző is van hozzá, hogy tényleg úgy néz ki, mint egy könyv. A színek elnevezései pedig a hab a tortán, ráadásul a színek jól passzolnak a nevekhez (pl. szerintem az UD GoT palettánál ezek nem minden esetben jöttek össze). Néhány példa: Sorcerer, Potions, Merlin, Salem, Broomstick, stb. Plusz még a minősége is jó. :slight_smile:

(szintén nem saját kép, de megvan nekem is a paletta)
7b6c7b33dd6ca5389b10e03b4f09737c

10 Likes

Erre nagyon vágytam egy időben :relaxed: de már nem bolondulok meg érte.

Nekem ez a limitált Mac pirosító/ highlighter volt az a termék, amit annyira szépnek találtam, hogy nem volt szívem belenyúlni :heart_eyes:
1111Mac%20piros%C3%ADt%C3%B3

15 Likes

Ó, de szép ez a csikóhal! Nem csodálom, hogy nem használod.
Én most azért meg sem rendeltem a Too Faced pávás bronzerét, mert úgyis csak nézegetném, soha nem használnám. :smile:

Egyelőre az UD GoT highlighter palettában is csak a sarkokba nyúlok, hogy a sárkánytojás minta minél tovább megmaradjon. De legalább ennek van sarka, ahol óvatosan bele lehet nyúlni.

12548393_fpx

11 Likes

Úgy irigyellek titeket, hogy ennyire tudtok örülni egy szép terméknek, és csak nézegetitek, vigyáztok rá. Én sajnos nem ilyen vagyok. Amit megveszek, azt azonnal elkezdem használni, és annak örülök, hogy rajtam van, viselhetem. Jó, mondjuk egy estélyi ruha nem ilyen, de pl. egy új táskába azonnal bepakolok, és képes vagyok mondjuk piacra menni vele, vagy kimenni egy esős vagy havas időben vele, nem érdekel, használni akarom, nem nézegetni. Ha sokáig várok, valahogy elmúlik a bátorság vagy a varázs. Pl. van egy fekete bőr miniszoknyám, jó pár éve vettem egyszer impulzus vásárlásként hirtelen. Aztán nézegettem-nézegettem, majd azon kaptam magam, hogy hova is vegyem fel, minek ez nekem. Azóta is néha megnézem, de nem veszem fel. Ha azonnal felvettem volna, első örömömben, felindulásomban, nem lettek volna később problémáim.

7 Likes

Én táskákat képes vagyok hónapokig nem használni. Volt, hogy januárban vettem egy kanári sárga táskát és tudtam, hogy az bizony nyári szerelem lesz, a legforróbb nyári hetekben kezdtem el használni. Januárra augusztusban vettem fekete táskát, előre örültem, hogy milyen jó lesz majd januárban használni. Néha túl szentimentálisan vagyok hajlamos megközelíteni ezeket a dolgokat.

3 Likes

Szerintem az is jó, ahogy te csinálod!
Igazából mindenkinek úgy jó, ahogy neki megfelel. :smiley:
Én pl. ezt a Storybook palettát olyankor szoktam használni, amikor pl. Harry Potter mozinap van, vagy a Legendás állatok filmre megyek a moziban (tudom, zakkant vagyok, de ez van…). Olyankor szoktam használni a roxforti levél formájú táskámat is. :smiley:
Azért előfordul máskor is, hogy előveszem, mert a Jinx szín valami meseszép. Próbáltam már máshol is nézni, de még semmiben nem találtam meg ezt a színt ezzel a finish-el.

A GoT hightlighter paletta meg különösen zavarba ejtő, mert egyrészt használnám, mert gyönyörű highlighterek vannak benne, másrészt meg nem akarom a sárkánytojásokat eltüntetni… :see_no_evil::no_good_woman:

4 Likes

Találtam a neten egy képet a Jinxről.
A felső húzás nedves ecsettel, a középső ujjal, az alsó laza ecsettel felvéve.
Na most ebbe az alsó megjelenésébe (meg a többibe is) vagyok teljességgel szerelmes. :heart_eyes:

phmy0aca8s2qbwe

5 Likes

Nem akarom a sárkánytojásokat eltüntetni - na erről beszélek.

2 Likes

Sajnos én nem tudok várakozni, semmilyen téren.

1 Likes

Én se :rofl:

1 Likes

Nem baj az, ha örömöd leled benne, az jó :slight_smile:

1 Likes

Az UD GoT highlighter paletta ugrott be nekem először és akkor már a szemhéj púder palettát is megemlíthetjük a maga könyves kinézetével.
Láttam a Lime Crime Venus II palettát is, de akkor összes többit is ide tehetjük, főleg a legújabbat, annak elég extra lett a csomagolása és a beltartalom is.
A Louboutin rúzsok jutottak még eszembe.
Annyira szeretem a szép dolgokat.

1 Likes

Jó téma :slight_smile:
A GoT paletta természetesen nálam a Non plus ultra :slight_smile:
Illata miatt pedig a tavalyi Too Faced Gingerbread paletta.

Ja és JSC Blood sugar :slight_smile:

1 Likes

Nekem ezek a rúzsok naggyon tetszettek sokáig:

https://www.kailijumei.com/Flower_Jelly_Lipstick?product_id=51

4 Likes

Tényleg ezekkel én is szemeztem :slight_smile:

1 Likes

Igen, a Lime Crime maga a különlegesség. :heart: