Kupon napok (Glamour, Joy)

Én kora reggel leadtam a rendelést a Rossmannál. Előző este kivagdostam a kuponokat, összeírtam, mi kell. Nem vettem semmi izgalmasat, csupa háztartási dolog került a kosárba.
Este még csapok egy rövid kört a dm-ben, ha marad még valami, holnap veszek egy farmert, rendelek a Pingvinpatikáról és ennyi.
Az még a kérdéses, hogy a Müllerben tudok-e Clinique éjszakai maszkot venni, mert akkor jobban járnék, mint a Clinique saját 20%-ával.
Esetleg egy szempillapödörítőre lenne szükségem még, tudtok jót ajánlani?
Sminket, egyéb arcápolót nem akarok, megvettem a DE minijeit és ma jön egy skinsmartos rendelés, zsibin vettem fényvédőt és Jolsén egy tonert, mert elfogy a jelenlegi, szóval feltöltöttem a készleteimet.
És nemsokára jön csomag az @Isabelle-store-ból.:wink:

2 Likes

Én most még a kuponokat meg sem néztem, pedig az újság megvan már pár hete.
Ráadásul háztartási cuccokat általában Denkmitet használok, arra egyrészt nincs kupon, másrészt azt még nem is néztem meg, hogy olcsóbbra jön-e ki, ha veszek egy Arielt kuponnal, vagy mindegy, ha maradok a Denkmitnél (minőséget tekintve szerintem van olyan jó, mint a Persil/Ariel)?

Én még sosem használtam szempillagöndörítőt, igaz, alapból elég íveltek szerintem.

Milyen Clinique maszk?

2 Likes

Nekem azért kellene pödörgető, mert néha a jobb szemem pillái közül néhány lefittyed, nem tudom, miért és bénán néz ki. Szóval bad lash daysre kellene.
Ez a Clinique maszk, reggel-este használom, imádja a bőröm:
https://kremmania.hu/kremek/clinique-moisture-surge-overnight-mask

2 Likes

Voltam én is reggel a dm-ben, nyitáskor már ott voltam és azt kell mondjam rengetegen voltak. Ez még nem is zavart volna, de hogy mennyire nem törődnek az emberek a másikkal, és önzőek, az hihetetlen. Mindenki kocsit vett rögtön, nem kosarat, és mindenki az út közepén hagyta, miközben válogatott. Nem lehetett elférni, ha elnézést kértél meg sem hallották, úgy kellett arrébb lökdösnöm mindenki cuccát, hogy elférjek a kis kosarammal.
Amúgy én sem vettem őrült sok mindent, a Rouge signature rúzsból akartam venni, de pont nem volt az a szín, amit szerettem volna…

3 Likes

Nálam is megvolt a 0. nap, kb 2000 ft-ot költöttem szépségápolási termékekre, a többi termék háztartás/baba-mama/alapvető higiénniai cikk volt. Az Árkád rossmannban iszonyatosan nagy volt a sor de az eladók felkészültek és készségesek voltak. A 10%-os kupont is elfogadták.

2 Likes

Oh, ilyen maszkom van, csak még nem használtam.
A Moisture surge krémet nagyon szeretem, már pár dobozzal elfogyasztottam, és azt hiszem, tavaly karácsony előtt, az utolsó Müller 20%-os napon sikerült vennem egy Clinique ajándékcsomagot, 8ezerért. Azért vettem meg, mert van benne egy 50 ml-es Moisture Surge, egy arc spray (már van ilyenem, egy korábbi repteres csomagból, azt az irodában tartom, néha jól jön és már kifogyóban van), ez a maszk (ha jól emlékszem 30 ml-es), és egy chubby stick, kellemes rózsaszínben.
A chubby sticket kivéve még minden bontatlan, mert télen a Magister krémet használtam estére, a sprayből még van, a maszknak meg még nem éreztem szükségét.

Beyond-Moisture-Hidratalo-szett

4 Likes

Délelőtt voltam itt a helyi Dm-ben, szerencsére nem voltak többen mint egy átlagos napon. Pénteken indulunk nagyobb bevásárlásra a férjemmel, de a dekorkozmetikai termékeket egyedül akartam megvenni, mert ő kb. 5 perc alatt végigfut a bolton és nem szereti ha nézelődök, válogatok. Vele nem olyan jó vásárolni :smiley:
Két szempillaspirált vettem. Gondolkodtam, hogy a L’orealtól a Paradise Extaticot veszem újra mert tetszett a hatás amit el lehet érni vele, de szeretek újdonságokat kipróbálni és ez az óriás spirál még ismeretlen számomra.
A Trend it up szemöldökpor épp akciós volt, 1000 Ft-ért vettem. Sikerült találnom hideg barnát, kíváncsi vagyok hogy szerepel majd.
Arcápolási cuccra nincs szükségem, van még egy bontatlan Garnier micellás vizem, fényvédőből feltankoltam, hidratálóim is vannak. Már csak mosószer, fogkrém, hajfesték, ilyesmik kellenek.

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

6 Likes

Meséltél már erről a dobozról, nagyon jó fogás volt!
A Moisture Surge extra hidratálójával is szemezek.

Reggel nyitásra mentem dmbe. Nem voltak sokan, nyugodtan tudtam vásárolni. Rossmannba eszem ágában nem volt akkor menni, mert az nálunk mindig horror ilyenkor. Éjszakás voltam előtte és az idegrendszerem nem kívánta a dolgot. Kettőkor felébredtem és akkor mentem el Rossmannba. Nagyon jól tettem, nem volt tömeg, sem bunkó emberek. Vettem dezodort, folyékony szappant, habfürdőt, háztartási dolgokat. A képen látható az összes dekorkozmetikum. A pirosító és az ajak olaj impulzus vásárlás volt, de a többi abszolút tervezett. Holnap délelőtt indulunk Müllerbe, de ott sem tervezek sok cuccot venni. Pingvin patikás rendelést fogok még leadni majd.15549041541121514760184

7 Likes

Én munka után mentem vásárolni, de azt hiszem ma nem kell elaltatni… Összesen 3 DM-et és 2 Rossmannt jártam meg. Részben útba estek, részben pedig lila Colgate szájvizet kerestem a barátomnak :smile: De a mai nap után kiegyeztünk benne, hogy kipróbálja a zöldet… :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beauty kategóriában csak 2 Garnier micellás vizet vettem és Lovely Vampire Lashes szempillaspirált. Utóbbiból már csak 2 darab volt, és a hátsót jó sokszor kinyithatták már, így az elöl lévőt választottam, aminél nem volt festékes a tubus nyaka. Remélem nem nyitották ki előttem (ami csoda lenne), vagy csak néhányszor.
Alapozót szerettem volna még, de egyszerűen nem tudtam dönteni. Holnap meg fogom venni a Catrice HD Liquidet, júniusban pedig megyek külföldre, szóval ott is tudok majd venni, úgyhogy kell-e nekem még egy egyáltalán? Amúgy valami jó fedőképességűt szeretnék. Úgy indultam, hogy L’oreal Infallible, de összesen 4 árnyalatot sikerült behozniuk, amiből a legvilágosabb is sárga nekem, pedig nem vagyok hófehérke, szóval ez kilőve. Elvittem az előző alapozómat, ami kicsit sötét és mindig ebből kentem először a kézfejemre. ~63542 alapozó minta felkenése után jelenleg a L’oreal True Match felé hajlok (valakinek van tapasztalata ezzel esetleg? mondjuk sok a jó vélemény róla), amiből igen bőséges a színválaszték, de még így is döntésképtelen voltam és ezen annyira felhúztam magam, hogy nem vettem meg egyiket sem :smiley:
Egyébként itt Székesfehérváron 14-15 óra körül nem volt tömeg, de többen voltak mint általában és egész figyelmesek voltak az emberek.

7 Likes

Én tegnap reggel nyitásra mentem a dm-be. Most főleg csak a kozmetikumok érdekeltek, mindent kinéztem előre. 8.15-kor már a rossmann felé tartottam. Ott viszont inkább nem vásároltam, hatalmas kígyózó sor volt. Délután tettem egy nagy kört inkább, munka után 3 rossmannba mentem be, csak a harmadikban sikerült nagyjából mindent megtaláljak. Ma és holnap jönnek a háztartási cuccok köre. Kedden este, ahogy a kuponokat vágtam, rájöttem, hogy semmi kedvem nincs a tömeghez, tulakodáshoz. Tegnap egyébként egész normálisak voltak az emberek, legalábbis amerre én jártam. Remélem marad így a hét hátralevő részére is. :slight_smile:

4 Likes

Egyébként tegnap még felmerült bennem, hogy este rendelek még Nabla rúzsokat az onlinebeautyról, de aztán délután elköltöttem az erre szánt összeget King’s Singers koncertjegyre. :smiley: Egyszer már láttam őket, hatalmas élmény. :blush::heart_eyes:

2 Likes

Én is voltam már King’s Singers koncerten, tavaly ősszel a müpában. Tényleg óriási élmény volt. Nagyon bírom őket. :slight_smile: Hol lesz koncertjük? Biztos most is nagyon jók lesznek!

A Zeneakadémián, novemberben.
Én is a Mupában láttam őket, de már három-négy éve, a tavalyira nem tudtam menni. Ráadásul a Zeneakadémián az árak is barátibbak, 5900 a legdrágább jegy.
Azért a Mupat is szeretem, most is vettem két bérletet a jövő évadra.

Legalább van hová sminkelni. :smiley:

1 Likes

IMG_20190411_102745
A mai Mülleres látogatásom eredménye. Tegnap fel is tettem a L’oreal rúzst és annyira tetszett, hogy úgy döntöttem beszerzem még egy árnyalatban. Az I Rebel-re esett a választásom. Az Artdeco matt rúzsai már egy ideje birizgálták a fantáziám, a 15-ös árnyalatban szereztem be.
Az Elnett hajlakk jó ideje kívánságlistás és most nem felejtettem el megkeresni.
Az Elf primer pedig nagyon szimpatikus volt már régóta.
A Catrice szemöldökceruzája régi jó barátom, de túl világos a színe annak amelyik megvan belőle, a rúzs pedig egy csoda és ez az árnyalat kellett belőle.
Ezeken kívül pingvinpatikából rendeltem még Eucerin fényvédőt, CeraVe arctisztítót és Vichy fényvédős arcpermetet.
Úgy érzem ezzel én lezártam a glamour napokat. Mindent megszereztem amit szerettem volna.

5 Likes

Nekem is kellene egy jó primer, tegnap a Maybelline primereden is megakadt a tekintetem :slightly_smiling_face:

Hmm, ezt nem is tudtam. Voltunk már koncerten a zeneakadémián, de ajándék jegy volt, nem néztem az értékét. De ezek szerint érdemes nézni milyen koncertek lesznek.
Van hova sminkelni… Hát igen, ez engem is szokott motiválni. Gyakran kérdezik úgyis, hogy hova vagy minek sminkeltem ki magam…

Mai Mülleres szerzemények: Catrice HD Liquid Coverage alapozó és All Matt Plus púder. Régen valahogy nem volt szimpi ez a márka, ahhoz képest ezeket a termékeket nem először veszem meg. 16 óra körül voltam Müllerben, már kezdtek sokan lenni, hosszú volt a sor, de még tűrhető volt a tömeg. Bár a sminkes állványoknál nem lehetett kényelmesen nézelődni, mert olyan kevés a hely, hogy ha jön valaki, akkor ugrálni kell jobbra-balra. Mondjuk ez engem nem zavar, az rossz mikor én mennék arrébb és a nézelődő egyén morgolódik emiatt.
Pozitívum: sorban állás közben elkevertem a kuponomat, ezért mondtam a pénztáros srácnak, hogy kiállnék a sorból egy vevő erejéig amíg megtalálom, de aztán mondta, hogy ha csak azt a 20%-osat keresném azt hagyjam, majd lehúzza ő. Ezután egy papírról lecsipogtatta, jófej volt.

4 Likes

Én most kezdek velük kísérletezni. Az a Maybelline a fényvédő miatt került hamar a kosaramba. Ez az Elf pedig szimpatikus már egy ideje. Remélem jók lesznek.

1 Likes

Tegnap megvolt a 2. kör is, most a férjemmel. Szerintem hasznos dolgokat vettem, ezeket mind el fogom használni. A Max Factor spirál ráadásul akciós is volt, abból jött még le az 50%. Az utolsó darabot hoztam el. Ezeken kívül vettem mèg mosószert, mosogatógép tablettát, férjemnek piperecikkeket stb…

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

7 Likes