Kupon napok (Glamour, Joy)

L’oreal Paradise extatic, két hónapja használom és a véleményekkel ellentétben nem száradt be, csodás pillákat csinál.

1 Likes

Maybelline Big Shot :slight_smile:

Én a Maybelline Colossal Volum’express Smokey Eyes-t is szeretem, de van akinek egyáltalán nem jönnek be a Maybelline spirálok :confused:
Amúgy eddig nekem is tervben volt a Snapscara megvásárlása.

Nekem a Maybelline Lash Sensational és a Lovely Vampire Lashes nagy kedvencem. Utóbbi teljes áron is 950 Ft, nem egy vészes összeg. Csak ne az első darabot kapd le az állványról, de ez kb. mindenre él.:slight_smile:

1 Likes

Lehet, hogy kipróbálom ezt a spirált, nehányan már írtátok, hogy nem szárad be. Vonz a csodás pillák ígérete.

2 Likes

A csodás pillák ígérete mindenkit vonz :slight_smile:

2 Likes

Ezt akàr én is írhattam volna. Nekem a L’oreal Paradise Extatic is bevàlt.

1 Likes

Igen, emlékeztem, hogy te is nagyon szereted.:slight_smile:

Sziasztok! Nagyon szeretném kipróbálni a P2 Perfect Pomade-et, de sehol nem találom. Ha látnátok valahol, kérlek osszátok meg velem, hogy hol van még belőle.

Szia!
A Rossmann online drogériában nézted már?

Igen, néztem, de nem láttam. Csak azért reménykedem, mert még januárban érkeztek rá vélemények, valamint már volt olyan, hogy valamit nem láttam a webshopban, de a boltban volt.

Akkor nem tudom hol tudnád beszerezni :frowning:

1 Likes

Hamarosan megyek Prágába, majd meglesem az ottani Rossmannban, hátha.

Szerintetek érdemes megvenni a Snapscara-t?
Vagy @Amadea ajánlod még a Vampire Lashest?:grinning:

Nekem mindig beszürkíti a szemem alatti részt :frowning: Kár mert amúgy csodás a hatása! De ha szárazabb a bőröd lehet hogy nem olvad le. A VL nem rossz de amolyan “egynek jó”.

1 Likes

Nekem még mindig nagyon nagy szerelem a Snapscara, ami már csak azért is érdekes, mert egyébként alig van olyan spirál, ami ne maszatolna össze…

1 Likes

Köszi, akkor passzolom a Snapscara-t, pont van még készleten egy kevésbé tartós spirálom, elég lesz azzal dűlőre jutni…
Amúgy csak engem nem vonz ez a szöveg, hogy vízzel könnyedén lemosható (Snapscara)? Valahogy szempillaspirál vásárlásnál ez kb. az utolsó előtti szempont, nem vízzel mosom le a sminket :thinking: Sőt, egyből arra gondoltam, hogy akkor nem lehet túl tartós (és ezek szerint valóban nem…)

Hoppá, akkor eddig -1 +1 :grinning:

1 Likes

Én nagyon szeretem a Vampire Lashest továbbra is. Szárazabb állagú a festéke, néha vesz fel felesleget, azt lehúzom a tubus szájánál, de ennyi hibája van rajtam. Nem pandázik és csodásan hosszít-dúsít, műszempilla hatása van.

3 Likes

Nekem eleve üti egymást a marketing szöveg hogy vízzel lejön DE nem mosódik el napközben. Nekem ez ilyen “azt meg hogy?” kategória :sweat_smile::sweat_smile: És nálam sajnos be is jött hogy a vízzel bezony lejön. Izzadtsággal, olajos bőrrel, szemkönnyezéssel stb. De a véleményeknél többeknek nem mosódott el és @Kokapu is szereti szóval ez is olyan hogy vkinek beválik vkinek nem. Mindenesetre a jóidő (meleg) közeledtével nem biztos hogy bepróbálnám.

1 Likes