Kupon napok (Glamour, Joy)

Mivel kevesebb mint egy hónap van a következő Glamour napokig, gondoltam kéne csinálni egy ilyen topikot.

Jöhet ide kívánságlista, korábbi kupon napok tapasztalatai, stb.

0 Likes

Nekem még csak két tétel van a listámon: Catrice HD liquid coverage, Maybelline Snapscara

1 Like

De jo, hogy lett ilyen topik, en is gondolkoztam rajta.
Nem vagyok nagy kuponos, de most ket dolgot szeretnek.
Egy Estee Lauder alapozot es Oral-B elektromos fogkefet.
Az EL-ben szokott lenni akcio, ugye?
Media markt?

1 Like

Van mindkettőhöz kupon :slight_smile:

2 Likes

Én még nem gondolkodtam rajta.
Ha lesz 50%-os kupon a Garnier hair foodra, azt veszek. Talán valamilyen sampont is jó lenne beújítani.
Smink nem kell (bár persze soha ne mond, hogy soha :rofl:).
Arcápolásban most fel van töltve a készlet, esetleg, ha Joy napokon lesz Skinsmart kupon (akkor szokott lenni, de TO-ra nem), akkor rendelek.

Amúgy megvettem már a kuponos Glamourt 2 napja, de még ki sem nyitottam, bár ez leginkább azért van, mert maga az újság nem igazán érdekel, a kupon meg még ráér.

2 Likes

Egyébként ti hogyan szoktátok?

Én a megelőző napokon kivágom azokat a kuponokat, amik egyáltalán szóba jöhetnek. Szétszortírozom: Rossmann, DM, Müller, egyebek, ezeket mini színes borítékokba teszem, és így be a pénztárcámba.
Az újság is nálam van, és kisolló, de általában nem szokott már kelleni.

Találkoztam már olyannal, aki a DM pénztáránál fizetéskor vagdosta ki a nagy halom cucc kuponjait. Persze a mögötte állók (köztük én is) nagy örömére…

2 Likes

Nekem van Oral-B fogkefém! Én teljes áron vettem.
Ajánlom mindenkinek,mert sokkal jobb mint a hagyomanyos fogkefe. :blush:

Igen szokott lenni akció, ha jól emlékszem 25%

2 Likes

Igen, most akarok Curaprox hagyomanyosrol elektromosra valtani.

1 Like

Nekem nincs meg az ujsag egyelore, ha van idod, megnezned nekem az Estee Lauder kupont? Es valami olyat, ahol tudok elektromos Oral-B-t venni, mondjuk Media Marktot? El-e a markara, hany %, ezek erdekelnenek.

0 Likes

Ok, este előveszem, és átnézem, férjem úgyis ma Belgrádban lesz. Remélem, hogy nem felejtem el!

1 Like

Én eddig ilyenkor vettem EL alapozót, Clinique szaküzletben (Westend).
@Kokapu ez nagyon jó módszer, hasonlóan csinálom én is, csak én egy átlátszó fakkokat tartalmazó igazolvány-tartóba teszem csoportosítva a kuponokat, 0. nap (Rossmann DM), Stop Shop, Duna Pláza, Westend, Árkád és a “talán kell majd” kategória (KFC és pár ruhabolt).
Illetve egy papírra kiírom hogy melyik nap honnan miket vennék és azt is a tartóba teszem :slight_smile: DE:
Nem vagyok nagy Glamourozó, nem szoktam mindent ellőni, pár higiénés cucc, EL alapozó, pár ruha HA kell és kb. ennyi. Idén nem nagyon tervezek vásárolni max higiénés dolgokat pótlok. Sminkem most van minden :slight_smile: Ruhát talán, 1-2 blúzt. De amúgy nem éri meg, 20% az semmi, Takkoban pl. 30%- os kuponokat dobalnak be párhavonta hozzánk. Pupa vagy Yves rocher szintén nagyobb kedvezményeket ad gyakran, valamint Douglas webshopban február közepén pl. minden alapozóra volt 30% (!) kedvezmény, szóval megvettem ott és a glamour napi 20%-os kupon máris ejtve idén tavaszra. Szóval nálunk Magyarországon kalap kaki a nagy G-nap :frowning:

2 Likes

Közben felmentem a Glamour oldalára, fenn vannak, hogy milyen kuponok vannak:
Itt az Estée, persze ANR szérumra nem érvényes, de mondjuk azt akkor lehet venni a Müllerben, ahol meg vásárlás végösszegi a 20% kupon:
https://www.glamour.hu/kuponnap/glamour-napok-2019/kupon/244

Oral-B több helyen is lesz -25%, Rossmann, DM, Media Markt.

De majd megnézem otthon az újságot is. :slight_smile:

2 Likes

Nálam most itt a kuponfüzet és Oral-B-re van több kupon azokon felül amit Kokapu felsorolt: az efogkefe.hu illetve a bestbyte.hu-tól is rendelhetőek elektromos fogkefék szóval tudsz miből válogatni,az efogkefe.hu-nál viszont csak 20% kedvezményt ad, a többi 25%-t

1 Like

Én belenéztem és van pár termékminta benne, egy Mixa arckrém, L’Oreal Infallible 24H Fresh Wear alapozó, egy Bruni Banani illatminta, egy tisztasági betét meg a Signal kókuszos fogkrémje, szóval lehet tesztelni még vásárlás előtt :smiley:

1 Like

Én most összeírtam egy fájlban, hogy mit szeretnék venni és mennyibe fog kerülni :slight_smile:
Annyi mindent írtam, hogy már nem is tudom hirtelen, majd este megnézem… :slight_smile:

Amúgy én dolgoztam dm-ben még diákként Joy és Glamour napokon, imádtam. Mindenki nekem panaszkodott, hogy elfogytak a dolgok, és az emberek 80%-a nem vágta ki a kuponokat, sőt, ollót sem hoztak. Úgyhogy kénytelen voltam én kivágni… :slight_smile:

3 Likes

Erről jut eszembe, hogy a L’oreal Infallible alapozó is érdekel megvételre :grinning: Akkor már három tételem van a listán, még írtok pár dolgot és egyre több lesz :grinning:

2 Likes

Estée Lauder: 20% kedv. A kedvezmény kizárólag üzleteinkben és online érvényes. A kedvezmény egyéb ajánlattal nem vonható össze és limitált termékekre nem vonatkozik. A kód továbbá online nem érvényesíthető szettekre, AERIN és Re-Nutriv termékekre és az Advanced Night Repair szérumra.

Oral-B Media Markt 25% kedv.

1 Like

Látom közben leírták vagy hárman, csak lusta voltam olvasni :smiley:

1 Like

Mindenki irt, en meg le voltam maradva.:joy:
Koszonom mindenkinek, akkor vannak kuponok, szuper.
Par hete neztem a glamour oldalat, akkor meg nem lattam, hogy mik lesznek.
Ma vetetek is egy ujsagot a parommal.

1 Like

Komolyan?
Az én újságom mellé volt egy Kiskegyed, de ezek a minták nem voltak benne egyáltalán, pedig milyen király lett volna :frowning: :disappointed_relieved:

0 Likes