Kupon napok (Glamour, Joy)

Mivel kevesebb mint egy hónap van a következő Glamour napokig, gondoltam kéne csinálni egy ilyen topikot.

Jöhet ide kívánságlista, korábbi kupon napok tapasztalatai, stb.

Nekem még csak két tétel van a listámon: Catrice HD liquid coverage, Maybelline Snapscara

1 Likes

Én még nem gondolkodtam rajta.
Ha lesz 50%-os kupon a Garnier hair foodra, azt veszek. Talán valamilyen sampont is jó lenne beújítani.
Smink nem kell (bár persze soha ne mond, hogy soha :rofl:).
Arcápolásban most fel van töltve a készlet, esetleg, ha Joy napokon lesz Skinsmart kupon (akkor szokott lenni, de TO-ra nem), akkor rendelek.

Amúgy megvettem már a kuponos Glamourt 2 napja, de még ki sem nyitottam, bár ez leginkább azért van, mert maga az újság nem igazán érdekel, a kupon meg még ráér.

2 Likes

Egyébként ti hogyan szoktátok?

Én a megelőző napokon kivágom azokat a kuponokat, amik egyáltalán szóba jöhetnek. Szétszortírozom: Rossmann, DM, Müller, egyebek, ezeket mini színes borítékokba teszem, és így be a pénztárcámba.
Az újság is nálam van, és kisolló, de általában nem szokott már kelleni.

Találkoztam már olyannal, aki a DM pénztáránál fizetéskor vagdosta ki a nagy halom cucc kuponjait. Persze a mögötte állók (köztük én is) nagy örömére…

4 Likes

Én belenéztem és van pár termékminta benne, egy Mixa arckrém, L’Oreal Infallible 24H Fresh Wear alapozó, egy Bruni Banani illatminta, egy tisztasági betét meg a Signal kókuszos fogkrémje, szóval lehet tesztelni még vásárlás előtt :smiley:

1 Likes

Én most összeírtam egy fájlban, hogy mit szeretnék venni és mennyibe fog kerülni :slight_smile:
Annyi mindent írtam, hogy már nem is tudom hirtelen, majd este megnézem… :slight_smile:

Amúgy én dolgoztam dm-ben még diákként Joy és Glamour napokon, imádtam. Mindenki nekem panaszkodott, hogy elfogytak a dolgok, és az emberek 80%-a nem vágta ki a kuponokat, sőt, ollót sem hoztak. Úgyhogy kénytelen voltam én kivágni… :slight_smile:

3 Likes

Erről jut eszembe, hogy a L’oreal Infallible alapozó is érdekel megvételre :grinning: Akkor már három tételem van a listán, még írtok pár dolgot és egyre több lesz :grinning:

2 Likes

Látom közben leírták vagy hárman, csak lusta voltam olvasni :smiley:

1 Likes

Komolyan?
Az én újságom mellé volt egy Kiskegyed, de ezek a minták nem voltak benne egyáltalán, pedig milyen király lett volna :frowning: :disappointed_relieved:

Ja, tök felületesen olvastam el. Szóval érvényes ANR szérumra, ha üzletben veszem meg?
Nem mintha kéne, most van még bőven. De majd még gondolkodom rajta.

Hát én ebből azt olvasom ki, hogy üzletben érvényes ANR-re is. :slight_smile:

1 Likes

Én egy Aldiban vettem és azt néztem, hogy valamelyik újság mellé nem volt fogkrém minta csomagolva, de nem láttam a csomagoláson sérülést, hogy valaki kivette volna belőle, nem is értettem, ezért úgy voltam vele inkább megveszem, amíg van olyan amihez minta is jár

Igen, fogrém az enyémhez is volt, én Sparban vettem, és ott is volt olyan, amihez nem volt.

1 Likes

Velem előfordult már, hogy nem állt szándékomban kuponnapozni, de aztán a dm-ben járva láttam, hogy több dologra is lenne kedvezmény, amit venni akartam, így első körben vettem egy újságot, és hát igen, ott vagdostam ki a kuponokat. Ha előre készülök, akkor én is kivágom és rendszerezem, de előfordul, hogy nem úgy jön ki a lépés.
Egyébként nem nagyon szeretem a papíralapú dolgokat, úgyhogy nagyon értékeltem, hogy valamelyik kuponos újságot meglehetett venni elektronikus formában is, és telefonon bemutatni a kuponokat.

Én amúgy mindig belelkesedek a kuponokat látva, aztán racionalizálom magamban, hogy az vajon spórolás-e, ha összevissza megveszek mindent, csak azért mert olcsóbb, és hát többnyire rájövök, hogy nem :smile: úgyhogy nem is szoktam mindig vásárolni, évente-másfél évente egyszer az amúgy is szükséges dolgokat vagy azokat az újdonságokat, amiket amúgy is megvennék. Nem szeretek általában sem bevásárlóközpontokba járni, amit lehet, neten veszek, ez a kuponos tömegnyomor idején hatványozottan érvényes. A közeli drogériákig vagyok hajlandó elmenni, ezek szerencsére elég félreeső helyen vannak, nem szokott nagy tömeg lenni, ezen kívül csak olyan kupont használok fel, amit online is be lehet váltani :smiley:

6 Likes

Jajj nekem nagyon hosszú listám van. Összeírtam mindent, ami a krémmániás kívánságlistámon van. Aztán elkezdtem lehúzni, ami túl soknak tűnt vagy nem volt rá kupon (pl. nem kell 7 szempillaspirált most kipróbálnom…) De van a listámon minden jó. Én ilyenkor szoktam fél évre előre tusfürdőt és dezodort is vásárolni. Meg úgy mindent, amire olyan akció van, hogy megérőnek értékelem. 25% pl. a drogériákban nem feltétlenül hat meg, az máskor is szokott lenni.
Én jó előre kinézem, ha valamit kifejezetten szeretnék. Egyébként én is rendszerben gondolkodom, mindig jó előre kivágom, ami érdekel, csoportosítom. És viszek magammal ollót is :smiley: De nem kisborítékokba teszem, hanem az újság első pár oldalába. És mindig megtervezem, hogy milyen üzletbe mikor megyek. Igyekszem a legforgalmasabb időszakot elkerülni, de ez általában nem jön össze.

1 Likes

Na én eddig ezeket néztem ki magamnak:
L’ORÉAL PARIS Ajakrúzs Rouge Signature
MAYBELLINE Folyékony ajakrúzs Super Stay Matte Ink
NIVEA Micellás víz MicellAir Expert Effective
PANTENE Hajápoló olaj e-vitaminos keratin
PANTENE Sampon igénybe vett hajra
PANTENE Balzsam 3 Minute Miracle Intensive Repair
X-EPIL HappyRoll gyantapatron (Aloe)
MAYBELLINE Snapscara
Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató hidratáló arckrém

Egyelőre ennyi, ha jól számoltam nincs 10 000 Ft sem akciósan :slight_smile: Gondolkodom még egy púderben is, de egyelőre nem tudom melyiket válasszam… Lehet betérek a NYXbe és majd onnan nézek magamnak valamit :slight_smile:

2 Likes

Tényleg, micellás vizet is kell vennem. Garnier sensitive verziót szoktam használni, általában 2 üveggel ami ki is tart az őszi kuponnapokig :smiley:

1 Likes

Nekem még csak halvány elképzeléseim vannak, de az tuti, hogy a Clinique-től jön egy Moisture Surge Overnight Mask. Sminket nem nagyon szeretnék venni, bőven el vagyok látva.
Nem krém, de egy farmer és száz kiló macskakaja van még a kívánságlistán.:smiley:

4 Likes

Eddig mindig nagy glamour napi bevásárlást szoktam tartani. Most viszont nem is tudom mit vegyek. Egy Eucerin fényvédő az fix, meg a Nuxe-től szeretnék valamit kipróbálni. Drogériából viszont nem igazán van tervem, bár tuti pár dolog becsúszik. Tervezek előtte körülnézni, aztán majd meglátom. Sminkem annyi van, hogy feleslegesen lenne venni. Egy jó arctisztító a kívánságlistás és ennyi. Addig még kitalálom a dolgokat, úgysem bírom kihagyni :smiley:

3 Likes

Eddig én is nagyobb kupon napi bevásárlásokat tartottam, szóval most úgy vagyok vele, hogy leginkább takarítószereket meg dezodor, vattakorong típusú dolgokat fogok beszerezni, mert másra nincs szükségem, illetve most nem is láttam pl.új márkát, ami érdekes lehetne.
Megörültem, hogy van kupon Mixára is, de közben meg látom a krémmániás véleményeket, hogy bizonyos termékeik nem szerepelnek valami fényesen. Azon is elgondolkoztam, hogy valószínű nem véletlen, hogy pont emiatt van rá kupon: 50% a dmben.
Én mindig átgondolom, hogy mit szeretnék venni és kivágom előre a kuponokat illetve színes gemkapcsokkal fogom össze az egy bolthoz/ termékcsoporthoz tartozókat, illetve rangsorolom őket, hogy melyiket szeretném jobban a listámról.
Én is tapasztaltam, hogy év közben ki lehet fogni jobb akciókat bizonyos termékekre mint a Glamour ill. Joy napokon, szóval ezeket is igyekszem figyelembe venni.
Még nem csináltam listát de a Snapscara nekem is rajta lesz. Ha mégsem fér bele a keretembe, akkor úgyis meg tudom venni Joy napokon :smiley:
A kedvenc kuponom a Müller -20% a bolt teljes kínálatára de persze itt is vannak megkötések, hogy mire nem lehet felhasználni, pl. pont gondolkoztam húsvéti édességekben és azt direkt írta az apró betű hogy nem lehet rá felhasználni.

1 Likes