Kupon napok (Glamour, Joy)

A Mixa érzékeny bőrre való testápolója szerintem egész jó, nekem nagyon száraz a bőröm, de jól hidratál és könnyen beszívódik. A mici víz se rossz, van egy érdekes szaga és nehezebben viszi le a szemsminket, mint a Bioderma, de költséghatékony kompromisszum lehet (főleg nekem, akinek eddig ezen a kettőn kívül mindegyik csípte a szemét).

2 Likes

Na, megint nincs MAC kupon :frowning: Tavaly ősszel kivételesen volt (rúzst lehetett kapni asszem 12e forint termék vásárlása esetén). Most nem találom, vagy csak vaksi vagyok :frowning:

1 Likes

Azt a testápolót én is szeretném majd megvenni, de most pont egy Biodermát (is) használok, mert eszembe nem jutott volna, hogy a Mixa is tudhatja ugyanazt az ár töredékéért.

1 Likes

Én sem látom az újságban, de talán majd ősszel lesz megint.

1 Likes

Bús panda vagyok :frowning: De köszi hogy megnézted :slight_smile:

Csak a micivizeket tudom összehasonlítani, Bioderma testápolót még nem próbáltam.

Douglasben lesz 20% kedvezmény, ott is vannak MAC termékek :slight_smile:

1 Likes

Én szeretem a Mixát. Volt egy krémes lemosóm, azt is szerettem, a micellás vize is bevált (a világoskék kupakos) és egy tubusos arckrémem, amit éjszakára szeretek használni. Mindhárom terméket szeretem és újra is venném.

2 Likes

Nem tervezek nagy bevásárlást Glamour napon.
Ilyenkor szoktam micellás vizet (most nem kell) hajfestéket és szempillaspirált venni. Meg valami családi kiszerelésű fényvédőt testre.
Szempillaspirálból én is a Snapscara spirállal szemezek. Esetleg egy L’oreal True Match alapozót is veszek, mert szerettem és számomra nagyon hasonlít a Giorgio Armani Luminous Silkre.

1 Likes

Köszönöm, bár sajnos a Douglas minden évben olyan csúnyán csinálja hogy csak bizonyos termekek és márkák, remélem idén MAC is játszik :slight_smile: :slight_smile:

Egri vagy? Hogy én milyen irigy vagyok, kedvenc magyar városom. :slightly_smiling_face:

Szia Igen​:grinning: tényleg nagyon szép város, de sajnos kevés lehetőséggel :pensive:

2 Likes

Én korábban sok mindent kupon napokon szereztem be a drogériákban, de rájöttem, hogy vigyázni kell. Tök jó ötletnek tűnik, hogy mindent egy helyen bszerezhet az ember… Viszont mindenki pont akkor szeretné megvenni általában azt a sminkterméket amit én is, ezért hacsak nem csütörtök reggel ott állok a nyitásnál a rossmann előtt, lefosztott polcokkal fogok találkozni, vagy olyan termékekkel amibe már belenyúltak, szétszedtek stb. Mostanában inkább az általános tesápolás és háztartási termékek vonalon szoktam mozogni, azokat kevésbé fosztják le.
Amit rendszeresen elfelejtek, de most igyekszek figyelni rá, hogy a MAC és a Bobbi Brown is rendszeresen akciózik ezen a hétvégén. Nincsenek benne az újságban, de valamiért mégis akkorra hirdetnek meg kedvezményeket. Szóval érdemes figyelni a facebook oldalukat, ha valaki onnan pályázik valamire :slight_smile:

2 Likes

Én pont ezért szerdán reggel 9-kor már a dm előtt fogok topogni :smiley:

2 Likes

A Biodermát én csak a kezemre használom, ahol megjelenik időről időre egy ekcémás folt, egész jól kordában tartja, de valószínű, ha elfogy akkor beszerzem az ekcémás topikban emlegetett Alverde krémet.
Láttam egy hozzászólásodban, hogy jobban szereted a Bioderma mici vizét, nekem egy 100 ml-s van, de még nem próbáltam. De úgy vagyok vele, hogy ha oda jutok, akkor inkább megveszem a 2 db összecsomagolt Biodermát patikában, mint hogy csak azért vegyek egy Mixa mici vizet mert kupon van rá (főleg, hogy még egy Nivea mici víz is ott van bontatlanul).

2 Likes

Én eddig egy kézkrémet illetve kétfázisú szemfesték lemosójukat próbáltam és elégedett voltam vele. Az arckrémeiket nézegettem, de elég vegyes véleményeket találtam róluk KM-n, így végül inkább vettem egy CeraVe-t kb. két hete. Korábbi kuponnapokon elcsábultam az ilyen nagyobb mértékű kedvezményekre, és sajnos nem mindegyik termék vált be, most próbálom elkerülni, hogy feleslegesen vásároljak.

1 Likes

Mi a véleményed a Cerave-ről? A hidratáló lemosójukat nézegetem, nagyon szimpatikus, hogy nagy kiszerelésben is lehet kapni (437 ml) és pumpás.

1 Likes

Ezt az arc- és testápolójukat vettem meg a 340 grammosat. Utólag bánom, hogy nem néztem utána, hogy hol lehet ebből pumpás kiszerelést kapni. A krém maga tényleg szagtalan, könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzetet. Inkább védőréteget képez, szilikon is van benne (Dimethicone) szóval aki nem szereti ezt, annak valószínűleg nem fog tetszeni.
Én kifejezetten este használom, így azt nem tudom, hogy sminkkel mennyire kompatibilis.
Azt vettem észre, ha csak magában kenem az arcomra, akkor kifejezetten száraznak érzem, ha vizes bőrre kenem, akkor jobban hidratált a bőröm, mostanában kezdtem el használni a TO Niacinamide 10% + Zinc 1%-et és azzal nagyon jól kiegészítik egymást, szóval önmagában nem sokat tud, inkább arra, hogy a nedvességet illetve a hatóanyagokat egy védőréteggel lezárja.
A hidratáló lemosójuk nekem is kívánságlistás, de még bőven van a Bioderma Sensibio lemosómból, szóval talán az őszi kuponnapokon megveszem.

1 Likes

Én is az összecsomagolt, félliteres kiszerelésben veszem, pont egy évre elég.

1 Likes

Egyre több rossz vélemény jön a Snapscara-ról, tökre elbizonytalanodtam, hogy megvegyem-e… Nektek van valami olyan bevált drogériás spirálotok, amit lehet kuponnal venni (Catrice+Essence-en kívül szerintem bármi ebbe a kategóriába tartozik)?