Körömlakkok, manikűr

Nekem nagyon tetszik!:sunglasses:

1 Likes

Köszi :slight_smile:

1 Likes

Heti (lefekvés előtt fél órával szoktam kipingálni):

15 Likes

Sziasztok 🩷 ajánlással érkezem. Az Essence Grape to see you lakkját jöttem ajánlani, ugyanis elképesztő tartós, nem tudom ti hogy vagytok vele, de rólam az összes márkás lakk (Essie, Chanel stb…) nagyon hamar lepattog, ez az alig 700Ft-os kis darab meg úgy tart mintha az élete múlna rajta, fedőlakk nélkül. Már 1 rétegben is durván szépen pigmentált, szóval ha hasonló problémával küzdötök, szívből tudom ajánlani. Nagyon sok szép árnyalatban kapható, én befutok még a DM-be es tuti hazahozok még pár színt (biztos ami biztos a fedőjét is elhozom)


14 Likes

Szép, már én is nézegettem ezt az árnyalatot, majd meg is veszem.

1 Likes

Van az úgy, hogy a márkalogót fizetjük meg, közben pedig egy sokkal olcsóbb termék magasan veri minőségben a méregdrága highend cuccot… (idézném kedves ismerősömet, aki szerint minden kínai, csak más címke van rajta - mondjuk ez körömlakkra annyira nem érvényes, de van benne valami). :rofl: :rofl:

5 Likes