Kincsek a drogériából és egyéb helyekről

Jut eszembe, fogytán a Pupa ajakprimerem. @Kokapu , Te újraveszed? Vagy fedeztél fel vmi jobbat esetleg?

Hát őőő, az enyémnek még bőven megvan a fele (sokszor elfelejtem használni), úgyhogy még nem gondolkodtam ezen a kérdésen. :smiley:

1 Likes

Ebben a szép ködös időben úgy repül a hajam, mintha muszáj lenne, jaj. Beszereztem a már bevált Banános hair food-ot ami önmagában nekem kevés, de pár csepp Argán olaj segít rajta.
Vettem egy ajakápolót (amúgy is kipróbálásra várt) ami a Rossmann saját márkás terméke, és eredetileg mellbimbóápolásra használatos. :slight_smile: Szép összetevőlista, nagyon sűrű méz állag, már felkentem, érzem, hogy jó lesz. Kézfejre is szuper lehet. Szerintem ez a 3 termék bőven megéri az árát.
IMG_20200122_165303

8 Likes

A Fructist pakolást én is szeretem, bár ezt nem, csak a makadámiást próbáltam.

Először figyelmeztetni akartalak rémüldözve, hogy az mellbimbóra való :joy::joy:, de akkor ezek szerint jó bárhova :). Garnier papayás hajpakolást próbáltam, én nem nagyon éreztem, hogy puhította volna a hajam, így inkább odaajándékoztam másnak :).

A Gojis nekem se jött be, de a banános nagyon jó. :ok_hand:

1 Likes

Most én is mellbimbókrémet használok a kiszáradt ajkaimra

2 Likes

Még mindig érnek meglepetések, magamtól eszembe nem jutott volna bimbókrémet venni :slight_smile: ajakápolót ahogy írtam.
Náthás vagyok, kell az extra ápolás. Szájra, orromra használtam, az este bekentem, mára elmúlt a pirosság. Kézkrémnek is kipróbáltam, A Sanatopic fölé kentem, érezhető a különbség, sokkal puhább lett a bőröm. Erre a célra a Weleda Skin Food-ját használtam, de ez olcsóbb és jobb. Most néztem van DM-es is, majd azt is kipróbálom.
Mindenre is jó védőkrémem lesz. :slight_smile:

1 Likes

Micsoda tippeket kap itt az ember. :hugs: Ki fogom próbálni, köszönöm!

3 Likes

A mostani időjárást nem nagyon szereti a bőröm. Fizikai fényvédőre váltottam, többet tonerezek, hanyagolom a retinolt, hámlasztást, szérumok + hidratálás, fátyolmaszk és semmi. Már reggelente pirosan húzódó bőrrel ébredtem. :pleading_face:
Átgondoltam, hogy mit nem csinálok jól…már megint. És kevés a hidratálás, pedig kombinált bőröm van. A megmentőm, tádám, Sanatopic hidratáló krém, pár napja használom és minden a legnagyobb rendben. Összetevők: organikus argánolaj, jojobaolaj, sheavaj, növényi hialuron és a bőrvédő ceramid.
Azt hiszem egy arcolajra is beruházok. Megfogadom @Fiorentina tanácsát.
Rendeltem: https://mpatika.hu/termek/sanatopic-premium-arckrem-50ml/

5 Likes

Ugyanezzel küzködök éppen;(

1 Likes

Szépek ezek a rollerek, de bevallom szerintem ez csak pénzkidobás. Baromi drágák és a hatásukat semmi nem igazolta eddig. Van két kezünk vagy vannak ezek az elektromos gépek otthoni használatra azok jobban bemasszírozzák a krémeket, szérumokat bármit. vagy kozmetikus elvégzi. Én jobban hiszek pl egy arcgőzölésben és után a pórusok nagyon szépen megnyílnak és jobban hasznosul minden amit bemasszírozol.

2 Likes

Squalane-en nem gondolkodtál? Nekem be szokott válni. Lehet krémbe is keverni, vagy önmagában használni a rutin zárásaként, de úgy inkább csak este szoktam használni.

Próbáltam már, más TO-kal együtt, de elengedtem. Szépen javult a bőröm az elmúlt egy évben és nem szeretnék kísérletezni rajta. :slight_smile:

Ezt most láttam PinkPandán:


Azért elég vastag a képük, hogy 4x-es áron adják :smiley: Amúgy jó kis ecsetek, ugyanezeket használom.

1 Likes

Jajj, mint régen a Jessup ecseteknél (vagy még most is)… :smiley: Azokat is szörnyen túlárazták.

1 Likes

Ma jutott eszembe a Pinkpanda mindig küldi az akcióit, hogy milyen a Docolor? Nincs fenn a krémmánián, ezért kérdezem.

Szuper nagyon, puhaszőrű, jól bírja a mosást, szuperül lehet vele dolgozni, többféle minta is van, és nem utolsó sorban alapjáraton elég olcsó. Amit linkeltem, az az Aliexpressen a hivatalos Docolor store-ban 13USD.

1 Likes

Köszönöm megnézem!

Ezt a primert szerettem volna kipróbálni, de az “illata” elriasztott. Viszont PHYSICIANS FORMULA-ból jó pár termék féláras DM-ben, így egy egy alapozót plusz egy argán olajat elhoztam. És már nálunk is van RT, kipróbálom a blendert.
IMG_20200307_152403

13 Likes