Kincsek a drogériából és egyéb helyekről

Esetleg lát valaki valahol Essence Berry on illatot? Akár webshopban. Nagyon szeretnék egyet. Amikor először láttam, talán 3 hete Mom Parkban, Müllerben , nem vettem meg. Tegnap 3 Müllerben voltam, egy teszter volt már csak a Mom Parkban. :sob:Köszönöm szépen

Miskolcon tegnapelőtt még volt a Müllerben, ha gondolod elpostázhatom neked🙂

3 Likes

Köszönöm szépen. Megkérdezem Anyumat, hátha van kedve bemenni, ő Szerencsen lakik. Legalább kimozdul otthonról. Ha nem, akkor lehet, megkérlek. :+1::blush:

Ha valaki esetleg látja az essence This is me. rúzs 10-es árnyalatát valamelyik Bp-i drogériában, akkor kérem írja már meg, mert nagyon szeretném még arra rátenni a mancsaimat, de nem látom már sehol :frowning:

1 Likes

Holnap elutazunk Győrbe a Lányomhoz borfesztiválra. Már alig várom! El tudom verni végre a vásárlási utalványomat és a szülinapi pénzemet a Douglasben, be akarok menni a Pupába és a Marionnaudba is. Úgy gondolom, annak, aki itt a végeken lakik, olyan élmény lehet ez, mintha a pestiek eljutnak mondjuk egy Sephoraba. :blush:

Akkor azt tanácsoltátok, hogy a Douglasben kérjek törzsvásárlói kártyát, ugye?

3 Likes

Most jöttem a Müllerből, és ezeket láttam bent (kivéve a jobb alsót)
Screenshot_20190822-192256_Chrome
Volt Pacman Blush palette is, de lebeszéltem magam róla.

4 Likes

Ezt ma láttam a DM-ben, masszázs roller. :slight_smile:
IMG_20200107_161932

6 Likes

Miből van? Egy jáde kövest én is szeretnék majd.

1 Likes

Az eredeti dobozon nem találtam semmi infót, a magyar matricán sem volt semmi, hogy miből van. Kőszerűnek tűnt…de hogy jáde? :slight_smile:
Nem mertem megvenni, kihúztam a dobozból, de szerintem nehezen forgott.

2 Likes

De jó! Egy hasonlót akartam rendelni Pinkpandáról de nem volt készleten.

Nekem is tetszik, már nézegettem, de az összes megfizethetetlen volt. Holnap megyek megnézni.

1 Likes

Nem tudom megvan-e még, de Canadafan árulta pár száz forintért pesti átvétellel, bontatlan volt.

Köszi, már sikerült beszerezni :blush:

1 Likes

Ennek nagyon örülök :slight_smile:

@Kokapu szerpentinit a kő neve, ha létezik ilyen. Engem megvett és megvettem! A jade kövesért úgyse adnék annyi pénzt. Ez is jó lesz az arcomon húzigálni. :joy:

4 Likes

Köszi!
Majd megpróbálok utána olvasni, hogy mi ez.
Én amúgy köves webshopban láttam már 3-4ezer körüli áron, csak még nem jutottam el a projekttel semerre.

2 Likes

vagy a cultbeautyn vagy a beautybayen láttam ilyen arcmasszás köves tekerőt :smiley: zöld és rózsaszínben

Arcmasszìrozò, mivel hideg felfrissìti az arcot ès nyakat, de krèmet is be lehet vele masszìrozni az arcba.Screenshot_20200109-165603_Facebook

1 Likes

Láttam olyat is, hogy a fátyolmaszkot egyengették le vele.

Igen, be lehet tenni hűtőszekrénybe is használat előtt.