Kincsek a drogériából és egyéb helyekről

Ennél jobb helyet nem találtam a kérdésemnek. Jár valaki az Ó utcai sminkboltba? Ha igen, akkor láttatok ott a Kryolan Uv-Dayglow Compact Color-ból? (Nem az aquacolorra gondolok, hanem amelyik szárazon felvihető.)

Ez egy nagyon jó kis topik, nem is értem, hogy-hogy nem fedeztem fel eddig… Köszi szépen @random , hogy előre jöhetett! :blush:

1 Likes

@Anheszenamon olvastam az értékelésedet a Clinique Cheek Pop Pirosítóról, írod, hogy Neked is a plum pop árnyalat van meg. Most ütöttem le egyet a KM zsibin, ugye azért finomabban pigmentált rózsaszín, mint amilyennek az eladó képen látom? :thinking:
A KM-es oldalán szereplő fotón a jobb felső az a szín, ha jól tudom:
https://kremmania.hu/kremek/clinique-cheek-pop-pirosito

Azóta már eladtam a Plum pop árnyalatú pirosítót, de nem kell tartanod tőle, nem olyan durva színe van mint a panben. Inkább nagyon szép, friss rózsaszín pírt kölcsönöz az arcnak. Használgattam, szerettem is, de szeretek mindig újabb termékeket kipróbálni, ezért kellett mennie.

1 Likes

Nem igazán tudom, melyik kategóriába fér bele, jobb híján ide teszem. Ma ezt láttam a Müllerben, az e.l.f állványon. Komolyan mondom, vérzett a szívem. Miért?

IMG_20190729_191126

Az ilyen lelkületű ember miért megy be a drogériába??? Garázdálkodni? Borzalom.

1 Likes

Kinagyitottam: fogott egy aprô kavicsot es azzal véste bele a mintàkat? Vagy egy frusztrált tini lehetett- mert nem tudja megvenni magának, vagy egy unatkozô gyerek, akinek az anyja nem figyelt? Felnött nö képes lenne kavicsot keresni és egy sminket igy megrongálni? Minden esetre dühitö.

2 Likes

Biztos nagyon jól szórakozott. Inkább szórakozó gyerekre (tinire) tippelnék, mint felnőtt nőre.

1 Likes

Ha már itt vagyok: nekem nagyon bejön a Catrice Luminous Bronze bronzosítója és a Glowy highlighter.

2 Likes

Szerintem kisgyerek lehetett…akire nem figyelt az anyja a nagy shoppingolásban. Múltkor mono szemfestékeket meg lakkokat dobált le egy totyogós az Auchan smink részlegében, az anyja meg elegánsan berugdosta a pultok alá mert nem volt kedve lehajolni. Nem magyarok voltak, de persze ez semmit sem jelent.

3 Likes

Én vettem egy ecsetet, és egy Catrice arc/test highlightert a lányomnak, a Luminous bronzosítót pedig odaajándékoztam neki (ma viszi az apukája neki Győrbe). Remélem, tetszik majd! Nekem már úgyis van egy Catrice bronzosítóm, kettőre nincs szükségem. Ez olyan fiatalos kollekció szerintem. :slight_smile:

2 Likes

A rombolás ott van mindenhol. Nálunk a nyolclakásos frissen festett lépcsőház fala már 2 hét után össze volt karcolva valamivel és végig volt húzva a biciklikerék gumijával. Azt mondják, hogy mindegy, hogy 50 lakásos, vagy 5 lakásos lépcsőházban laksz, egy hülye mindig, mindenhol van. :smiley:

5 Likes

Ez igaz :slight_smile: Nálunk előző házban a frissen festett lift egy héttel utána tele volt graffitizve meg firkálva :frowning:

2 Likes

En a highlightert nem tudtam ott hagyni olyan eros, hogy kb az ofra fénylik meg ennyire. Gyönyörü- megjegyzés: csak az ecsetért mentem be. :rofl: a bronzereket is nézegettem de mar a highlighter miatt is rossz lelkiismeretem lett, mert van egy par ,nem hiányzott…

3 Likes

Engem a matt kontúr púder győzött meg végül, olyan kis finom színe van, tegnap végül megvettem. :smiley:

2 Likes

Igen szépek mind a 3 . ott swatcholgattam 10 percig😂

2 Likes

Én a fényest hoztam el, olyan még úgysincs.:smiley:

2 Likes

Ha valaki szeretné valamelyik limitáltat, mehetek egy kört esetleg (persze pár hét azért lesz amire postázni tudom), csak estig írjátok meg, mert csak 1x mennék veszélyes terepre.

1 Likes

:rofl: Ezen felröhögtem :laughing:

Én inkább tinire tippelek, legalábbis az én gyerekeim sosem csináltak ilyet, pedig szoktak velem drogériába jönni egész kicsi kortól, habár én figyelem is mindig őket legalább fél szemmel (mondjuk remélem, hogy tiniként sem csinálják majd). Vagy nem tudom, de szomorú látvány volt… :frowning: