Kamu vélemények

sziasztok, ezt néztem én is… beregisztràltam, hogy rendelhessek pàr cuccot, de elotte mindig ràkerestem krémmànià, hàt làttam, hogy gyanusan tul jok az értékelések, és az àràtol kezdve az osszetevokig meg a hatàs meg minden szuper… na ne màr… kozben meg tele vannak parabénekkel meg stb… szerintem az oriflame tanàcsadonok irogatjàk szorgalmasan a kommenteket

2 Likes

Megjelent az első egy csillagos vélemény az A-gamehez. Ez az első véleménye az írójának.
Érdekes…

1 Likes

Ez melyik termék pontosan? Nem találom a KM-en.

Megalapozott vélemény lehet, “hosszútávú” kipróbálás után…

2 Likes

Az új Geek&Gorgeous retinalos szérum.

Köszi :slight_smile: … hát nem tudom… nagyon “hasznos” vélemény, én kimondottan könnyen tudok ragyás lenni arc termékektől, de nem rögtön, minimum 5 nap után, mire felfogja a rendszer :smiley: A szérum milyen korosztálynak készült amúgy?

1 Likes

Köszi! Töröltük. Visszatérő “user” aki csak ezt csinálja KMen :confused:

5 Likes

Nem korosztálynak készült, hanem mindenkinek, aki az anti-agingre szeretne a bőrápolási rutinjából egy kicsit áldozni. :slight_smile:
A retinolos termékeknél szerintem purging is előfordulhat, így nem is esnék kétségbe rögtön, ha kipattogok…

2 Likes

Köszönöm a magyarázatot, bocsánat nem vagyok valami pro még ebben. Az ára szerintem kedvező és jól hangzott a leírása is, de nem voltam biztos benne, hogy nekem való-e. Szeretnék majd a skinsmarttól rendelni, igazából nagyon szerettem volna a tanácsadásukra elmenni, ahol ránéznek a bőrömre és úgy segítenek mi lenne jó termék, de hát, az most nincs érthető okokból. De nem ártana kibővíteni az arcápolási szokásaim :slight_smile:

1 Likes

Én voltam náluk tanácsadáson, nagyon hasznos volt. Ha lesz rá lehetőséged, szerintem nagyon érdemes, főleg kezdőként jött nagyon jól, amikor az információk tömkelegében hirtelen nem tudtam, mi is jó nekem. Azóta is az általuk összerakott alaprutint követem - mondjuk a termékek változtak, de a hatóanyagok maradtak.

1 Likes

Biztos voltam benne én is :smiley:

1 Likes

Akkor inkább kivárom! Jobb lenne ha ők választanák ki mi való nekem, én félek, hogy nem jót választok. Csak lemegy már ez a nyomi karantén valamikor. Annyira nem durva a bőröm, de zavar ez a sok mitesszer és tág pórus amibe begyűlnek főleg az orromon és szeretném megőrizni a bőröm állapotát minél tovább maradjon fiatalos :slight_smile:

1 Likes

Világos, megértelek. Szívesen adunk mi is tanácsot, ha gondolod. :slight_smile:

2 Likes

Igen, egy gyenge hámlasztót ajánlott Umpalumpa is, de még azt se mertem megrendelni, olyan nyuszi vagyok :smiley:

2 Likes

A hámlasztótól én is féltem, és gyengével kezdtem. Nem is leptem túl rajta, az elsőt fogyasztom, hetente egyszer, maximum kétszer. Életem legjobb döntése volt, nagyon szeretem.
És a lányok tényleg nagyon jól útba igazítottak itt a fórum, sokat köszönhetek a tapasztalatuknak és tudásuknak. :slight_smile:

3 Likes

Szerintem egy gyenge hámlasztóval szerintem nagy gond nem lehet. Érdemes óvatosan kezdeni (heti 1x, száraz bőrre, utána egy jól hidratáló krémet használni). Nem tudom @umpalumpa mit ajánlott, de ha tág pórusokat és mitesszereket emlegetsz, akkor valószínű BHA-t. Azokkal nekem nagyon jó tapasztalatom volt, lényegében egyik csak BHA-t tartalmazó hámlasztó sem okozott gondot. Nem tudom miért, azzal sosem tudtam elrontani a bőröm :smiley:. Egy-egy AHÁ-val (G&G Smooth Out), vagy kombinált hámlasztóval (TO AHA+BHA) volt már negatív tapasztalatom, de azok elég erősek voltak, szóval nem csoda.

3 Likes

Juj épp megakartam újra kérdeni őt, mert úgy látom nem sikerült lementenem, vagy nem találom a linket, valami lacticos dolog volt @umpalumpa megidézlek, mi lehetett ez a hámlasztó? Nagyon szemezgettem vele pedig. A tág pórusokra ajánlotta azon szoktam nyafizni :see_no_evil:

De jó tudni, hogy vannak ilyen kezdőbiztos dolgok is, mert akkor újranyitom a projektet, pedig épp most mondtam páromnak nem rendelek semmit, kivárom amíg mehetek személyesen is tanácsadásra :smiley:

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/the-ordinary-lactic-acid-5-2-ha
Bocsánat, hogy bele szólok,de azt hiszem ez volt az :slightly_smiling_face:

2 Likes

Igen szerintem is! Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_heart:

1 Likes

Nincs mit :smiling_face_with_three_hearts: