Kamu vélemények

Én is egy BHA hámlasztót ajánlanék. Én nagyok szeretem a G&G-ét. A B-bomb szérumukat nagyon szeretem, az is hozzájárult a bőröm szebbé válásához.
Az A-game is jó lehet, mivel a retinol jó a pattanásos bőrre is. Én mindképp ki fogom próbálni, de most túl sok cuccom van, úgyhogy várom amíg fogynak. Szerintem ősszel lesz aktuális a vásárlás.

1 Likes

Igen, ez az @Alsace

1 Likes

Mmm jól hangzik fontolóra veszem mindkét terméket, időm mint a tenger kenegetni magamat :smiley:

Ha már így belelendültünk :slight_smile:
G&G B-bomb (niacinamide + cink), segít a bőr olajtermelésének szabályozásában, szuper antioxidáns. Ezzel mellé nem tudsz lőni, egyébként elég sok márkának van ehhez hasonló széruma (TO, Revolution).
BHA hámlasztó: én anno ezzel a gyengéd hámlasztóval kezdtem. (Azóta ebből is a G&G-re váltottam, de az picit erősebb.) A TO BHA2%-os hámlaszója biztos, hogy nagyon gyengéd, egy roppant egyszerű hámlasztó, cserébe géles, ragacsos állaga van, én jobban szeretem a teljesen folyékony hámlasztókat. A PC-nek van esetleg 1%-os BHA hámlasztója is, annál gyengédebbet nem hiszem, hogy találsz.

@umpalumpa: A tejsavas TO hámlasztó AHÁ-hoz hasonlóan működik?

2 Likes

A Revolution alatt is kamugyanús az egymás utáni egy csillagos vélemények, szinte van ami egy napon született… :thinking:

De köszönöm az ajánlást, őket is lementegettem :sparkling_heart:

2 Likes

Igen, alfa-hidroxi sav az is, de kíméletes, talán a legenyhébb hatású. Emellett a kedvező ár is szempont volt, ha jól emlékszem, amikor @Alsace kérdezte, h mi lehet jó egy kezdőnek. Bevallom én ezt nem használtam, de ha most kezdenék hámlasztásba, akkor ezzel nyitnék. Sztem nem fogja bántani a bőrét és személyesen volt szerencsém az arcához :slight_smile: , ezért merem ajánlani.

Viszont, a BHA is jó lehet, ahogy szerinted is. Ezt majd meglátja, ha kipróbálta :wink: De a legjobb a 2-féle (AHA és BHA) kombinációja, nem feltétlenül egyszerre, csak a heti rutinban 1x ez, aztán az. Na többet nem okoskodom :smiley:

2 Likes

Én a TO 5% Lactic Acid-dal kezdtem a hámlasztást és szuper jó volt, imádtam :smiley:

3 Likes

Á, szuper. Már annyira nem vagyok kezdő a hámlasztásban, de azért megjegyzem, ha mégis gyengédebb AHÁ-ra vágyom, szuper terméknsk tűnik.

1 Likes

Olyan jókat írtatok, serényen mentegettem őket, egyelőre a gyengéddel amit Umpalumpa ajánlott szemezek továbbra is :slight_smile: Ha ez ilyen hülyebiztos, akkor pláne :smiley: :rofl: Na nemsoká megnyitom majd a rendelés eshetőségét páromnál :smiley:

1 Likes

Köszi, megnézzük!

1 Likes

Köszönöm :slight_smile: Csak olyan furán sűrűn egymás után jött a negatív vélemény…

Ha megkérlek, tudnál adni linket hozzájuk? Most így hirtelen nem találom. Nagyon köszi :heart_eyes:

https://kremmania.hu/kremek/revolution-skin-blemish-and-pore-refining-serum-10 Ő lenne az :slight_smile: Köszi, hogy ránézel :sparkling_heart:

Köszönöm szépen! :slight_smile: Ezek úgy tűnik rendben vannak, csak véletlen egybeesés!

1 Likes

Szuper! Tényleg fura volt csak, szegényeknek nem jött be akkor a termék tényleg. Köszi, hogy megnézted! :sparkling_heart:

Én köszönöm, hogy írtál! :hugs:

1 Likes

Én is félek a hámlasztástól :O, leginkább a fényérzékenység miatt, meg hogy túl hámlasztanék és csak kárt tennék az arcbőrömben.

Ne félj, de azt nem ajánlom, hogy nyáron vágj bele. Nekem az első hámlasztóm a G&G Smooth out volt ami nem a gyenge kategória. Először hetente egyszer használtam és semmi baja nem volt a bőrömnek. Aztán hamarosan megvettem a Cheer up-ot és azóta is egyszer ezt egyszer azt használom.
Nyilván ha érzékeny a bőröd egy gyengébb hámlasztót válassz elsőnek, mint amit itt is ajánlottak már.
Az egyik legjobb döntés volt, hogy elkezdtem hámlasztót használni. A fényvédő használata pedig amúgy is ajánlott.

1 Likes

Milyen fényvédőt használsz @BlackXentric? Honnan lehet tudni, hogy hatásos egy fényvédő? :smiley:

Mondjuk, nem égsz le, nem jelennek meg pigmentfoltok…

2 Likes