Javaslatok a Krémmánia oldalhoz

Neeeeem :slight_smile: Csak edzünk titeket a nyakatok jobb oldalára. Most majd a baloldal jön :joy:

2 Likes

lehet tök egyedül vagyok vele, de tök jó lenne, ha egy topikban a legfrisseb hozzászólás fenn lenne (vagy ha a kedves userek kezébe lenne téve a döntés, hogy szeretnék őket rendezni) és nem kéne egymilliószor nyomkodni a pgdn-t, hogy átugorjak ezeréves kommenteket
igen, látom, hogy van ez a csúszka itt oldalt a számlálóval, de ugyanezt kb a böngésző scroll barja is tudja

Ez fura, nekem - ha be vagyok jelentkezve - mindig oda ugrik, amit még nem olvastam (utolsó, vagy utolsó néhány hozzászólásra). Számítógépen, tableten és mobilon is.

1 Likes

Nekem is odaugrik, nincs vele baj.

1 Likes

Nekem is az új bejegyzéseket mutatja mindkét platformon.

Hova tűnt az ismerkedős, bemutatkozós topik??? :roll_eyes:

Én sem látom :scream: 20 karakter

Megkérdezem a fórum moderátorát, de a hétvége miatt lehet csak hétfőre lesz válaszom. Az is lehet amúgy h a topic indítója törölte, illetve ha valaki törli magát, az általa indított topicok is eltünnek.* Nem emlékeztek ki nyitotta?

Viszont kérlek titeket, tarsuk meg ezt a topicot annak, aminek indult, mert kezd nagyon elofftopicosodni :frowning: :two_hearts:

*UPDATE: Bocsi, ezt rosszul tudtam! Ha mi törlünk valakit, akkor van csak ez így.

1 Likes

Ha már legutolsó topikhoz ugrás: bejelentkezve, ha korábban néztem már egy topikot, akkor alapból tényleg a végére ugrik, viszont ha olyan topikot néznék meg, amire előtte még nem kattintottam, akkor nem a végét mutatja először - ez is lehet szerintem zavaró.

Illetőleg ami engem személy szerint zavar (de nem tudom, hogy ez böngészőspecifikus-e, én jelenleg - különböző idegesítő okokból - IExploreren nézem a KM-et), az az, hogy időnként magától frissül a topik, és elugrik onnan, ahol épp olvastam. elsősorban akkor fordul ez elő, ha hosszú ideig olvasok - pl. mert sok új hozzászólás érkezett, mióta a legutoljára néztem, és mindet át szeretném olvasni. Nagyon zavaró ilyenkor megpróbálni visszakeresgélni, hogy épp hol tartottam, amit az is nehezít, hogy a hozzászólásoknál nem dátum szerepel, hanem az, hogy hány napja, hete, hónapja íródtak. Mostanában Ctrl+F-fel szoktam rákeresni valami kevésbé gyakran használ szóra, amire emlékszem az utolsónak olvasott hozzászólások közül, egyelőre ez vált be a legjobban…

A fórum javaslatok topicba lenne érdemes ezt megírnod, az fórumot kezelő illetékesek azt olvassák :slight_smile:

Köszi Évi, már írtam is ezekbe a topikokba! :slight_smile:

1 Likes

Én köszi! :slight_smile: :* Puszi!

1 Likes

Bocsánat, én még elég új vagyok itt, most már látom, hogy megfelelőbb topikba is írhattam volna. Nem állt szándékomban offolni.

Semmi baj! :slight_smile: Kellemes fórumozást!

1 Likes

Piactérrel kapcsolatos javaslatot szabad ide írni?

A piactérnek ezek a topicjai, de természetesen ide is írhatod, szívesen veszünk minden építő jellegű javaslatot és innen is eljut az oldal üzemeltetőjéhez.

https://forum.kremmania.hu/c/kremmania/piacter-kerdesek

Köszönöm szépen. Szerintem nagyon klassz lenne, ha valahogyan egyértelműbben elkülönülnének azok a hirdetések, amelyeknél az eladó szívesen cserélne is. Nem mindenki írja bele a címbe, és nagyon frusztráló végigkérdezni a termékeknél, hogy hajlandó lenne-e rá. A legtöbbször válaszra sem méltatnak. Ha lenne olyan opció, hogy “csere lehetséges?” a megadandó adatoknál, az nagyon sokat segítene. Köszönöm szépen.

4 Likes

Jól látom, hogy krémmániáról eltűntek a természetes, házi szépítőszerek (pl. kávézacc, házi cukorgyanta, almaecet stb) teljesen? Miért történt ez? :frowning:

1 Likes

Kedves Typical!
Mivel nagyon kilógott a KM profiljából a Konyhai/házi szépítőszerek kategória, ezért rengeteg félreértést szült, így jobbnak láttuk, ha megszüntetjük.
Kérjük szíves megértésedet!

1 Likes

Nagyon sajnálom, szerintem volt jogosultsága az oldalon, hiszen ezekről is, mint kozmetikumokról esett szó az általam látott vélemények nagy többségében. Én jónak találtam, hogy végre a krémmánián ezekkel kapcsolatban is valódi véleményeket, tapasztalatokat, tippeket lehetett olvasni, nem csak szájhagyomány útján, vagy a korábbi generációk emlékei szerint hatásosnak titulált felhasználási módokkal találkozni.
Találtam egy 2014-es cikket, ahol a blogon is helyet érdemeltek, de a linkek már nem élnek. Esetleg olyat nem lehet kivitelezni, hogy pl. már új véleményt nem írhatunk hozzá, de az eddigiek láthatóak? Hiszen a már nem árusított kozmetikumokkal is tele a KM…

Tényleg nem rosszindulatból, de a kapott választ kicsit semmitmondónak találom, vagyis nem tudom elképzelni, milyen félreértéseket szülhetett, ami miatt le kellett törölni az egész kategóriát, szerintem nem vagyok egyedül, aki hiányolja.

2 Likes