Javaslatok a Krémmánia oldalhoz

De erdekes, hogy ezt szeretned! Szerintem sokkal jobb az 5 foku skala, tudom, hogy mit varjak az adott dologtol. Nem kell 10 foku skala szerintem. Akkor sokan vegkepp nem tudnak eldonteni, 6-ot vagy 7-et adjanak :wink:
Az osszesitesnel ugyis gyakran van, hogy 3,5 vagy 4,5 az atlag.

1 Likes

Kedves @wishes , lenne egy problèmám, a következő: adàsvètel rendben ment, kedves, megbìzhatò vevő, rányomtam az 5 csillagra, de mivel bènán hùztam az ujjam, vèletlenül 1 csillagra leszaladt az èrtèkelès èn pedig rányomtam a mentès gombra, az 1 csillagot termèszetesen csak utána vettem èszre. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy törlődjön az 1 csillag ès megkapja a vevő a tènylegesen járò 5 csillagot? :see_no_evil::exploding_head::biohazard:

Írj kérlek a kremmania@gmail.com-ra egy levelet a konkrét eladó adatlappal és az admin szívesen javítja :slight_smile:

1 Likes

Remelem, a forummal kapcsolatban is itt kerdezhetek… :slight_smile: Nem talalok gombot vagy egyszeru modot az uzenetek megnezesere.
Irtam valakinek es az az erzesem, talan o se latja?

Mobilon hasznalom a forumot, de most tok komplikaltan, a sajat hozzaszolasomban a profilomra kattintva nezem meg az uzeneteimet. Van erre jobb modszer, amire nem jottem ra?

Amugy a forumon is es a kremmania mobil verziojaban is lehetne feltunobb, kulon gomb vagy jel, ha irt valaki uzenetet. Az oldalon ugye mindig kattintgatni kell a menure es figyelni (mobilon legalabbis).

A forumon lehet, hogy csak en vagyok bena, de egyelore a sajat profilomhoz eljutni is nehez, nemhogy az uzenetekhez. Az idealis az lenne, ha akarhol vagyok, rogton lenne egy nagy piros jel, hogy uzenet erkezett. :slight_smile:

1 Likes

az oldal tetején jobb oldalt van a profilképed, ennek jobb oldalán jelennek meg az értesítések is, ill. rá kattintva lenyílik egy menü amiből elérhetők az üzenetek, beállítások stb.

az a baj, hogy mobilon a fejléc túl széles és lelóg a képernyőről, a profilképből alig fér oda egy darab:

image

3 Likes

Nekem mobilon már nem is látszik a profilképből semmi, csak ha oldalra van fordítva, úgy viszont nagyon ritkán használom, le van rögzítve állóra.
Screenshot_20190428_153855

Köszi silver. Valoban nem latszik a sajat profilom egyaltalan. Konkretan semmi resze nem logott be a kepernyore. Csak a menü. Így nehéz :grin:

Ezen tul en egy nagy feliratot szeretnek latni az oldalon, ha jott uzenet vagy ertesites. Nem csak ha beneztem valahova, profilba vagy hasonlo.
Ne kelljen ellenorizgetni, hanem jojjon elo magatol, feltunoen, akarhol is vagyok a forumon belul. Ezt szeretnem.

Hú, de jó, hogy mondod! Én is nagyon ritkán használom elfordítva a telefont, még nem tűnt fel, hogy így látszik a profilkép is. :slight_smile:

1 Likes

Screenshot_20190428-155347
Ezt látom mobilon, jó lenne, ha minden látszana (elfordítás nélkül is), illetve nagy piros (vagy feltűnő) jelzéseket szeretnék mindenre, kint a lapon is.

Jeleztem az illetékeseknek :slight_smile:

1 Likes

Köszi szépen :blush::blush::blush: (20 karakter)

A sok javaslat után egy újabb, hátha…:ear: Lehet, hogy már jeleztem is, akkor bocsánat, de most a megoldásra is tennék javaslatot.
A piactéren a megvásárolni kívánt termékhez felteszünk egy kérdést, majd jön egy újabb érdeklődő, aki ezt figyelmen kívül hagyva leüti a terméket, meg sem várja, hogy megkapjuk a feltett kérdésre a választ.
Ha megoldható lenne, hogy a meghirdetett termékhez feltett kérdések eljussanak az eladó e-mail címére is, akkor megelőzhető lenne, hogy jóváhagy egy vásárlást úgy, hogy nem észleli a közben feltett kérdéseket.
Mivel érthető módon nincs foglalás opció, ezzel mégis korrektebbé válhatna a folyamat. :joy:

Igen, ezt többen is kérték már, viszont a piacteret mi alapvetően az aktív KM-eseknek csináltuk, ezért nem jön külön mail a megjegyzésekről, hiszen aki belép az oldalra, az úgyis azonnal látja, ha írtak neki, akkor is, ha csak amiatt lép be, hogy a vételi szándékot jóváhagyja. Egyébként amikor egy eladó “átugrik” az érdeklődőkön és jóváhagyja a vásárlást, akkor általában nem azért nem veszi figyelembe a kérdéseket, mert nem látja, hanem mert nem akarja figyelembe venni őket, hiszen az a biztos és jó vásárló, aki kérdés nélkül (vagyis minden feltételt valószínűleg gond nélkül elfogadva) leütötte a termékét. És persze, hogy ilyenkor az eladó azt mondja, hogy nem látta a kérdést / valami különös okból kifolyólag pont nem kapott róla értesítést, mert különben nekiesne az, aki csak érdeklődött… :shushing_face: :upside_down_face:

1 Likes

Hűha, látszik is a profilom a jobb felső sarokban (a fórum oldalán). De jó! :blush::blush::blush: köszi a javítást!

1 Likes

Szívesen! :slight_smile: Meglestem és nálam is rendben van :upside_down_face:

4 Likes

Köszi, nagyon jó lett! :slightly_smiling_face:

1 Likes

Én is nagyon örülök neki, végre látszanak az értesítések. Köszönjük!:slightly_smiling_face:

1 Likes

Előző héten elutasítottam egy nő 2 foglalását (szóban is, utólag egyik minta alatt) aki ezek után negatívan értékelt. Miért tud valaki soha nem engedélyezett adásvételeket értékelni (főleg hónapokkal rá, hogy a foglalást elindította és én nem engedélyeztem, hogy “leüsse”? Nyilván hetekkel/hónapokkal a kiírt dátum után nem tudok és nem is akarok külföldről postázni 2 termékmintát. A vevők többsége azért elolvassa a termékleírás, de nem mind sajnos. Ide az adásvételi “zónába” csak akkor lépek be ha otthon leszek magyar földön és abban a pár napban akarok eladni valamit. A termékek alatti üzenetekről nem kapok értesítés a mailemre, de kb. felesleges is, mert kintről nem üzletelek, ha pedig itthon vagyok, úgyis kiírom.
Így kb. mindenki negatívan értékelhet bosszúból, ha nem akarok üzletelni vele. Nem verek át senkit. Azt se hiszem, hogy valaki hónapokig vár egy termékmintára és emiatt nem alszik, nem aranyat árulunk itt.
Így viszont le fog húzni minden 70-es IQ-val rendelkező egyén, aki nem olvassa el, vagy nem fogja fel a leírást. :frowning:
Nem lehetne megoldani, hogy ne értékeljen már, akinek nem engedélyezi az ember a vásárlást? Így nincs sok értelme az engedély kérésének.
Nem szeretnék további negatív értékeléseket emiatt. Akinek nem fogadom el a foglalását, vegye tudomásul és azt értékelje aki üzletelni akar vele.

2 Likes

Igazad van. Láttam én is amit írt. Ez elég inkorrekt dolog így…

1 Likes

Ez számomra tényleg érthetetlen. Hiszen foglaláskor nem történik adás-vétel (legyen ennek bármilyen oka is), így nem lehet azt értékelni.