Javaslatok a Krémmánia oldalhoz

Huh az tényleg nagyon jó öltet lenne!
Egyszer teljesen véletlenül 1*-ra pontoztam egy nagyon jó terméket :confounded:

A csillagok számát lehet módosítani :slight_smile:

Nem is tudtam! És hogyan? :see_no_evil:

A termék oldalán a vélemény szerkesztésénél simán rákattinthatsz/rányomhatsz a csillagokra :slight_smile:

2 Likes

Régebben próbáltam, de nem ment. Lehet, hogy a telefonom gagyi :thinking:

Ha átírod őket egy pontra vagy vesszőre és házirendellenesnek jelölöd, töröljük őket!

1 Likes

Nagyon aranyos vagy és köszi a dicséretet is, jól esik nagyon! :heart::heart:

Okés, köszi szépen. Lesz egy kis dömping most akkor :sweat_smile:

No para, figyelem akkor és törlöm azonnal :slight_smile:

sziasztok! van arra mód, hogy megtaláljam a függőben lévő adás-vételeimet? miután leütök egy terméket, általában könyvjelzőzöm a böngészőmbe míg az eladó visszaigazolására várok - ezt legutóbb elfelejtettem megtenni, és persze nem találom a foglalt termék oldalát.

2 Likes

Emailben nem kapsz èrtesìtèst? Vagy azt csak az eladò kap?

igen, azt csak az eladó kap, hogy valaki leütötte a termékét. a vásárló csak akkor kap e-mailt, ha az eladó konkrétan elfogadja vagy elutasítja a vásárlást. de amíg ez nem történik meg, gyakorlatilag rejtve van az egész.

A profilodon látszik, ahol az értékelésre váró adás-vételeid vannak, kattints a termék nevére és kihozza “foglalt” jelzéssel a leütött terméket.

1 Likes

régebben valóban mindig így volt! azért írtam a topikba, mert legutóbbi vásárlásomnál viszont hiába vártam, hogy megjelenjen.

(közben az eladó elutasított, erről ma kaptam e-mailt de ez mellékes, a problémám csak az hogy amíg erre vártam, nem volt ott a profilomon a link)

Hm, ez furcsa… lehet, hogy valami hiba történt a rendszerben?

A vevő termékadatlapján 3 nap után jelenik meg csak a megvásárolt termék, kivéve, ha az eladó jóváhagyja a vásárlási szándékot. Ha nem okézza le a vevő és 3 napon belül vagytok, akkor az hivatalosan rendben van és nem hiba, hogy nem jelenik meg a megvásárolt termék :slight_smile:

Nekem nagy szenvedes fotokat feltolteni. Uj termeknel vagy akar eladasra feltettnel. A negyzetet szereti csak, de ha egyszeruen nem olyat csinal a mobilom, utana hiaba vagogatom, nem mindig tudom negyzesiteni. Orulnek, ha automatikusan alakitana az oldal a kepet, nem pedig oldalra forditana. Tudok vagni, de egyszeruen macera es kicsit bena, hogy egy normal samsung mobilos kepet utana szerkesztgetnem kell, hogy ne oldalra forditva jelenjen meg. Illetve ha oldalra tudja forditani a kremmania, akkor igazan meg lehetne hekkelni, hogy ugyanez 90 fokkal modositva is oke legyen es esetleg ne kelljen nekem szerkesztgetnem, sokszor tobbszor vagnom.

A sima termékfeltöltésnél automatikusan alakítja kockává, de igazából itt lényegtelen is, mert ha nem szép vagy arányos egy termékkép, ha szükséges, az admin mindenképp meg szokott szerkeszteni minden egyes képet (vagy cseréli, ha szükséges), mielőtt kimegy.

A kép elfordítás-hiba szerintem független attól hogy kockára vagy téglalapra van-e vágva egy kép, a kérdés viszont, hogy neked ez a hiba mobilon vagy PC-n jelentkezik? Mert utánakérdezek szívesen az infosoknál, hogy mi lehet ez.

1 Likes

Mindig mobilrol kremmaniazok :blush::blush::blush:
Ez biztositja a 24 oras folyamatos jelenletet :joy::joy::joy::blush::blush:

Bocs ha màr volt, de fèl csillagokat is lehessen adni pls. :sob: