Javaslatok a Krémmánia oldalhoz

Amikor eloszor olvasom az adott topikot akkor igen, de ha aztan latom, hogy jott meg tobb hozzaszolas, akkor szivesen atallitanam ugy, hogy azok mar felul legyenek🙈

Kívánságlista funkció van: a termék oldalán az összetevők alatt (A termék eladása / Új vélemény / Kívánságlistába rak / Már nem gyártják / Hiba az oldalon). A kívánságlistád megjelenik a profilodon, az eladó dolgaid és a vélemények között, de nem publikus, csak Te látod :slight_smile:

Ami az eladók követését illeti, a korábban értékelt adás-vételekből bármikor odatalálok a régebbi partnereimhez. Én kifejezetten szeretem, hogy nem eladó-hangsúlyos, hanem termék-hangsúlyos a zsibi, de már így is sokan vannak, akik szinte üzletszerűen végzik az eladást az oldalon.

Hát igen, ez nekem is feltűnt :confused:

Isabelle, én erre használom a kívánságlistát: olyan dolgokat rakok bele ami érdekesnek tűnik, és addig ott marad, amíg meg nem veszem és véleményt nem írok hozzá, vagy amíg elvesztem az érdeklődést az adott termék iránt :smiley: nem vagyok benne biztos hogy ez segít, de azért remélem haszontalan sem volt

3 Likes

Oh igazán köszönöm :kissing_heart: csak az új vélemény és az eladás maradt meg bennem

Neked is köszönöm :kissing_heart:

A többi javaslat mellett én szerintem még jó lenne,ha pl. egy termék keresésénél szűrőket lehetne használni, hogy csak bizonyos márkákat mutasson és akár azon belül is 4-5 csillagosokat. Illetve,akár a márkákat is bekategorizálni hogy drogériás vagy high-end-es termék, néha könnyebb lenne a keresés e szerint.

1 Likes

Nekem az jutott eszembe, hogy olyan jó lenne, ha nem csak hasonló “funkciót” betöltő krémeket ajánlana a KM az INCI alatt, hanem az összetevők szerinti DUPE-okat ( amiknek közel 100%ban megegyezik az összetevőlistája) Milyen jó lenne a drágaságokra alternatívát találni,ahol nem csak a márkanevet fizeti meg az ember :heart_eyes:

3 Likes

Nagyon érdekes felvetés, de az összetevőlistából nem derül ki az összetevők pontos koncentrációja, ezért szerintem a hasonló INCI egyáltalán nem garantálja, hogy hasonlóan teljesítenek a krémek :confused:

2 Likes

Én a keresővel állok hadilábon:(
Ha nem pontosan írom be a termék/márka nevét,nincs találat…
Számomra pl.a német néven futó termékek okoznak problémát,de ha már nincs ékezet,akkor sincs találat.
De olyan is akad,ami eleve nem pontosan van a rendszerben,és ha pontosan írom be,nem ad be semmit.Szóval okosítani kéne a keresőt:)
A kereső a leg alapabb funkció,jó lenne ha könnyítené azt,amiért van.

3 Likes

Ezt szerencsére viszonylag egyszerűen ki lehet küszöbölni a Google kereső használatával. Úgy kell rákeresni, amire szeretnél, hogy hozzáteszed még: site:kremmania.hu és akkor csak krémmániás találatokat fog kiadni :slight_smile:

2 Likes

Most ha belépek Krémmániára az Opera böngészőből, hiába jó a felhasználónév + jelszó páros, enter lenyomása után mégsem enged be, és ugyanúgy ott van jobb felső sarokban a belépés. Ilyen már volt régebben is egy ideig. Explorerből jól működik, de azt nem szeretem használni.

Töröld ki a krémmánia oldalhoz tartózó cookie-kat. Ha megnyitod a beállításokat az operában, és rákeresel, hogy böngészési előzmények/adatok vagy ilyesmi, ott töröld ki a km-es cookie-kat. Chrome-ban velem is sokszor előfordul ez a hiba.

Köszi! Megpróbálom. Fórumon pedig az szokott lenni, hogy valakinek a hozzászólására szeretnék válaszolni, ezért rákattintok a válaszra, de mikor jóváhagyom, nem mutatja, hogy neki válaszoltam, tehát nincs ott a “reply” ikon a képpel. Mint neked most az első és második hozzászólásnál.
Közben sikerült is megoldanom a bejelentkezés problémát :slight_smile:

1 Likes

Összességében úgy látom, hogy elég népszerű lett ez a topic.
@wishes Ha jól értettem, már vannak fejlesztési tervezetek az évre vonatkozóan, viszont mint fejlesztő tudok nyilatkozni, hogy szerintünk és az ügyfél(jelen esetben ti, a km csapat) szerint nagyon gyakran más a fontos(abb), mint ami a felhasználóknak lenne fontos,hasznos. A UX egy nagyon összetett dolog, mindenképpen érdemes kutatni, szerintem most jó képet kaptatok arról, hogy mivel bővítenék legszívesebben az oldalt használók a KM-et, mindenképpen érdemes elolvasni, elemezni őket. Egyébként szívesen olvasnék arról is, hogy ti mivel szeretnétek előrukkolni az évben.

Szuper, azzal sikerült, amit mondtam? :slight_smile:

Igen, bár elsőre nem volt világos hogyan tudok konkrét oldalhoz tartozó sütiket törölni, így töröltem mindent az elmúlt 7 napból és így már jó :slight_smile:

Ugyanez a helyzet nálam is, én csak Chrome-ot használok, más böngészőből még nem próbáltam. De az is előfordul, hogy hol már a belépett fiókkal mutatja, hol pedig nem. Inkognitó módban mindig sikerül belépni.

1 Likes

Sziasztok Én telefonról szoktam itt lenni a Krémmánia Fórumon és Nekem nem kell bejelentkeznem csak rákattintok erre :
jpeg_1547925388763

Letöltöttem és így mindig itt van előttem csak rákattintok és már látok is mindent.