Honnan rendelted? Megbízható, kozmetikumokat árusító (nem parfümös) webáruházak

Ráadásul aznap éjjel!:grinning:

5 Likes

Igyekszünk ,)

6 Likes

Nem Karin kapott? Huda és Too face termékeket.

De. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Isten óvja az álmatlan ügyvezetőket.:smiley:

2 Likes

Dehogy èrtem fèlre ! :grin: persze èn könnyen beszèlek… ha vkinek nincs lehetősège vagy nem mer külföldről rendelni ,annak tökèletes lehetősèg a zsibi mellett. Te pedig nem jelentkezel hogy utaljak vègre!:upside_down_face:

2 Likes

Sziasztok!
Yamuna termékeket szeretnék rendelni ajándékba. Ekkor bukkantam erre az oldalra:
Rendelt már valaki innen?

Lányok, rendeltetek már innen?

Még sosem rendeltem az Expresszpatika.hu-ról, ez szerintetek megbízható oldal?

Köszönöm!

Sziasztok a MakFra-tól (makfra.com) endelt már valaki tőletek parfümöt mennyire éri meg és eredeti?

Sziasztok! A ksisters.hu-ról rendelt már valaki? Megbízható? Nekem annak tűnik elsőre, de inkább rákérdezek :disappointed_relieved:

2 Likes

Sajnos ezt nem tudom, de eszembe jutott, hogy Stylevana instája tele van panaszos ügyféllel. A rendelést felveszik, a vevő fizet, ők meg nem szállítanak. Sokaknak már tavaly november óta nem.
Majdnem rendeltem, de szerencsére előbb elolvastam a hozzászólásokat.

1 Likes

Huh, a stylevana-val nekem is voltak gondjaim, de végül mindig eljutott hozzám a rendelt cucc :confused: csak hát igen, jóóó sok időbe telt…

Most vettem észre a kérdést.
Vichy deot és Eucerin naptejet vettem tőlük tavaly, minden rendben volt, gyorsan szállítottak és a deopackra sikerült jó árat kifognom. Ajánlom őket.

1 Likes

Köszi! :blush: Megreszkíroztam még akkor márciusban, én is Eucerin fényvédőt rendeltem és minden rendben volt.

1 Likes

Ó, a dátumot nem is figyeltem azt hittem 2 hetes a kérdés kb :smiley:
Kész :smiley:
Akkor Te előbb vásároltál mint én, nekem májusi a számlám, megnéztem .

1 Likes

Pinkpandánál állandóan fals hirdetéseket látok facebookon. Többször előfordult, hogy olyan márka vagy termék volt a hirdetés első helyein, amit nem is forgalmaznak. Most éppen ABH palettát szúrtam ki görgetés közben. Kattintásokat biztos tudnak ezzel gyűjteni, de vásárlót nem hiszem…
image

3 Likes

Hú, a Pink panda nekem mindig olyan shady volt, nem tudom megmondani, miért. :no_mouth:

5 Likes

Ezeket lehet jelenteni az FB-n hogy nem valódi termékeket árulnak.

1 Likes

Ez nekem is feltűnt és szerintem nem korrekt ,hogy olyan termékkel reklámozzák magukat ami nem is kapható náluk.
A másik félrevezetésük rendszeresen,hogy ingyen szállításról küldenek emailt,aztán ha rákattintasz akkor látod hogy milyen összeg felett érvényes az ingyenes szállítás ez szánalmas.

4 Likes