Honnan rendelted? Megbízható, kozmetikumokat árusító (nem parfümös) webáruházak

Hű, de sokszor kérdezünk rá egymásra, aztán idővel el is felejtjük, hogy ki és melyik topic-ban ajánlott egy oldalt.
A parfümökre már van tematikus topic, legyen a többi kence és arctisztító lelőhelyre is, egy helyen összegyűjtve az infó.

2 Likes

Kérdezném is a:
https://makeup.hu/about/
tapasztalataitokat. Azt látom, hogy nagyon sok márkát forgalmaznak, többször nézegettem, de megrendelésig még nem merészkedtem.

1 Likes

Innen egyszer rendeltem eddig, mondjuk nem sminket, hanem hajpakolást. Gond nélkül, néhány nap alatt megérkezett. Egyedül a DPD-vel volt némi gondom, de arról nem az oldal tehet.

2 Likes

Én kétszer rendeltem tőlük, mindig rendben volt, atombiztosan becsomagolva.
Gyorsak voltak, és egy csomó e-mailt küldtek, hogy éppen melyik fázisban van a rendelésem.

1 Likes

Én is rendeltem már innen, azt hiszem kétszer is.
Semmi gond nem volt,a csomag hamar megérkezett, gondosan becsomagolva minden. Szerintem megbízható webáruház.

1 Likes

Én kétszer rendeltem Tőlük, 7-8 nap alatt megérkezett, nem volt semmi probléma.

1 Likes

lovebrands.hu-ról rendelt már valaki? Tapasztalatok?

Én rendeltem többször is a lovebrands-ről, megbízhatóak, gyorsak. :blush: Vélemény írásért cserébe ajándék kupont is adtak.

3 Likes

Mindkettő helyről rendeltem már. Megbízhatóak. A Makeup.hu-ról néha sikerült extra akciósan rendelnem ,de ehhez nézegetni kell szinte naponta.
A Notino is jó,ha nem parfümről van szó

2 Likes

Erről a webáruházról mik a tapasztalatok?

https://www.roseroseshop.com/index.php?route=checkout/checkout

Anno ebayen rendeltem tőle és minden rendben volt.

1 Likes

Ebay-en én is rendeltem tőle, illetve tudom hogy az országból sokan rendelnek innen előszeretettel, szóval megbízható.

2 Likes

Kb. 10 alkalommal rendeltem Tőlük, korrekt cég, olcsó termékek, magas postaköltséggel.Covid óta csak egy fajta szállítási módot enged, 20 dollár feletti szállítási költséggel, így már nem nagyon éri meg innen rendelni szerintem.

1 Likes

Köszönöm szépen a segítséget!! A szállítási költség valóban durva, inkább keresgélek még, azt hiszem.

1 Likes

Koreai webshop még a Jolse, jó kis akciókkal, itt most nem tudom, hogy alakul a szállítás, illetve Covid elött rendelgettem a bbcosmetic.com-ról is, ez is korrekt cég, magasabb árakkal dolgoznak, de nem volt szállítási költség.

Köszönöm, körülnézek mindkettőnél. A 20 USD-s szállítási költség mellett, ha figyelembe vesszük a vámhatárt is, tényleg nem éri meg külföldről rendelni.

Mi most a vámhatár?

Sziasztok!
Majdnem elájultam amikor megláttam,hogy a MAC a postázási díját felemelte 1990 forintra. Ezt már nem lehet szerintem a Covidra kenni. :slight_smile:

3 Likes

Ismeri valaki ezt a webáruházat vagy esetleg rendelt már tőlük?

En rendeltem mar tobbszor a roman oldalukrol. Soha semmi gondom nem volt. Eddig minden eredeti volt es verhetetlen aron.