Honnan rendelted? Megbízható, kozmetikumokat árusító (nem parfümös) webáruházak

Ó köszönöm az infót!

1 Likes

Sziasztok,

Én nagyon szeretem a Notino-t, innen veszem a testápolókat, parfümöt, hajpakolást, naptejet is.
Makeup.hu - innen vettem már hajpakolást, hajkrémet és parfümöt.
Idealisbor.hu - itt Vichy termékek laknak és remek akciókat lehet kifogni.
Ekozmetikum.hu - itt a legtöbb patikában kapható márka, Vichy, Eucerin, Bioderma,Uriage,Babé megtalálható, legutoljára innen vettem Vichy deo - duo packot , ampullákat és Eucerin krémet is.

1 Likes

Szia,

Szerintem megbízható, hajpakolást és hajkrémet illetve parfümöt is rendeltem már tőlük.
Többféle fizetési mód közül lehetett választani, csomagolás és a szállítás is rendben volt, illetve egyszer az ügyfélszolgálatukat is hívtam, mert ádázul kerestem valamit, nagyon kedves és segítőkész volt a hölgy akivel beszéltem.

1 Likes

Sziasztok lányok!

Tudnátok nekem abban segíteni hogy a Notinora szeretnék visszaküldeni terméket. Azonkívül hogy elektronikusan nyilatkoztam róla mit kell még a csomagba tennem?

Jolse.com szàllìtàsi költségek : Screenshot_20210527-170411_Chrome

1 Likes

Rendelt már esetleg valamelyikőtök vagy hallott a Poda Beauty webáruházról, mennyire megbízható?

Nekem megbízhatóként ajánlották. Ha jól látom, magánszemély működteti, gondolom szuperakciósan vásárol külföldről, aztán jó drágán eladja itthon. Aki fél a külföldi rendeléstől, vagy nem akar vámmal kínlódni, annak ez jó lehetőség. Ha volna nála olyan, amire nagyon vágyom, én is inkább kifizetném a magasabb árat.

Köszi, közben már rendeltem tőle és teljesen rendben volt. :slight_smile:

2 Likes

Szuper.

Nem tudom, volt-e már szó róla, ismeritek ezt a webáruházat?

https://mega.hu/kategoriak/sminkek

Nem ismertem… egy kicsit szkeptikus vagyok, régebbi, limitált termékek is vannak az oldalon, pl. UD Mother of Dragons highlighterpaletta, lehet még egyáltalán kapni?..
Rare Beauty? Samer Khouzami?..

Ezt a palettát sajnos nem ismerem. De nekem is gyanús. EL szérumot is meglepően olcsón árul.
Egy influencer videójában láttam, innen kapott sminktermékeket. Még sosem hallottam róla, de aztán lehet, hogy csak mert új…

MAC Shiny Pretty Things arcpaletták is vannak, ami karácsonyi kollekció volt.
A GYIKben “partnerek”-et említ, szóval, lehet, hogy nem közvetlenül ők importálják a termékeket.
Amúgy baromira örülnék, ha ezek eredetik lennének.

Igen, megnéztem, érdekes.

Kíváncsi vagyok, feltűnik-e a többi YouTuber-nél is. :grinning:

Kedves @Amadea és Kedves creammaniac! Oldalunk kizárólag eredeti smink termékeket (és sok minden mást is) árusit, illetve kivétel nélkül 14 napos visszaküldési garancia vonatkozik minden sminkre is, természetesen amennyiben nincs használva és nem sérült a csomagolás. Igen, valóban egy új oldal vagyunk és nem titkolt célunk az, hogy ezeket a ritka márkákat beszállitóinkon keresztül sok esetben nagyon kedvező árakon tudjuk nektek biztositani. Természetesen vannak raktáron limitált vagy olyan sminkek is amik máshol már nehezen beszerezhetőek. Amennyiben bármilyen más kérdésetek lenne kérlek irjatok a help@mega.hu email cimre. Kellemes böngészést! :slight_smile:

6 Likes

Hű, igencsak tùlàrazott jò pàr termèkük. 1 tarte pirosìtò 11.000? Èn a 10- 12- es kollekciòjukat vettem meg kevesebbèrt. Az itteni zsibin 4-5 eurònàl többet senki sem ad èrte. Az 5db- osuk is kaphatò 20 eur körül.

Áfa, szállítási ktg. és vám. Ha 3. országból importálják, a plusz költségek nagyon megdobják az árat, plusz nyilván haszna is kell, hogy legyen rajta. Ezért necces amerikai márkákat behozni.

Ez persze csak sajàt vèlemèny. Biztosan vannak kedvező àrù termèkek is de nem nèztem vègig.

Jaj, ne értsd félre! Csak azért írtam, mert bizonyos termékek magas ára indokolható - az más kérdés, hogy megéri-e innen venni.
Ha 1000 Ft lenne egy Tarte pirosító, akkor jobban aggódnék az eredetiség miatt.:smiley:

A Krémmánia piaci erejét pedig jelzi, hogy a webáruház a fórumon fontosnak tartotta tisztázni a dolgokat. :slightly_smiling_face:

7 Likes