Highlighterek, kedvencek,swatchok, minden, ami fénylik 😍

Egyáltalán nem.:slight_smile: Én végig rakok az orrnyergemre is, meg a Cupido-ívre, milyen nap már az, amikor nincs highlighter? El se érdemes indulni otthonról.

3 Likes

Tényleg, a Cupido-ívre én is szoktam, bár rúzstól függ…

Èn is szoktam picit. Charlotte vagy becca halvànyan , esküszöm, feldobja a kèpemet. Ha nem mosolygok èpp akkor elèg komoran nèzek ki a fejemből.

2 Likes

A szemöldökcsont se maradhat ám ki!
Sőt, ma a mini Becca highlighterre rácsaptam egy adag Essence Santa nemtommiapontosneve highlightert, a frissen hullott hó effektet produkálót.
Remélem, még szóba állsz velem ezek után!

1 Likes

Te, én azt a highlightert még tán csak egyszer használtam, pedig olyan gyönyörű!

2 Likes

Próbáld ki másikra rétegezve, eszméletlen!:star_struck:

Úgy szeretem azt az Essence highlightert. Meg a sztorit, ahogy mindenki ezt vadászta télen :joy:
Ellenben csodaszép, amit linkeltél, ééés én is a nyakának néztem elsőre.

3 Likes

Igen, öten kergettük két országban, végül @Montelino küldött nekünk. Az osztrákokat annyira nem hatotta meg ez a limitált kiadás.:grinning:

1 Likes

Jó, hogy így mondtátok, én is szoktam rakni ezekre a pontokra, sőt, még a halántékra is :blush: Ha bohóc vagyok, akkor az vagyok, de szerintem jól nézek ki. A párom nagyon kritikus, mindig megmondja, ha valami nem jó, de úgy még sosem kezdte a kritikáját, hogy “világít a fejed”, úgyhogy ezt jó jelnek veszem. :smiley:

6 Likes

Pedig csodaszép. Bár lehet az ő ingerszintjüket nem ütötte meg :smiley:

1 Likes

Én csak tavaly kezdtem el megismerkedni a highlighterek világával, már tetszenek a színesebbek is itt szerettem bele az Auroraba :heart_eyes: Én csak az arccsontomra teszek, orra tuti nem, kellemesen nagy a mérete :smiley: Nem utálom vagy ilyesmi, de nem kívánom polírozni se :smiley:

2 Likes

A sógoroknak nincs jó ízlése.:slight_smile:

És amúgy tényleg. Nem sok osztrák nőt láttam még igényesen kisminkelve :slight_smile:

2 Likes

Kell a pénz az étterembe járásra és a kajarendelésekre. Inkább mászkálnak több hónapos lenövéssel és pocsék sminkkel, csak ne kelljen főzniük, mintha az olyan ördögtől való dolog lenne. Én látok időnként igényes sminkeket, de bevándorlókon vagy már itt nevelkedett bevándorlók utódain. Kinek mi a fontos. Nem baj ez.

5 Likes

Az angolok is ilyenek… persze a menőbb helyekre kikerázzák magukat azért… éljen a felvágás és a külsőség…

4 Likes

jaj de szeretem ezt a szót… “kikerázzák” magukat… de jogos xD
amúgy ja, ha valaki a netről tanul sminkelni, sokszor hiszi azt hogy élőben is ugyanaz a smink kell mint a kamera+fények elé. ez elég sajnálatos, de egy idő után azért gondolom a legtöbben rájönnek hogy azért nem ugyanaz a kettő. :slight_smile:

1 Likes

Biztos láttad azt a hölgyet aki ezt kiabálja, valami Pantera kisasszony :smiley: Hát szerintem sokan inkább ráhasonlítanak mint valami instahősnőre :smiley:

Ofra highlighterekkel van tapasztalatotok?

Van egy minim. Az űrből is látszik. Csodaszép.

2 Likes

Nekem is egy minim van, a Pillow talk, gyönyörű és tényleg nagyon fényes.

2 Likes