Highlighterek, kedvencek,swatchok, minden, ami fénylik 😍

Wow! Nagyon szép fénye van♡

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/farsali-jelly-beam Nem gondoltam, hogy highlighter még meg tud hatni, erre itt ez a kocsonya, és imádni való.

3 Likes

Az, szò szerint arany kocsonya :rofl:. A fedèse fantasztikus, az előző cultbeautys bagban volt benne, de tùl aranysàrga volt nekem ès ezek a krèmes, zselès, folyèkony cuccok nagyon hamar tönkremennek, ìgy tùladtam rajta. Egyedül a Marc Jacobs dew drops, amit mèg őrzök :heart_eyes:

1 Likes

Teljesen oda vagyok érte:D, engem az ilyen extra, extrém, fura, sminkcuccokkal nagyon le lehet venni a lábamról.

1 Likes

Ne csináljátok ezt velem.:smiley:

3 Likes

https://kremmania.hu/elado/simonhajni-farsali-jelly-beam

Aki szereti a Revolution márkár vagy kipróbálna ilyen terméket, nekik is van.

Igazán nagyon kedves vagy!
(Már korábban megnéztem…)

Mivel ronda szürke idő van ès a szabad napom pakolàssal telik , nèzegettem a highlightereket, itt egy- kèt swatch: az első nègy balròl jobbra bobbi brown , ès 2 ofra.20190314_115414
20190314_115321

7 Likes

Random szépség:

9 Likes

Unikornis-bőr :smile: :slight_smile:

3 Likes

Van nemzetközi szállítás…

1 Likes

Elég fapados a honlap, erre az infóra úgy találtam rá, hogy beraktam egy szemhéjpúdert a kosárba. Nem játszottam végig, hogy a rendelés menetét, tehát hogy konkrétan hozzánk szállítanak-e, azt nem tudom.

1 Likes

7 dollár egy szemhéjpúder és asszem 17valamennyi egy highlighter. De vannak pigmentek, ecsetek és folyékony rúzsok is.
Engem még Sydney Grace festékei érdekelnek… ne, ne nézd meg! Mondom ne!:smiley:

2 Likes

És olyan krémesnek tűnnek, a swatchok alapján hasonlítanak a Nabla mattjaihoz.
Az a vicc, hogy néhány (öh… van az már nyolc is) éve nem szerettem a zöldet, pedig az akkori pasim Fradidrukker volt.:smiley:

2 Likes

Ez a highlighter most eléggé megdobogtatta a szívem:

2 Likes

Tényleg nagyon szép!
Viszont komolyan mondom, egy 20 másodpercig néztem a képet, mire rájöttem, hogy nem egy nyakat látok, hanem halántékot. :smiley:

3 Likes

:smiley: Amúgy én a halántékra nem szoktam highlightert pakolni, de végül is, miért ne?
És akkor már miért ne az egész fejemre? A készletem megvan hozzá.:sweat_smile:
Kissé sok volt ez a hét.

4 Likes

Tènyleg, halàntèk, èn is nyakat vèltem làtni :crazy_face:

1 Likes

Én csak az arccsontomra és az ORROMra. :smiley:
De te találkoztál már velem, és igen, akkor is volt highlihter az orromon, szerintem nem világított az orrom hegye… :nose:

2 Likes