Highlighterek, kedvencek,swatchok, minden, ami fénylik 😍

Van két folyékony highlighterem is, de azokat elfelejtettem fotózni. Egy L’oreal és egy Catrice, meg egy Catrice stickes, de azt nem szeretem.

Fentről lefelé:
The Balm Mary Lou - az első highlighterem és szerintem örök szerelem marad
Maybelline Master Chrome rose gold - ha csak egy enyhe csillogásra vágyom
Cover fx moonlight - teljesen megértem a hype-ot és ez az új szerelmem, nagyon kevés is elég belőle
Nip+fab - nagyon szép vizes hatása van, ha ujjal felütögetem a kívánt területre, nem annyira intenzív, mint a cover fx

Nektek van stick highlighteretek? Ha igen, szeretitek?

IMG_20190214_145929

4 Likes

Nekem is Mary Lou volt a legelső és a mai napig szeretem. Szemhèjpúderként is alkalmazom :blush:
Nekem csak egy stickes van, egy Catrice de nem szeretem. Fel is tettem KM zsibire. Viszont a KAP stick highlighterét szívesen kipróbálnám.

1 Likes

Én is a KAP stick highlighterével szemezem elsősorban, csak nem tudom, hogy kihasználnám-e.

Nekem van egy Tarte és szeretem. Az egyik fele stick a másik folyékony, praktikus darab, szép színnel, jó finish-sel.

1 Likes

Úúúú, megnéztem, elég ígéretes. Tarte cuccom még egyáltalán nincs, olyan macera beszerezni, no meg mindig minden tetszik, sose tudok választani, ezért az szokott a vége lenni, hogy akkor nem veszek semmit. :smiley:

1 Likes

Én belefutottam egy hatalmas akciójukba egyszer, és akkor jól bevásároltam. Nagyon elégedett voltam a termékekkel, de teljes áron nem érte volna meg a macerát. Igazából mindegyik terméknek van jó alternatívája más márkánál. Alapozó jó, de nem felejthetetlen. A korrektor üvege szétmállott álltában, a folyékony rúzst egyszer elejtettem, és ripityára tört. Az olaj jó, de semmi extra, a szempillaspirál szuper, de nem pótolhatatlan. Amit még nem próbáltam ki a krém kontúr paletta, az várja a sorát, arra nagyon kíváncsi vagyok. Ha van egy jó akció érdemes rendelni, mert sok ajándékot is küldenek, de nem fogott meg annyira az a márka, hogy újra rendeljek tőlük, vagy, hogy valamit újravásároljak.

Új szerelmem: Zoeva Heritage highlighter
Kicsit sötét highlighternek, de nagyon szép szín. Nem vagyok oda az arany cuccokért, de ennek a doboza is csodás. Ha lesz majd valami jó kis akció biztosan nem hagyom ki.

7 Likes

Ez nekem is nagyon tetszik.:star_struck:

1 Likes

Óó, miért nem használod?
(Átveszem szívesen…)

Mert sok van :grin:- highlighter- és inkább a sweet, sugar palettát és beccát használom jelenleg. Csak finoman swatcholtam és tervezem eladni áprilisban ,ha tényleg szeretnéd. :kissing_heart:

1 Likes

Ennyire jó a Becca? Eddig ellenálltam, márciusban lesz egy gradient highlighterem a márkától, remélem, jó lesz!
A Skin Frostok amúgy darabosak, vagy csak simán krémesek? Utóbbi finish-t kedvelem.
Jajj, igen, nagyon szeretném!! Black Friday idején lebeszéltem magam róla, mondván, hasonló az Aurorához, de csak kell, a fenébe.:slight_smile: Szóval légyszi tedd a Soft Glam mellé.:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Rendben :hugs: ,nem darabosak, csak nagyon krémesek, végig húzod az ujjad, és rajta marad, rátapad, nem olyan finom por. Nem is tudom, hogy ecsettel működik-e. Azt hiszem van még egy majd megkeresem

1 Likes

Hmm, köszi. A Colourpop supershock highlightereire emlékeztet a leírásod alapján, ujjal jól el lehet dolgozni, nem is hiányzik az ecset, pedig általában ragaszkodom hozzá (mármint jobban szeretek ecsettel sminkelni, mint az ujjaimmal).

Igen az is megvan. A.moonchildben vannak sztem csillámok ránézésre ,már kikerestem tegnap.Felkelek és készítek képeket.

1 Likes

Itt vannak megpróbáltam napfénynél, szobában vaku nélkül és vakuval.A kézfejen az elsò kép vakus, a 2. napfénynél és a 3. Szóbában vaku nélkül. Vannak benne apró csillámok vagyis nem olyan finomra őrölt mint a többi abh de szép mégsem diszkógömb mert hidegek a színek.Összehasonlításképp a that glow- t swatcholtam mert a sundipped még érintetlen és lehet hogy azt is tovább adom mivel kb 20 évre való paletta pihen a fiókomban :rofl::stuck_out_tongue_winking_eye::exploding_head::see_no_evil:20190223_100601 20190223_100703 20190223_100837 20190223_100826 20190223_101223 20190223_101141 20190223_101318

3 Likes

És itt a that glow- os összehasonlítás20190223_101829 20190223_1018121550914278255324658157855618214120190223_103228

4 Likes

Az RdeL Youngnak van egy Moonchild dupe-je, legalábbis képek alapján szerintem azt próbálja kopizni: https://kremmania.hu/kremek/rdel-young-rainbow-shimmer-palette Biztosan nem lehet egy lapon említeni a kettőt, de a kis olcsósága miatt gondoltam felhívom rá a figyelmet, hátha valakinek hasznos lehet. :hugs:

4 Likes

Az ofra highlightereit tudom még ajánlani ,gyönyörűek, olyan “nedves” hatásúak.

3 Likes

Ide is felteszem. Ofra Pillow Talk: elsatírozva és koncentráltan, ujjal húzva

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

2 Likes