Hajápolás & Hajkezelések

Ja és még ami nagyon jó hajra, szerintem a hajolaj, csodásan puhítja a hajvégeket, én baleásat használok :slight_smile: Jaa ezt már írtam, de annyira bejött :rofl::rofl:.

Hol kapható Lakmé?

Tud esetleg valaki olyan hajápolót ami inkább fejbőrre való? Szeretnék azzal is foglalkozni, de valami olyasmi kellene ami nem szilikonos. Simán valami tápláló száraz fejbőrre. :slight_smile:

1 Likes

A L’Orealnak van levendulás, hajmosás előtti olaja, esetleg az?
https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-botanicals-fresh-care-sampon-elotti-olaj
Van ezer Ft-ért eladó, de a legfrissebb vélemenyező 700 Ft-ért vette kiárusításon.

1 Likes

Az Yves Rocherban szerintem jó hajápolók vannak, és ott minden szilikonmentes. Van pl fejbőrradírjuk. De egyébként bármilyen tápláló összetevőkből álló hajpakolás jó fejbőrre is szerintem. Vagy keverj össze magadnak olajokat, pl. argánolaj, kókuszolaj, ricinus olaj, rozmaring olaj jót tesznek a fejbőrnek. :slight_smile:

1 Likes

Illetve én nagyon szeretem a Helia D hajszeszeit, nem tudom hajhullással küzdesz-e mert ezek igazából arra valók de azokban is rengeteg féle gyógynövény van amik erősítik a hajhagymákat.

1 Likes

Igeen, ennek a termékcsaládnak megvan az összes tagja, nos, csaak állnak a polcomon bontatlanul, megvettem, de nem vagyok hajlandó használni annyira undoritó illatuk van, meg az összetevők sem valami szépek, fejbőrömre inkább valami táplálobbat keresek,amiben nincs semmi olyan ami irritálná :slight_smile:

Azert köszi🥰

Nem küzdök hajhullással, sajnos nagyon dús a hajam, örülnék, ha hullana. :joy:

A Helia D-nek szoktak lenni jó kis hajápolási termékei, utána is nézek! :slight_smile:

Köszi a szuper ötletet, az olajok nagyon hatásosak együtt. :star_struck:
Csak az a baj, hogy nagyon dús és hosszú a hajam, a múltkor egy egész nagy üveg kókuszolajat használtam el egy alkalommal! Sajnos így meg eléggé költséges :frowning:

Igen, aki nem bírja a levendulát, azt eléggé taszíthatja. Az összetevőiben csak az utolsó helyen lévő parfümöt látom rondaságnak…

Meg egy csomó illatanyag a parfüm mellett.
Nagyon büdi, tolakodó szaga van, biztos, hogy kimarná a fejbőröm. Nem is értem, minek gyártanak ilyeneket?! :exploding_head:

Van valaki, aki festette már a haját hennával? Tapasztalatok?

Egyik barátnőm évekig hennázta a haját, de a procedúra hosszadalmassága miatt abbahagyta. Egyébként azt mondta, hogy nagyon jót tett a hajának.

1 Likes

Nekem volt hennás festékkel festve (mahagónis vörös), de sok különbséget nem fedeztem fel. Bár elvileg kíméletesebb… Milyenre szeretnéd? Olyan szép mély színű, fényes hajad van, én nem biztos hogy festeném :slight_smile:

1 Likes

Még nem festettem hennával, bár már sokszor gondolkoztam rajta, de az tartott vissza, hogy ha már hennával van festve, hagyományos hajfestéket nem lehet használni. Azt sem tudom, hogy az ősz szálakat befogja-e.

1 Likes

Köszönöm! :slight_smile::heart_eyes:

Feketére szeretném! :slight_smile:
Régebben szőkitve volt a hajam és emiatt 3-4 havonta szokott lenni egy vörös árnyalata ha a nap rá süt, és ez engem nagyon zavar, csak teljes fekete áll jól.
Azert gondoltam hennára, mert az elvileg nem olyan káros… :slight_smile:

Szerintem nagyon szép a hajad, ha festenéd, tényleg mindenképp valami kímélő festék kell nehogy roncsolja. Esetleg színező? Az kíméletesebb. A hennáról az jutott eszembe hogy a The body shopnak van, ilyen kis tömbök.

1 Likes

Nem a Lush-nak vannak hennás tömbjei?

1 Likes

Jaaaj ezer bocsi, tényleg :slight_smile: Köszönöm a javítást, jogos, tényleg, Lush :slight_smile: Nem tudom miért a TBS-t írtam, pedig még review-kat is láttam róla Youtube-on :slight_smile: Szóval igen, LUSH, neki van a henna tömbje :slight_smile:

1 Likes

Szinező? De az nem túl tartós nem?
Engem a henna tesz kiváncsivá :heart_eyes:

Attól függ, a 24 hajmosásos nálam tartós, nem kopik, csak lenő. Pl. L’Oreal Casting.