"Gyűjteményeink"

A project pan videókat és Insta bejegyzéseket én is nagyon szeretem, a másikat nem ismerem, de megnézem. :slight_smile:

1 Likes

Azt hiszem ez már a “gyűjteményeink” kategóriába tartozik. Természetese az összes JP paletta kéne, de még egy Warrior hiányzik a teljes boldogságomhoz. Szerintem ezzel a csapattal egy időre meg vannak oldva a szín gondjaim. Egyik szebb, mint a másik és tényleg nem tudom melyikhez nyúljak reggelente. Teljesen kiszorították a többi palettám.
51454157_344038699534434_7657312319466110976_n 52011206_2239324876308350_192368230818381824_n

8 Likes

Úristen de szépek! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

Veszettül addiktív a Juvia. Mindig csodálkoztam a képeken, hogy lesz mindenkinek 3-5 db egyszerre. Hát így.:slight_smile:

1 Likes

Pontosan egyszerűen nem lehet megállni egynél:D.

1 Likes

És a képek vissza sem adják mennyire különlegesek a színek. nincs 2 egyforma. Hihetetlen, hogy nem ismétlik magukat, és mindegyik paletta egy külön egyéniség:).

És a külsejük szépségét sem adják vissza, a Zulu pl. holózik.

Alig várom, hogy megjöjjön az én Zulum is :blush:

1 Likes

Teljen benne sok örömöd!

1 Likes

Az én Juvia’s gyűjteményem.
De még van néhány a kívánságlistámon.
Igazából minél több van, annál több kellene… :smiley:
Érdekes, más márkával kapcsolatban nem érzek ilyet…

IMG_20190213_082001

IMG_20190213_082328

9 Likes

Én is ezt tapasztalom. Biztos rájuk bocsátanak vmi vudu mágiát.:slight_smile:
Olyan szép nagyok a panek és színesek a paletták, talán ez az oja.
Az ecseteik is olyan szépek, basszus…

1 Likes

:grinning: Na pont tegnap csorgattam a nyálam az ecseteket nézve, biztosan jók lehetnek azok is!
És lehet, hogy ha egyszer kipróbálnánk a highlightereiket, onnantól abból sem kéne más…

A Tribe méretén mondjuk ledöbbentem, azt hittem, kb. akkora lesz, mintha a Saharanból levágnánk egy sort. Igaz, már a mini palettáknál is vigyorogtam egy sort, hogy ha ez a mini, akkor mekkora lehet a normál méret???

1 Likes

Nem fukarkodnak a mennyiséggel, az biztos.
Én rendeltem egy highlightert… rossz voltam. Szinte örültem, hogy a piros nyelű-fehér szőrű ecsetkészlet gyorsan kifogyott.

1 Likes

Tényleg komoly függőséget okoznak ezek a paletták,gyönyörűek. Használd őket egészséggel:)

1 Likes

Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra vele!

1 Likes

Ma a Magic Mini palettából a Buzo és Nubia került a szemhéjamra, és nagyon sok dícséretet kaptam, imádom! Azt hiszem, hogy beleesek én is abba a körbe, hogy egyből beleszerettem, és csak rendelek majd még párat :smiley:

1 Likes

Uhh, képed nincs róla? Biztosan gyönyörű a zöld és az arany!!!

szörnyű a kép, tudom, bocsi :smiley: de a színek kb átjönnek. természetesen élőben élénkebb ennél is
image

(most látom, h a szemöldökömre is ráfér egy nagygenerál :smiley: )

8 Likes

Hát, ez atomkirály, nagyon tetszik! :heart_eyes:

2 Likes

Nagyon király! :heart_eyes: milyen intenzív színe van :blush:

1 Likes