Fórumtalálkozó 2020

Tudom.

2 Likes

@anon27689852 szerintem egy ilyen társaságban belefér a helyben készült smink(frissítés) is. :innocent:

2 Likes

Sziasztok! Nagyon szeretnék menni én is, de nem csak rajtam múlik. Ha a férjemnek nincs lefixált futóverseny vagy egyéb program akkor ráveszem, hogy vigyen el. Mert nincs az az Isten, hogy én egyedül menjek Pestre kocsival vagy vonattal (kb 240 km) :sweat_smile:

7 Likes

Én is úgy “vitetem” magam. :joy:

4 Likes

Szuper ötlet! Én is szívesen találkoznék Veletek és mindenféle swatcholásban, csereberében, együtt evésben és ivásban benne vagyok. Ha nem jön be valami hirtelen céges út, akkor bármikor ott tudok lenni. :grinning:

7 Likes

Ne hülyèskedj nem kritizàlni fogunk, hanem megismerni szeretnènk. Nekem sajna csak àprilis 5 ès 17 között lenne jò.18- àn màr ùton leszünk visszafelè, 4- èn pedig Magyarorszàgra. Ezutàn csak jùlius végén utazom majd.

Egy percig se gondoltam erre, ezért is írtam, amit írtam az előttem szólóknak!

Jól gondolom, az április 25. lefixálva?

Én úgy gondolom, szóba jöttek ugyan időpontok, de még nem lett lefixálva egyetlen időpont se…

1 Likes

Éés mi lenne, ha lefixálnánk? Ha jól emlékszem, senkinek nem volt ellenvetése az április 25-i dátummal szemben, és akkor eszerint tudnánk minden mást szervezni.

1 Likes

Én egyszer már felvetettem, hogy tűzzünk ki egy konkrét dátumot, nem akartam többször. Nekem még mindig jó a 04. 25. is.

2 Likes

Akkor akinek van ellenvetése, most szólaljon meg, vagy tartsa magában örökre, és 2020.04.25-én találkozunk! :wink:

4 Likes

Nekem is jó, fel is írom! Addig még sok idő van, nehogy kimenjen a fejemből :smiley:

2 Likes

Képzeljétek, ma derült ki, hogy nekem április 27-én vizsgáznom kell. :flushed:
Nem engedhetem meg magamnak, hogy az előtte lévő hétvégét ne a tanulással töltsem. Így én 25-én nem tudok menni mégse … :sleepy:

Nagyon sajnálom. :sweat:

1 Likes

Jaj de sajnálom :cry:

1 Likes

Hát én is. Nagyon! :pensive:

Nem lehetne a fórumtalit tolni akkor? Hogy el tudj te is jönni?

Hát… ha másnak se jelent problémát… de csakis énmiattam nem akarok kavarni és problémát okozni.

Nagyon ciki, mert éppen én javasoltam az időpontot. :roll_eyes:

2 Likes