Fórumtalálkozó 2020

Engem is érdekelne a dolog, de nem tudok ennyire előre tervezni (főleg vidékiként), úgyhogy majd kiderül, hogy meg tudom-e oldani.
(Meg persze az is lehet, hogy győz az introvertált énem és beparázok a személyes találkozástól :smiley:)

3 Likes

Nagyon jó ötlet ez a találkozó, engem is érdekelne a dolog. :slightly_smiling_face:
A Westend szerintem is jó ötlet, és részemről jöhet a közös ebéd is. :slightly_smiling_face:
Egyelőre mindkét időpont jónak tűnik, de nem látok ennyire előre. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Nekem is jó mindkettő időpont :slight_smile:

Dettó, tipik én is! :smiley: :smiley:

1 Likes

Én feltehetőleg nem leszek ott… :frowning: de remélem hagyomány lesz belőle, mert jövőre mennék (ősszel-télen)

Úgy kéne, mint a Glamour-napokat, minden évben tavasszal és ősszel, április és október valamelyik szombatján :slight_smile:

3 Likes

Inkább utána, májusban és novemberben - akkor bemutathatnánk a glamour és joy napos szerzeményeket :smiley:

3 Likes

Én mennék veled:)

1 Likes

Szerintem ne kupon napokon legyen, akkor mindig heringparti van.
Szerintem egyébként lehetne úgy, hogy délelőtt nézelődés a boltokban, ebéd, utána traccsparti. Így mindenki be tud csatlakozni.

3 Likes

Hű, tök jó, hogy ismered ezeket a helyeket :blush:. Szerinted ezek közül melyik a legjobb?

Nekem úgy néz ki, hogy mindegyik időpont jó, legalábbis egyelőre.

1 Likes

Nekem reggel kell indulnom, így tök nyúzott lesz a sminkem, amire odaérek.
Amúgy én úgy gondolom, hogy mindnyájan “hétköznapi” emberek vagyunk, a szó jó értelmében, így senkinek nem kell aggódnia azon, hogy ki, mit szól a sminkjéhez.

6 Likes

A 25-e talán jobb lenne amiatt, mert az messzebb van már a húsvéttól.
Lefixálni pedig épp amiatt kellene az időpontot (még hacsak átmenetileg is), mert akkor a többi programot eszerint tudnánk hozzá igazítani. Akkor erre a napra már nem szervezne semmit magának az emberlánya. Persze tudom, hogy mindenkinek közbejöhet bármi váratlan is…

4 Likes

Bocsi, a kajáldákra vagy a beautyboltokra gondoltál?

Én csak viccből mondtam, és szerintem @Sherka is.
Azt is előre megmondom, hogy a sminkem nem fog passzolni a ruhámhoz.:joy:

4 Likes

A kajáldákra :).

Nem vagyok annyira expert a vendéglátó egységekből, a kevés kedvenceim közül írtam le párat (ezeket ismerem a környéken, mmint ezekben voltam sokszor). A legkedvencebb cukrászdám meg az Asztalka, de az kint van a Döbrentei téren (aminek a ruháim örülnek).

3 Likes

Elèg inaktív vagyok a fórumon, illetve leginkább csendes szemlèlő (leskelődő? :face_with_hand_over_mouth::crazy_face:), de ez a fórumtali engem is èrdekelne. Április jó lehet, a westend is (bár nem szeretem), de gondolom úgyis röviddel előtte fixájuk le.
Ez a közös swatcholgatás-nèzelődès tetszene. :blush: Nagyon jófejek ès szimpatikusak vagytok így online csajok, örülnèk ha vègre offline is megismerhetnènk egymást. :innocent:

3 Likes

Az teljesen tökéletes. Én évek óta nem voltam plázán kívül cukrászdában.

1 Likes

Mindennapos nálam is. :laughing:

2 Likes