Fórumtalálkozó 2020

Tök jó ötlet!
Kicsit magam ellen beszélek, de tényleg érdemes lenne valamilyen csomópontra szervezni. A Westendben hova tudnánk közösen beülni enni/kávézni?
Az Árkádban fenn a kajás részen egész sok szabad asztal szokott lenni, de sajnos nem egyben, hanem 4 fős asztalokkal… Mégiscsak jó lenne egy csoportban ülni. :roll_eyes:.

2 Likes

Szerintem a környéken is beülhetünk valahova, nem muszáj magában a Westendben helyet keresni. A Podmaniczkyn ott a Pasta Bazár, ott van nagyobb asztal és még lehet összetolni, vele szemben a Podma Cafe, az emeleten van egy kis szeparált rész, bár ennek véges a befogadóképessége.
De ez csak két példa. Ja, meg van Pad Thai is a Nyugatinál, ott is szoktak lenni nagyobb asztalok.

4 Likes

De lehet foglalni is a kajáldákba és akkor összetolják ők majd :slight_smile: Van egy Pizzéria/tésztázó az Alexandra könyvesboltnál is az is jó hely :slight_smile:

Szintén megy egy szavazat a “Bp.-tavasz-hétvége-ebéd”-re. :slight_smile:

1 Likes

Úgy értettem, hogy a teázóban, ha mondjuk 15-en leszünk, nem tudnak ennyi asztalt összetolni a helyiség jellege miatt, de ha 5-6-an, akkor az még oké. Nyilván célszerű asztalt foglalni, csak írásban gondolkodtam még kora reggel.:slight_smile:

1 Likes

Én is :slight_smile: Még várom a koffein hatását :smiley: De biztosan kitalálunk valamit :slight_smile: A Westend nekem is tökéletes amúgy :slight_smile:

1 Likes

Én azt nem tudom megígérni, hogy ebédre ott vagyok, nekem az ebéd utáni, kora délutáni időpont lenne jó.
A Westend szerintem jó lenne bázisnak, oda a vidékiek is könnyebben odatalálnak.

4 Likes

Én benne vagyok minden jóban, ebéd, randalírozás, könyékig swatcholás. :slight_smile: A westend nekem is jó, de igazából bárhol jó a városban.

3 Likes

Én csak a nézelődés, swatcholás utáni szekcióban szeretnék részt venni, van aki még csatlakozna hozzám?
Mert ha nincs, akkor megyek én is az elejétől kezdve.

1 Likes

Én is az ebéden szeretnék részt venni. :slight_smile:

1 Likes

Alkalmazkodom mindenhez, a magam részéről szeretnék veletek ebédelni, de ha kimarad, az se baj, időpontilag is rugalmas vagyok és szívesen kísérgetek a bűnbe embereket.:slight_smile:
Legyünk likvidek és majd mindenki csatlakozik, amikor neki kényelmes (?).

7 Likes

Egyébként arra gondoltam rögtön, hogy a találkozó előtt szépen kell sminkelni, itt mindenkinek éles szeme van, nem úgy mint az irodában, hogy elég a “jólvanazúgy”. :smiley:

9 Likes

Én örülök, hogy végre lesz majd egy hely, ahol legalább értékelik, ha szépen sminkelem ki magam :smiley: :smiley: :smiley:

6 Likes

Esetleg húsvét után, az április második fele megfelelő lenne időpontilag?

3 Likes

Nekem jó :slight_smile:

Én magamat ismerve biztos, hogy valamit el fogok rontani és majd bizonygatni fogom, hogy kora reggel, félkómában bezzeg sikerülni szokott.:smiley:
Meg egyáltalán, időben el kell kezdeni készülődni…

5 Likes

Nekem is megfelel. 2 szombat van még áprilisban húsvét után: 18-a és 25-e. Melyik legyen?

Mindkettő jó nekem személy szerint. Talán a 25-e megfelelőbb lenne, de azért hallgassuk meg a többieket is!

1 Likes

Nekem egyelőre mindkettő jó.

Én nem látok ennyire előre, úgyhogy mindkettő jó.