Első benyomások

Én annak idején mikor kijött a széria, nagyon lelkes voltam, megvettem az egész sorozatot, de pár használat után nagyon komoly gyulladásos puklik lettek a homlokomon, úgyhogy gyorsan megszabadultam tőle. Allergiás reakció lehetett valamelyik összetevőre. Sajnáltam :frowning:

2 Likes

Megérkezett a Pat Mcgrath Mothership V palettám. Sajnos nem adja vissza a kép a színeket. A pirosat nem fogom használni, de a többi nagyon jól kihasználható. Zöldes, arany, bronzos glitterek: hihetetlen fényük van, mègis áttetszőek, puha, meleg tónusú mattok és selyemfényű árnyalatok. Igazi őszi paletta❤️
image image

24 Likes

Kisvideót nem enged feltölteni, de kb egyformán vittem fel a teljes szemhéjamra. Úgy változik a ragyogása, ahogy ráesik a fény, és szintén nem adja vissza a kep, az ősz minden színében szikráznak a kis glitterek (zöldes-sápadt arany-bronz-bordó) Matt alapszínre rétegeztem a csillogó pigmenteket.

3 Likes

Gyönyörű vagy és a sminked is az :). A paletta meg nagyon szép színeket tartalmaz :).

1 Likes

Vettem ez ezüstöt is a Tescoban kètszáz-valamennyièrt :see_no_evil:

1 Likes

Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled💕

1 Likes

Ügyes vagy!!! :clap::clap: :smiley:
Olvastam, hogy megújul, ezért - gondolom - kisöprik a régi készletet. :blush:

Láttam a véleményedet a Guerlain meteoritos gyöngyökről, szóval akkor elégedett vagy vele! Már régóta birizgálja a fantáziámat, azóta is gondolkodok rajta, nem tudom végleg elfelejteni… Most akkor lehet, hogy még további megerősítésre várok? :smiley:

1 Likes

https://www.marcjacobsbeauty.com/enamored-lip/hi-shine-gloss-lip-lacquer/MJ40003.html

Leesett az állam, amikor swatcholtam, azonnal el is kezdtem kotorászni az állványon, hogy van-e még, mert ha jól láttam, limitált a 4 új színt. Extrém, brutális, durva csillogás, morzézni lehetne vele a Marsra. Tessék nagyítani a képeIMG_0414 t!

Ja, azt elfelejtettem írni a nagy fényképezés, csatolás közben, hogy nagyon jó viselet. Az ilyen túl csillámos dolgokat nem szokta szeretni a szám, úgy veszem észre, hogy a csillámok “meghúzzák” a száj bőrét. Ezt négy napja viselem ha kell, ha nem, mert annyira gyönyörű és semmi gondot nem okoz.

13 Likes

Úgy mondanám, hogy rendeltetésének megfelelően (bőrtónus tökéletesítése), megfelelő technikával használva (nekem ecsettel semmi sem látszott:O) örök szerelem, szinte szó szerint, mert pont azt a különbséget nyújtja (én Pöti véleménye után döntöttem el, hogy KELL:))), nem véletlen az egyre nagyobb népszerűsége 1987 óta, és hogy a Guerlain ház egyik nagy büszkesége. De a véleményeket látva erre a termékre is igaz, hogy nem lehet tökéletes mindenki számára. Viszont ami ilyen régóra foglalkoztat, azt meg kell venni.:blue_heart::orange_heart::heartpulse::purple_heart:

1 Likes

Ha ecsettel nem, akkor mivel kell felvinni? :flushed:

Igen, nekem is az a meglátásom, hogy a Guerlain ezekben a gyöngyökben, illetve a Terracotta vonalon nagyon jó.

1 Likes

Nekem az vált be, ha a saját puffnijával együtt finoman felrázom a dobozkát, így minden szín kb egyenlő arányban kerül rá illetve az arcomra. De ez sem feltétlen jó mindenkinek, én ezt úgy értettem, ha véletlenül nem működik, lehet, hogy érdemes megpróbálni más technikával:)

1 Likes

Áááá! Szóval van saját puffnija is… :blush:

1 Likes

A puffni több anyagot vesz fel, ezért természetes fénynél, szabad szemmel is látható lesz az eredmény, ami nem mindegyik gyöngynél előnyös, sőőőőt… Az ecsetes felvitel látszólag láthatatlan, mármint természetes fénynél, de napsütésben, és benti mesterséges megvilágításban igazán szép fényt és üde tekintetet tud varázsolni. Legalább annyira megosztó, mint az Hourglass Lighting porai, vagy Laura Mercier Candleglow Sheer Perfecting porai, vagy a By Terry Brightening CC Serum porai (egyre több ilyen cucc van).
Mindenképp azt javasolnám, hogy valahol, ahol lehetőség adódik kipróbálni, ott élj ezzel a lehetőséggel, mert legalább annyian nem látják benne a fantáziát, mint amennyien pedig rajonganak érte! Ez is, csak és kizárólag szubjektív dolog. :wink:

3 Likes

@Whitemerci tökéletesen megfogalmaztad, 100%-ig egyetértek. Ezért is ne csak az én véleményem számítson. Az Hourglass-al én is szemeztem egyébként (Ethereal light), de amíg nem tudom személyesen kipróbálni, addig inkább maradok a számomra jól beváltnál.

3 Likes

Nem csak a Te véleményed fog számítani, nem kell, hogy emiatt lelkiismeretfurdalásod legyen! :wink:
Természetesen tisztában vagyok azzal is, hogy nem mindenkinél válik be ugyanaz, hiszen előszeretettel szoktam hangoztatni, hogy: ahányan vagyunk, annyian vagyunk sokfélék, így a felelősség is kizárólag engem fog terhelni, ha esetleg majd a megvásárlására adnám a fejem.

2 Likes

Évek óta használom a Meteorites gyöngyöket, akkor ment el a kedvem, amikor a KM-en kipécézett miatta magának egy kedves kollegina, pontosabban a véleményemet, amit emiatt töröltem is. Ahogyan @noisette is írta, a legfontosabb, hogy rendeltetésszerűen használjuk és ne várjunk el tőle olyat, amit nem tud csinálni, mert nem arra van kitalálva. Akik lehúzzák, azok azért szokták lehúzni, mert nem strobing hatású highlighter. Szerencsétlen nem is arra a célra van…
Én úgy gondolok rá, mintha a smink utolsó lépéseként feltennék egy filtert az arcomra - fizikai valójában. Ha ecsettel használom, akkor valóban nem sok látszik belőle, inkább csak azt szoktam észrevenni, ha belenézek mondjuk a kocsi visszapilantójába, hogy olyan lágy a sminkem (és én ezt szeretem a legjobban). Puffnival erőteljesebb hatás érhető el, akkor enyhe színezés is történik már, highlighterként is működik. NEM a jelenlegi értelemben, hanem hogy kiemeli az arcnak azon pontjait, ahová feltesszük. És harmadik technikával a jelenlegi értelemben vett highlighterként is működik, igaz, nem strobing: highlighter ecsettel lenyúlok a doboz aljára és voilá.

3 Likes

Az összes véleményt elolvastam róla már korábban, és azóta többször is. Valószínűsítem, hogy talán olvashattam régebben a Tiedet is. Láttam, hogy egyesek nem értik, mire szolgál valójában a termék. Mivel a piactéren ma láttam egy éppen eladót, és rámentem újra az adatlapra, egyből belebotlottam @noisette nemrég frissített véleményébe, így ismét aktuális lett számomra a téma.
A vizuális élmény fokozására szolgáló sminktermék. Ebbe a kategóriába tudnám ezeket a gyöngyöket is besorolni. Ugyanúgy, mint a Hourglass púdereket. Illetve van nekem egy Guerlain Les Voilettes Translucent Compact Powderem, szerintem azzal is hasonló hatást lehet elérni.

1 Likes

Pontosan, a vizuális élmény fokozására szolgál, tökéletes megfogalmazás. Lágyít, finomít, szeretem. Szerintem neked is tetszene. (De ezt nem azért mondom, hogy befolyásoljalak.)

2 Likes