Előző havi kedvencek

Ez a Hauser csaja ugye? Gyönyörű hangja van. Olyan szépek együtt.

1 Likes

Igen, szép pár, látszik, hogy szeretik egymást. Most láttam egy videót, ami szerint mintha már össze is házasodtak volna. Egy dunaparti budapesti hotelből mosolyog benne Hauser.

Igen? Azt nem tudtam hogy összeházasodtak,de minden mozdulatukban ott van az egymás iránt érzett szerelem.

1 Likes

Igen, a hír igaz, nászúton vannak, az FB profilján ez olvasható.

1 Likes

Összegyűjtöttem a novemberi kedvenceimet, amiket nagyom gyakran használtam és bátran ajánlanék bárkinek :blush:20201129_074802

15 Likes

IMG_20201129_091409

Csatlakozom a Luminice paletta rajongók táborához, az EL rúzs az 528 Unrequited, a parfüm minták közül nem mind tetszett és nem feltétlenül téli illatok de jó volt minden hétvégén valami újat kipróbálni.

15 Likes

Ha szereted a könnyű kencéket, az YR testápolót is szeretni fogod :wink: Arcra is jó :slight_smile:

2 Likes

Igen ez lemaradt: úgy emlékszem máskor is Te ajánlottad arcra és nekem is bevált így használva☺️

1 Likes

Ja, nem figyeltem, bocsi, ez nem unboxing, hanem kedvencek, vagyis már használod :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

Szerintem ezt a testápolót nem tettem ki az unboxing topicban úgyhogy lehet ez tévesztett meg :smiley:

1 Likes

Köszi, le screenshotoltam :).

@umpalumpa, neked milyen tipusú a bőröd? :slight_smile:

Kombinált. T-vonal olajos, még ebben a hidegebb, szárazabb időben is, orcám pedig nagyon vízhiányos, télen- elbírja a zsírosabb krémet is éjjelre.

Nálam ők voltak a kedvencek novemberben. :slightly_smiling_face:
Alapozóból majdnem kizárólag csak ezt használtam egész hónapban, szerintem egy zseniális drogériás termék. Ezt a palettát most már 8-9 napja használom minden nap, ami nálam nagyon ritka, így ő lett a havi kedvenc. :slightly_smiling_face: Ezt a Bourjois rúzst az állaga és a színe miatt imádom. A Luminice palettáról szerintem semmit nem kell mondanom. :grin:
IMG_20201129_113607_20201129114239988

A Zara Femme parfüm nagy kedvencem őszi, téli időszakban. A GR holografikus körömlakk csodaszép, a havi kedvenc manikűröm része volt. A TO retinol most ősszel/télen nagy kedvencem, heti 2-3 alkalommal használom. :slightly_smiling_face: Illetve ez a Planet Spa testápoló még mindig nagy kedvenc, egész hónapban csak ezt használtam.
IMG_20201129_114002

17 Likes

Novemberi kedvenceim:

Kép

19 Likes

Csak megszeretted a Meteorites gyöngyöket? Úgy emlékszem, kezdetben nem voltál tőle elragadtatva.
Az Hourglass az púder?

Igen mini finshing púder. Imádom.
Viszont őszinte leszek: nem azért került be a Meteorites a kedvencek közé, mert annyira imádom, hanem mert őt használtam a legtöbbet novemberben. Tesztelgettem. Ha nem lenne az Hourglass púder amit tőled vettem akkor lehet, hogy el lennék ájulva a Guerlaintől de így semmiképp. Mert a nyomába sem ér az Hourglassnak.

3 Likes

@Kokapu is rajong az Hourglass púderért. Látom sanyarú sorsom.:smiley:

2 Likes

Azt hittem neked megvan. Ha mernék rendelni külföldről, biztosan megvenném a nagy kiszerelést is, ha ez fogyóban lesz.

Nincs, @Kokapu adott nekem egy kicsit a sajátjából, hogy kipróbálhassam.:slight_smile:
Neked miért tetszik annyira ez a púder?