Előző havi kedvencek

Az még hagyján, de a férjem is :joy:

2 Likes

Életem nagy sikerének könyvelem el, hogy a pasimat átszoktattam a Labellóról (!!!) a Carmexre.
Máson is szeretjük a puha ajkakat.:wink:

9 Likes

Októberi kedvencek:
Kép

18 Likes

Ez melyik árnyalatú csoda Hourglass-éktól?

Jaj, mar te is csabitasz…nagyon nezem a marionnaudnal…jajajajajajaj…varjak vajon a blackfridayre a sajat oldalunko! :thinking: pedig mar azt hittem mindenem IS megvan :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

Kicsit meglep, hogy egy ennyire színes paletta a kedvenced lett, de örülök neki, istenien állnak az élénk színek a sötét szemeidhez.

2 Likes

Igen, Euphoric Fusion. Szerintem annyira szépséges! Nekem igazi őszi pirosító.

Igaz nem minden nap sminkelek vele de amit eddig alkottam az tetszett. Ráadásul a minősège is bejött, meg sem kopott rajtam egész nap.

3 Likes

Gyönyörűséges.
Én most az At Night-ot rendeltem, ami nem a Strobe változat, hanem a sima, kíváncsi vagyok, hogy fog állni a világos bőrömön,
Mindenképp szeretnék egy ilyet is. A Strobe-ból a Brilliant Nude van nekem. Gyönyörű.
Szemhéjamon is próbáltam, csoda.

1 Likes
  1. október havi kedvencek, valamint felfedezések.
    Bőrápolás szekció:

20201107_173257

Smink szekció:

20201108_103102

22 Likes

De szép a tálca is és a háttér is! :heart_eyes:
Merre jársz mostanában, kedves @anon27689852? :wink:

3 Likes

A tálca Pepco-s beszerzés.
Köszi szépen az érdeklődést! :smiling_face_with_three_hearts:
Valahogy úgy vagyok, hogy sose érek ide, pedig igyekszem. Ennek ellenére itthon se haladok semmivel. Belassultam, amióta elmúltam 50. :roll_eyes:
De sminkmániás vagyok azóta is. :grinning:

11 Likes

A lassulás csak a csúnya szürke időszak miatt lehet, ebben biztos vagyok. Ősz meg tél: brr… :grimacing:
Senki sem hiszi el, hogy 50 vagy- az csak papír :wink:

2 Likes

Megszeretted a piros Pat palettát?

1 Likes

Igen, bár csak 2 színt használok belőle. A legvilágosabb fényes pezsgőszínt és a világosbarnát. Jó kis hétköznapi szemsminket lehet készíteni belőlük. De ebben a hónapban sokat használtam a Chanelt is és a Zoeva Offline-t is.
Láttam, te eladtad? Nekem szétdőlt a csomagolása is. :roll_eyes:

1 Likes

Nem adtam el csak levettem a hirdetést. Pont ma tettem fel újra kicsit olcsóbban. De nem nagyon kell senkinek. Pedig nagyon szép paletta csak annyi van, hogy nem kerül sorra.

1 Likes

Egyébként kellemes textúrájú festékek. A sötétbarnát is szoktam használni, ha van időm a füstösítésre.

1 Likes

És hogyhogy szétesett a csomagolás?

Szerintem, én is hibás vagyok benne. Leleffent a tükrös rész. Nagyon megfeszíthettem. Na mindegy, úgyse akarom eladni.

1 Likes

Ami az októberi kedvencekből kimaradt, de örülök a felfedezésnek, ő pedig
Benedetta Caretta

(6) Benedetta Caretta/Never Enough - YouTube

1 Likes