Előző havi kedvencek

Ez az arcpaletta az abszolút kedvencem nekem is.
Olyan szomorú, hogy bevonták. Imádat.

2 Likes

Annyian dicséritek ezt a terméket, hogy késztetést érzek beszerezni. :see_no_evil:

3 Likes

Nem bannád meg…:slightly_smiling_face: Csak siess,mert beszüntetik vagy már beszüntették :confused:

1 Likes

Hihetetlen jó tényleg az arcpaletta, @Puszedli83 , én is gondolkodom a tartalék beszerzésén.

1 Likes

Okéééé, rábeszéltél! :smiley::smiley: (Nem volt nehéz. :smiley:)

2 Likes

Nálam palettákban Melt Smoke Session, ABH Subculture és még Jeffree kékvérűje is gyakran került elő :slight_smile:
Pír: MAC Wrapped Candy
Rúzsok: Essence This is me 03 és a méhecskés rúzs illetve Lisa Muse árnyalata.
Alapozó: Bourjois Healthy mix
Bronzer: Nars

9 Likes

Ennek örülök :grinning::grinning:

1 Likes

Hol lehet még beszerezni? :star_struck:

Notinon még láttam :wink:

1 Likes

Notino! :blush: Én is ott garázdálkodom jelenleg. :smiley: Jah, és van 15 % kedvezmény :see_no_evil: Mi ez, ha nem égi jel?!

2 Likes

Köszönöm Lányok! :kissing_heart:

2 Likes

Nálam október hónap kedvencei:

Még mindig nagy kedvenc paletta volt: Nabla Secret, új kedvenc Jeffree Orgy palettája. Valahogy a tavaszi, színes palettákhoz most ősszel nincs annyira kedvem. Ja és a Tiu-s palettát is kipróbáltam, nagyon tetszik a zöld szín benne :).

Catrice luminice arcpaletta még mindig nagy kedvenc, mellette rájöttem hogy az RT pirosító ecsetével kiválóan tudom használni a bourjouis pirosítóját is, így az is előkerült párszor.

Essence 03-as bold még mindig nagy kedvencem, sajna nem sok rúzst tudtam használni a hónapban.

Arcápolás:
Balea med arclemosó: Imádom, tényleg nem szárít, gyengéd szupi kis lemosó.

9 Likes

Én krémmánián szereztem be, de notinon én is láttam :).

1 Likes

Mintha hasonítana hozzá ez a termék.

Csak egyetlen terméket emelnék ki, végre kipróbáltam a G&G A-game szérumát. Pát hete használom, 1-2-3 naponta esténként. Az állaga egy álom, olyan habos krémes, hogy imádom elkenegetni, legszívesebben az egész testembe végigmasszíroznám. Dehát kis kiszerelés, sajnálom, csak arcra - nyakra - dekoltázsra használom, ez utóbbit már elég ritkán, de azért szoktam. Az anti-aging hatásban meg reménykedem, mint mindig. :slight_smile:

8 Likes

Októberi kedvenceim:

  • Az Inecto hajolajat októberben sokat használtam, nagyon szerette a hajam.
  • Mikor elfogyott az előző szemkörnyékápoló, akkor szereztem be ezt a Soliteint terméket, és most már több hetes használat után mind jobban látom a hatását, sokkal kisimultabb, szebb a szemem alatti terület.
  • Yves Rocher kézkrémnek nagyon kellemes illata van és jól hidratál.
  • Nem igazán szoktam Avon termékeket használni, de ezeket a Planet Spa testvajakat nagyon szeretem, van pár kedvenc illatom, ez az egyik, októberben minden zuhanyzás után ő került elő. Mindig nedves bőrre viszem fel.
  • A Catrice Luminice palettát is ide sorolnám szívem szerint, de kb 4 napot volt lehetőségem használni októberben, így nem lenne jogos. Ami rengeteg alkalommal előkerült az a Doll Beauty highlighter duója, nagyon szeretem, de nem annak való aki a visszafogott highlightereket szereti. :slight_smile:
  • Elég sok meleg sminket készítettem októberben, és a Beautybay EYN Fiery paletta sokszor társam volt benne, szerintem jó minőségű, nagyon pigmentált színek vannak benne és tartós. :blush:
  • Rdel Young 17 Indian feeling körömlakk - nagyon különleges a színe és 8 napig bírta a körmeimen.
  • Bourjois 08 Grand Cru színről ordít az ősz, imádom ebben az időszakban használni.
  • Alverde 08 Berry Dream- ez project pan-ben is benne van, viszont nagyon szeretem használni, kifejezetten őszies pirosító.
  • A hideg idő beköszöntével a Carmex is mind sűrűbben előkerült októberben, lassan el is fog fogyni.

IMG_20201103_151442
IMG_20201103_151740
CollageMaker_20201103_152335873

11 Likes

Mindig örülök, ha másnál is látom az én kedvencem. :slight_smile: Itt épp a Carmex :cherries:, ami elég megosztó, sokan nem szeretik, de nekem is jól működik.

3 Likes

Ez tényleg nagyon megosztó termék, de én is nagyon szeretem. :slight_smile: :heart:

1 Likes

Az a Soliteint szemkörnyékápoló milyen ígéretes darab, ennyi pénzért, meg pláne! :open_mouth:

2 Likes

Én is nagyon Carmex-rajongó (vagy inkább függő) vagyok.:slight_smile:

3 Likes