Elfogyott - minden, amit az utóbbi időben elhasználtál vagy fogyóban van

Elfogyott ez is, a sokadik már https://kremmania.hu/kremek/dior-addict-lip-glow
Viszont ezzel az utolsóval valami nem volt rendben, nem olyan volt, mint az eddigiek és az a gyanúm, hogy formula váltáson esett át, mert ezt már akkor vettem, amikor az újak is kijöttek, mindenféle más színben, finishben. Nem adta azt a hidratálást, amit az előzőek, az utóbbi hetekben pedig kifejezetten fel is púposodott a bőr a számon, holott soha ilyen elő nem fordult. A tokja is úgy szorult, hogy kétkezes volt a nyitása. Nem tudom, mit gondoljak róla. Most egy ideig nem veszek, viszont nem tudom, mivel válthatnám ki. Nagyon szerettem azt, hogy erőteljes, mély bogyós színe volt (Berry árnyalat) a számon, kifejezetten sötétté vált rajtam. Kellene valami ilyesmi balzsam.

Elfogyott ez a parfüm:
https://kremmania.hu/kremek/elizabeth-arden-5th-avenue-nyc
Szeretem az illatát, bár most egy időre elég volt belőle.

Elfogyott az Avon True arctisztító olaj, amiből már a sokadikat használtam el, és most is van már belőle új kibontva. Én szeretem, bár nem csak ezt használom arctisztításra, ez a sminkelt napom utáni első lemosó. Használom még a blender tisztítására is, abban verhetetlen.
Az egyetlen olyan Avon termék, amivel tökéletesen elégedett vagyok, és árban is jó (mindig akciósan veszem).
https://kremmania.hu/kremek/avon-true-nutra-effects-miracle-glow-lightweight-cleansing

A héten kipróbáltam ezt a fátyolmaszkot, mert egyik este olyan fénytelennek tűnt az arcom. Meglepődtem, amikor megláttam a Müllerben, mert koreai márka. Maga a fátyolmaszk lehetne jobb is, valahogy az illeszkedése nem volt az igazi, de a hatása teljesen oké, szerintem veszek még ilyet, ha látok.
https://kremmania.hu/kremek/e-nature-vita-8-nutritive-sheet-mask

3 Likes

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera dezodor - Nem volt túl hatásos, alig vártam, hogy elfogyjon, nem veszem újra. De az illata kellemes.

Nemsokára elfogy a Revolution Conceal & Define alapozó - Sikerült eltalálnom a színt is és nagyon jó a fedése, finishe, de mivel nagyon szilikonos, nem annyira tartós, meg vannak benne komedogén összetevők is, ezért nem venném újra. Nem szerettem a duci applikátoros kiszerelését sem.

Geek & Gorgeous 1O1 HA Rich - Szerettem, nem volt vele semmi problémám, de inkább a TO hasonló szérumát vettem újra. Annak a 2. és 3. összetevője HA, viszont a G&G-nek csak a 4. és 5. Mondjuk lehet mégis jobb ez a fajta kombináció, nem tudom, én a használatkor sok különbséget nem vettem észre.

(Best View kontaklencse folyadék Rossmannból - Undi, fehér lerakódást hagyott maga után a kontaktlencse tartón, emiatt nem ajánlom senkinek. Viszont nem irritált, egyéb gond nem volt vele, szóval elhasználtam. Viszont a DM-es hyaluronsavas folyadék sokkal jobb, minőségre megközelíti a 3 ezer forintos folyadékokat.)

Pi meggy micella lemosó: végre elfogyott! Csípte a szemem, utáltam a szagát, a reggeli arc-áttörlésre használtam el. Rajtam kívül mindenki imádja, én vagyok a fekete bárány, aki árt a magyar márkának.:stuck_out_tongue:
http://kremmania.hu/kremek/phi-meggy-micella-ketfazisu-arctisztito-oldat
Hylamide c25 booster: nálam lassan fogynak az erős hatóanyagtartalmú szérumok, a végén már nem bírtam (untam) és belekevertem a testápolóba.
http://kremmania.hu/kremek/hylamide-booster-c25

http://kremmania.hu/kremek/madara-plant-stem-cell-age-defying-sunscreen-spf30 Elfogyott, szerettem, sajnálom. Ha milliomos lennék újravenném, azért 9 ezret nem ér, de tényleg jó téli fényvédő, nekem a szárazz bőrömet nagyon jól hidratálta és szépen lehetett rá sminkelni és a színezett színe is tökéletes volt. Lehet télre újraveszem, tényleg szerettem. De ha belegondolok, hogy 3 ezer egy koreai ami szintén szuper, hát…

1 Likes

Nekem nagyon szimpatikus ez a termék! :slight_smile: Lehet, hogy megveszem. Én nyárra is SPF30 fényvédőt tervezek, nem fogok hámlasztani.
Ez hány SPF? Nem találom. :blush:

Ott van a nevében/dobozán/tubusán, hogy 30 :grinning: Én is szoktam figyelmetlen lenni :stuck_out_tongue::slightly_smiling_face:

2 Likes

Igaz! Most látom! :joy: Pedig egy csomó ideig néztem hol lehet… Najó felveszem a szemüvegem inkább! :joy:
Köszi :hugs:

1 Likes

Jó kis termék ez tényleg, ha száraz a bőröd meg főleg. Nyárra lehet kicsit túl testes, de a kérdés, hogy mennyire száraz a bőröd. Szerintem figyelem majd én is az akciókat, mert akkor tuti megéri.

Hát nekem normál bőröm van, szóval nemtudom… :thinking:
Nem zsíros, nem száraz

1 Likes

Akkor neked nyárra tuti túl zsíros lesz, ha érdekel a véleményem. Télen jobb lenne és akkor az spf is elég bőven.

Persze, hogy érdekel! :slight_smile:
Igazad lehet, akkor inkább majd jövő télen veszem meg. Jó, hogy rákérdeztem!
És nyárra te milyen fényvédőt fogsz venni?

Ősszel úgyis akciósak a fényvédők és akkor még nem is megy rá a gatyánk:D. http://kremmania.hu/kremek/a-pieu-pure-block-aqua-sun-gel Ezt már ismerem és nagyon bevált nyárra.

Uhh ez sajna kémiai :frowning:
Én inkább fizikait szeretnék nyárra is. Remélem majd találok valami jó szilikon menteset.
Egyébként hány éves kortól ajánlott a fényvédő használata? Én csak pár hónapja használok, mert régebben nem tartottam fontosnak. :confused:

http://kremmania.hu/kremek/innisfree-the-minimum-sun-cream-spf25 ő a másik kedvenc, ez fizikai. Hát én a 1 éves kislányomra használtam naptejet, arcára fényvédőt, mert rengeteget vagyunk napon és szabad levegőn.

Ezt a fényvédőt használom most! És nagyon szeretem. :slight_smile: Sajnos nekem sötét a bőröm,így nagyon látszik a fehér réteg, de ezt leszámítva nagyon jó kis termék! :heart_eyes:

Én még sosem égtem le a napon. Pedig nyáron rengeteget vagyok strandon, szinte mindennap.Egyszer sem használtam fényvédőt és naptejet sem.
Remélem nem túl későn kezdtem el fényvédőt használni… :worried:

2 Likes

Hát sajna más tippem nincs, de akkor télre a színezett Madara tökéletes lesz neked. Nagyon jó színe van, és egyáltalán nem látszik.

1 Likes

Igen! :slight_smile: feneegyea20karaktert

2 Likes

Nekem is szimpatikus lett volna ez a Mádara termék (és lehet, hogy drágább, mint egy koreai termék, de azért nem csak az ár számít. Amíg koreában nem találnak ki valami átlátható rendszert az állatkísérlet-mentességre, lehetnek akármilyen jók jó áron, a termékeik felé se nézek, pedig jól esne a pénztárcámnak nem két 10k körüli árú fényvédőt használni az év 365 napjában), de az összetevőlistát megnézve már nem játszik. Sebaj, a vélemények és az alapján, amit írtok, nekem jó eséllyel túl sok lett volna a nagyon zsíros bőrömre.

Három termék fogyott el mostanában, egy pedig hamarosan el fog:

Balea sarokbőr repedés elleni krém - ezt abszolút szerettem, szuperül végzi a dolgát, és az állapotok normalilzálása után a véleményem írásához képest sokkal kevesebb is bőven elég volt már belőle :slight_smile: Régebben újra is vettem, ezúttal viszont nem fogom, mert vagy egy nagy adag shea vajam, ami rám fog romlani, így próbálom ott használni, ahol lehet - most a sarkaim is ezt kapják :slight_smile:

Kallos Florillum hamvasító - évek óta ezt használom hajbalzsamba keverve hamvasításra, szuperül működik, már hetekkel ezelőtt meg is vettem az utánpótlást :slight_smile:

Yamuna Narancs-fahéjas tusfürdő - ejnye, az én tavaly márciusban írt véleményem az utolsó… senki más nem ismeri/szereti? Ahogy a véleményben írtam, tényleg “eltettem télire” még márciusban, és csak decemberben vettem újra elő - és imádtam! Igazi téli wellness volt számomra a fanyar, fűszeres illata, nagyon szerettem vele fürdeni. Most biztosan nem veszem újra, mert nekem ez kifejezetten hideg, téli “bekuckózós” illat, de ki tudja, a mostani tapasztalataim alapján esélyes, hogy jövő télen megint megkívánom :slight_smile:

Balea White Gloss testápoló - benne van még két-három alkalomnyi. Még az előző télen vettem, de az én bőröm alig igényel testápolót (és sokszor lusta is vagyok egész testen kenegetni), és egy másik is nyitva volt, így jó lassan használtam el. Nyáron egyáltalán nem használtam, mert bár csak enyhén édes, nekem pont elég édes volt ahhoz, hogy nyáron ne bírjam. Összességében is túl édes az én ízlésemnek, nem mondom, hogy utáltam, nem volt rossz használni, de jó sem, szóval nem bánom, hogy nem tudnám már újravenni (limitált volt).

3 Likes

Nálam ezek fogytak el és bár a többségét nem venném újra, örülök, hogy elhasználtam őket.

Montagne Jeunesse Passion Peel Off / Lemon Zest Peel Off Arcmaszk

A Passion Peel Off sajnos nem lett a kedvencem. Bár nem húzta a bőrt, de fura illata volt és nem jött le egyben, illetve nem élveztem a darabkák feltakartását sem.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, kipróbálni jó volt, ha kapok még, elhasználom, de nem veszem újra.

LVLY ARCMASZK MANUKAMÉZ-KIVONATTAL

Az első felét még azelőtt próbáltam, hogy el kezdtem volna a kémiai hámlasztást, és picit csípte az arcom, így nem volt kedvem kockáztatni és kézkrémként használtam el. Jól hidratált és egész gyorsan beszívódott, de mivel nem látja el nálam az eredeti funkcióját, ezért nem veszem újra.

DR. CHEN PATIKA SZÖVETFÁTYOL ARCMASZK ALOE VERA KIVONATTAL

Valamiért úgy emlékeztem, hogy 479-ért vettem, pedig 749 Ft a dm-ben. Az árát nem érte meg, elég közepes a hatása.

Hialuronsavat használtam előtte, így maradéktalanul beszívódott, megfelelően hidratált, a ivágások jó helyen voltak.

Elvileg rendszeresen kéne használni a jobb eredmény eléréséért, de szerintem az adott hatóanyagokat inkabb egyéb kencékkel hatékonyabban illetve költséghatékonyabban fel lehet vinni, mint ezt a maszkot használva, ezért nem fogom újravenni.

CND SOLAROIL BŐR- ÉS KÖRÖMÁPOLÓ OLAJ

Az olaj maga jó hatással volt a körömágyamra, de mint ahogy a kremmániás véleményemben is kifejttem, lényegében főként mandula és jojoba olajból áll, a jojoba olajat nagyobb kiszerelésben is meg lehet vásárolni, és sokkal kedvezőbb ár-érték aránnyal.

Ha már úgy is van itthon jojoba olaj, azt fogom tovább használni és ezt nem veszem újra , max. a CND körömbőr eltávolítóval üsszecsomagolva.

YVES ROCHER hosszantartó hidratáló kézkrém

Viszonylag gyorsan beszívódik, a 2 az 1-ben verzióhoz képest jobban hidratál, de az intenzíven hidratáló verzió a legjobb.

Van belőle még egy darab, de valószínű ezt nem veszem újra , hanem az intenzív hidratáló kézkrémet.

YVES ROCHER BOURBON VANÍLIA KÉZÁPOLÓ KRÉM

Egy ajándékcsomagban jutottam hozzá, majdnem egy évbe telt elhasználni, mive annyira erős, mű vanília illata van. Szóval amikor megfáztam és bedugult az orrom, akkor úgy voltam vele, hogy itt a tökéletes alkalom elhasználni. Hidratáló hatása elég kevés, de legalább gyorsan beszvódik.

Ezt a verziót nem venném újra , megvettem a lótusz-zsálya illatút a tavaszra való ráhangolódás miatt.

ALVERDE MAMAGLÜCK BIO EPER TESTVAJ

Émelyítő illata miatt ezt is a megfázásos időszak alatt használtam. Gyorsan felszívódott, hidratált, de mivel limtált kiadás, így nem is tudom újravenni, de ha lehetne, se venném újra.

YVES ROCHER HAMAMÉLIS LÁGY TUSFÜRDŐ 2 AZ 1-BEN

Fürdés után olyan puha a bőröm, mintha testápolóztam volna. Most van pár tusfürdő, amit el kéne használni, de valószínű ebből veszek még , bár nálam a pumpás adagolóba töltve is egy hónap alatt elfogyott a flakon.

COLGATE SENSITIVE PRO-RELIEF + WHITENING FOGKRÉM

Ez a fogkrém vált be leginkább az érzékeny fogaimra, ezért akcióban bevásároltam belőle. Viszont most örülök, hogy elfogyott mert a Curasept szájvízhez SLS mentes fogkrém használata ajánlott és ez sajnos nem SLS mentes. Ha végzek a Curasept kúrával akkor valószínű erre fogok visszatérni.

JIMJAMS BEAUTY PÓRUSTISZTÍTÓ TAPASZ - aktív szenes

3-at használtam el belőle, szóval egy csomaggal. Az eredeti verzióhoz képest valahogy kevesebb miteszert szedett ki, pedig a tapasz bevágásai miatt jobban illeszkedik az orra. Még egy csomaggal van, de ha elfogy, nem fogom újravenni.

Avon Absolute színmegújító ajakrúzs

Plush Plum nevű árnyalatból volt mintám, az ajkaim színéhez nagyon hasonlított, így könnyű volt használni, a formulával viszont annyira nem vagyok elégedett, nem is tartós, így nem fogom megvenni a teljes méretet.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

10 ml-s mintám volt belőle, de mivel a kezemet kiszárította, nem fogom megvásárolni.

1 Likes