Elfogyott - minden, amit az utóbbi időben elhasználtál vagy fogyóban van

Jöhet minden: bőrápolási termékek, smink, parfüm… Kíváncsi vagyok :relaxed:

1 Likes

http://kremmania.hu/kremek/benton-aloe-bha-tonik-regi

Már nem tudom hányadik üveggel használom el, pedig sokáig elég. Nagyon gazdaságos darab, és a tökéletes tonik a bőrömnek. Annyira bevált, hogy nem is kísérletezek más termékkel. Ő az igazi:D

3 Likes

Múlt héten fogyasztottam el végre a Rimmel Match Perfection alapozóját. Még valamelyik Glamour napon vettem féláron, és most a végén már nagyon vártam, hogy elfogyjon. Egész nyáron ezt nyúztam.
Nemrég fogyott el a Maybelline Fit me korrektorom is, de nem vettem újra mert most a Revolution Conceal&Define korrektorát kezdtem használni, és nagyon tetszik.
Elfogyasztottam egy rúzst is, méghozzá a kedvencemet: MAC Faux. Nekem ő a tökéletes mindennapi rúzsom. Egyelőre nem vettem újra mert vannak itthon hasonló színek, meg a Brave árnyalatot vettem meg amikor a Douglasben 25% akció volt a rúzsokra.
Szintén a múlt héten fogyott el a La Roche Posay Toleriane Ultra fluid hidratálóm is. Nagyon szerettem, illatmentes, mindenmentes volt. Tényleg csak hidratált. Most The Ordinary hidratálóm van helyette mert szeretek kísérletezgetni.
Már csak egy-két használatra elég az EOS menta-vanília ajakápolóm, de már várom hogy kidobhassam, mert nagyon unom. Semmi extrát nem tud, Carmex sokkal jobb nála. Az viszont igaz rá, hogy lassan fogy, hosszú hónapok óta használom már minden este.
Elfogyasztottam pár napja egy mini MAC szempillaspirált is.

Nyáron találkoztam először a project pan fogalmával és akkor én is írtam egy listát, hogy mik azok a termékek amiket év végéig szeretnék elhasználni. Így van késztetésem arra, hogy rég megbontott dolgokat még azelőtt felhasználjam, hogy megromlanának.
Bronzosítóból is szinte minden nap az Urban Decayt használom és június óta már jó nagy lyukat sikerült csinálnom a pan aljára. Szerintem év végéig el is fogy, és jöhet a következő a felhalmozott darabokból. Sajnos szemhéjpalettáknál nem vagyok ilyen kitartó, szeretem váltogatni őket akár naponta is.

2 Likes

Egy dolog kimaradt. Nálam amiből a legtöbb fogy az a fényvédő. Nemrég használtam el a Cosrx Aloe Soothing Sun creamet és nagyon szerettem. Most egy A’pieu, Innisfree és egy japán van megbontva, ezeket használom attól függően, hogy épp milyen az idő.

2 Likes

Inspiráló a kommented, azt hiszem rám is férne a project pan :smile: Nálam is a szemhéjpúderek fogynak leglassabban, miközben mindig rájuk csábulok el az üzletekben :slight_smile:

1 Likes

Nekem is most fogyott el a sokadig üveg, számomra is ő az igazi tonik. :blush: Az újat is próbáltad már? Kicsit mások az összetevői.

1 Likes

Egy hete fogyott el a Rimmel Match Perfection ecsetes korrektor, amit nagyon szeretek, már megvettem belőle a következőt, de azt még nem bontottam fel, mert közben rendeltem egy Nabla Close-up korrektort is, és most azt használom.

Egyébként nekem megvan az a hülye szokásom (és erre most döbbentem rá), hogy ha valamit kedvelek, és nincs még helyette megvéve ugyanaz a darab, akkor a végét nem használom el, hanem tartogatom.
Így pl. a Pure Eve parfümömben kb. két alkalomra elegendő mennyiség van már 2 hónapja. Csak “úgy” nem akarom magamra fújni, mert mi van, ha egyszer kellene, és nincs? De mivel horror ára van (50ml 34ezer), még nem vettem meg az utánpótlást belőle.
De van még más ilyen termékem is…
Asszem nekem is kéne egy project pan… :smile:

1 Likes

Próbáltam igen, de én semmi különbséget nem vettem észre. Te tapasztaltál bármi változást?

1 Likes

A napokban fogyott el a Clinique Facial Soap Oily Skin változata (fiamnál szintén, majdnem ugyanaznap fogyott el az övé is). Fogyóban van a MAC Fast Response szemkrém, a héten a végére érek és esélyes az újravétele. Ugyanazt a hatást adja, mint az ANR Eye, csak tubusos és fele annyiba kerül.
Kb. két éve határoztam el, hogy arcápolási termékekből addig nem vehetek újat, ameddig el nem fogy az előző a kifejezett termékből. Pl. nem vehetek addig új szemkrémet, amíg el nem fogyasztottam a régit. Most használom el az utolsó flakonokat, tégelyeket, több már nincs “raktáron”. De nagyon örülök, hogy sikerült véghezvinnem!

1 Likes

Még nem próbáltam, most készülök rendelni, azért is kérdeztem. :sweat_smile:
De akkor így nyugodtabb szívvel rendelem meg. :blush:

1 Likes

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én várom, hogy végre valami kiürüljön, mert lehet mazsolázni a hörcsög módra bespájzolt kincsek között.:gift:
Ami mostanában fogyott el nálam:

ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLEX II szérum - utód: Dior Capture R 60/80 Ultimate wrinkle restoring serum - sokkal jobb, mint az EL szérumja, pedig azt is nagyon szeretem

ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR LIGHT ALAPOZÓ - utód: Guerlain Tenue de Perfection - tavaszról fél üveg megmaradt, most jött el az ő ideje, szeretem a márka alapozóit, így szívesen elhasználom

BOTANICUS ARCKRÉM RÓZSA ILLÓOLAJJAL - életem talán leghígabb krémje volt, de szerettem - utód: CLINIQUE SUPERDEFENSE SPF20 DAILY DEFENSE MOISTURIZER - nem az első tégely, ami elfogy.

2 Likes

Mesélj a Diorról, nézegettem már néhányszor. ÉN az ANR-t is nagyon-nagyon szeretem, ha elfogy a mostani (ami kb. annyit ér, mintha vízzel kenegetném az arcom), ahhoz terveztem visszatérni.

Érzékelhetően hatásosabb, mint az EL szérumja. Szinte nem is kívánok utána már krémet használni, önmagában is elégnek tűnik. Eddig nagyon jól elvoltam az El-lel, de amíg az egy általános szérum, ez tényleg hozza azt, amire az érett bőrnek szüksége van. Hidratál, élettel telibb bőrképet ad, és még ragozhatnám. Nekem nagyon jól bevált.

Én még soha nem használtam el semmilyen kozmetikumot vagy sminkterméket, de még hajpakolást és testápolót sem :smiley: Csak a fogkrém-sampon-tusfürdő, ami fogyó eszköz.
De két hónapja megfogadtam, hogy addig nem vásárolok új terméket egy típusból (például hámlasztó), amíg végre el nem fogy, mert csak megveszem aztán kidobálom a cuccokat lejárat után úgy, hogy 3/4-ig tele vannak… Ó, nemrég kezdtem el termékeket árulni a KM-en keresztül is, amik nem váltak be, legalább nem rohadnak rám. :smiley:

Hát igen, nálam is elég sok termék ment a kukába, ezért is határoztam el, hogy megpróbálok adott terméktípusban egy-egy cuccra koncentrálni csak, amíg el nem fogy. Rájöttem, hogy nagyon jó érzés végre felhasználni és kidobni a megkezdett flakonokat és tubusokat :sweat_smile: A kis listámon meg kipipálom ami megvan. 2019-ben majd jobban rákapcsolok erre a pan projectre.

1 Likes

Nagyon nehéz megállni, hogy ne vegyek újakat… :smiley: de tartom magam! Az első termékemnek - egy arckrém - közelítem már az alját! Sajnos van még másik kettő, mielőtt újat vehetnék… pedig szeretnék :wink:

Már csak pár alkalomra elegendő mennyiség maradt a Bobbi Brown Hydrating Eye Cream-ből, és most is azt kell, hogy mondjam, hogy nem igazán éreztem, hogy ez egy drágább kategóriájú termék. Előnye, hogy viszonylag hamar felszívódik, de így a tégely aljára érve, semmilyen extrát nem tapasztaltam a használat során. Lehet, hogy velem van a baj, de ha jól emlékszem, még nem is fordult elő, hogy kétszer egymás után ugyanazt a szemkrémet vettem volna meg, mert annyira meggyőzött, amit használtam.

1 Likes

http://kremmania.hu/kremek/innisfree-the-green-tea-seed-serum Pár alkalom és elhasználom. Szerettem, jó kis szérum. Könnyed állagú és kellemes viselet. Szépen passzolt a nyári napi rutinomba. Lehet visszatérek még majd hozzá, de most más rendeltem helyette kíváncsiságból: http://kremmania.hu/kremek/purito-centella-green-level-buffet-serum

1 Likes

Nálam a testápolók fogynak nehezen. Többnyire megunom az illatát az aktuálisnak, veszek vagy előveszek másikat, az első meg rám romlik. Most, hogy itt ez az inspiráló téma, jobban figyelek erre. Amit nagyon unok, az megy a talpamra és térdig a lábaimra, hogy ne érezzem az illatát :smiley: Egy ilyen túl mű illatú, ajándékba kapott cucc épp tegnap este fújt ki, szerencsére. Boldogan dobtam a szelektív gyűjtőbe a csomagolását. Van még 2 bontott és vettem nemrég kókuszolajat is. Egy darabig tilos újabb testápolóra beruháznom.
1-2 alkalom és végére jutok a Cosrx Aha hámlasztó folyadékának-van utánpótlás, ugyanaz.
Arcápoló holmit sem vehetek, mert sokféle van bontva, bár az egyik The Ordinary 2%-os gran. retinoid erősen fogyóban, de persze van ennek is utódja, csak az az 5%-os.
Ajakápolóból is kinyírok egyet pár nap múlva, ezt is untam már. Van helyette 4 másféle.
Van még egy feladat: elhasználni egy utálatos kézkrémet az ekcéma-szezon előtt. Ez egy erősen illatos darab, egy L’Occitane-os. Vékony a textúrája, de irritál az illatanyaga. Szerencsére pár alakalom után ennek is harangoznak.
Sminkből semmit nem használtam el mostanában. Ahogy elnézem másképp nem is fog, csak ha kidobom, eladom, elajándékozom ezeket. :stuck_out_tongue:

1 Likes

Hogy megragadjam a lényeget… Horror ár? Oh de hálás lenne a férjem ezért a mennyiség-ár kombóért.
Nálam Tom Ford Fucking Fabulousa a nagy szerelem, imádja az illatát rajtam, de mikor először megnézte mennyibe kerül azért kihordott lábon egy kisebb infarktust. :stuck_out_tongue_winking_eye: