Elfogyott - minden, amit az utóbbi időben elhasználtál vagy fogyóban van

Nem is láttam még ilyen illat kombinációval tusfürdőt. Biztos nagyon jó illata lehet. Kár, hogy limitált volt, szívesen lecsekkoltam volna.

Ezek fogytak el a napokban, mindkettőt szerettem:
http://kremmania.hu/kremek/isana-q10-anti-falten-lsf-30-nappali-krem

https://kremmania.hu/kremek/balea-enjoy-the-little-things-tusfurdo

Neked bevált ez az Isana arckrém? Használsz mellette másik fényvédőt? Nekem az a bajom vele, hogy kis mennyiségben nem rossz, de én úgy érzem, hogy nem tudok annyit felkenni belőle, mint amennyi a fényvédelemhez szükséges. Amikor megpróbáltam a megfelelő mennyiséget, alig akarta beszívni a bőröm.

Nem használtam mellette mást. Úgy szoktam, hogy először normál mennyiséget viszek fel, azt könnyű eldolgozni és utána még jó vastagon felkenem. Kombinált a bőröm, de beszívódik, viszont még egy óra múlva is csillog a fejem (tehát ha munkába indulás előtt lennék tuti nem ezt a terméket használnám) de tudok rá szépen sminkelni. Most nem veszem újra, mert van egy Innisfree The Minimum itthon ami egyébként is nagy kedvencem. Na meg az összetevői is barátságosabbak.

Értem. Nekem úgy néz ki a reggelem, hogy miután megcsináltam a fiúk uzsonnáját, megcsinálom az arcápolást. Aztán elvisszük őket suliba. Közel van az iskola, de háromszor kell úttesten átmenni, meg ugye Bence még elsős, úgyhogy én viszem a Bence táskáját, férj pedig a Vincéjét. Aztán hazajövök, smink és utána megyek dolgozni.
De arra pont nincs időm, hogy ilyen sokat várjak egy krém beszívódásával.

1 Likes

Nekem hamar beszívódik csak nem múlik el a csillogás a bőrömről.

Akkor szerencsés vagy!
Vagy csak nem az én bőrtipusomnak való a krém. :slight_smile:
Viszont amit két hete hoztam Londonból, a Simple fényvédős arcápolóját, azt nagyon szeretem. Koreai terméket sajnos még nem próbáltam, de amit igen, azok közül ez bizonyult a legjobbnak, pedig 30 faktorosból kétféle Paula’s Choice-t is elhasználtam. Érdekes, mert a sötétkék Resist tökéletesnek bizonyult 50 faktorosban, de azt én ősztől-tavaszig soknak érzem.

MISSHA PURE SOURCE GREEN TEA CELL SHEET MASK

20190126_105039.jpg

Pozitívumok:
az orr és száj kivágások jó helyen vannak, nem volt kényelmetlen az arcomon,
van benne anyag, de nem olyan sok, hogy olyan érzés, hogy nem tudod egyszerre mind felhasználni,
tényleg hidratál.

Negatívumok:
Az orcáimon éreztem egy kicsi csípő érzést,ami egy idő után elmúlt, de az előírt 15 perc után ismét visszatért, így érzékenyebb bőrre egyaltalán nem jó.
A hidratáló hatása nem volt tartós, másnap reggelre már alig érezni.

Újravenném? Nem.
Ez volt a 2. koreai maszk, amit próbáltam, ettől a márkától szerintem többet nem fogok vásárolni a magas alkohol tartalma miatt.
A Mizon rózsás maszkjában is van alkohol, de ott nem zavart annyira és a maszk hatása is tartósabb volt, igaz az összetevői is mások és más hatást ígér mint ez. De ehelyett vehettem volna inkább mégegy Mizont, hála az égnek, hogy csak egyet rendeltem belőle.

HOLIKA HOLIKA PURE ESSENCE MASK SHEET - LEMON

20190126_105014.jpg

Már kipróbáltam néhány koreai maszkot, de mindegyikben volt alkohol, így nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a márkát, 2 kivételével be is szereztem az összes fajtát.
Amikor felraktam bizsergést éreztem, de nem volt kellemetlen. Használok kémiai hámlasztót, ahhoz hasonló érzetet keltett.

Pro:
Meglepett, hogy tényleg mennyire egyszerű kinyitni a csomagolását.
Sok anyag van benne, akár két használatra is elég.
Sima és puha bőr használat után.
Tényleg hűsít, a többi maszkot inkább ezért nyáron fogom elhasználni.

Kontra:
A kivágások rendben voltak, de a szememhez túl közel és bele is ment az anyag, de szerencsére nem csípett.
A nyakamra is kentem a maradék szérumból és viszketni kezdett a bőröm. Szerencsére testápolózás után elmúlt.

Vegyesek az érzéseim, mert a korábban próbált márka rózsa kivonatos maszkja, ami tartalmaz alkoholt, valahogy jobb eredményt hozott mint ez.

Újravenném? Nem , remélem a többi jobb lesz, de akcióban nekem megérte kipróbálni.

HOLIKA HOLIKA PURE ESSENCE MASK SHEET - SHEA BUTTER

20190203_103858.jpg

Sokkal jobb mint a citromos, a kivágások elhelyezkedése is jobb, pl. nincs túl közel a szemhez (ami a citromosnál probléma volt).
Nem tudtam mire számítsak, hogy shea vajas, de nem volt rossz illata, inkább semleges.
Jól hidratál, másnap is éreztem a hatását.
Nekem az ilyen maszkok általában akkor kerülnek elő, amikor lusta/fáradt vagyok megcsinálni az esti rutinomat, ezért nem hiszem, hogy rendszeresítem, de nem kizárt, hogy újraveszem .

APIVITA EXPRESS BEAUTY FACE MASK - PRICKLY PEAR

20190126_104859.jpg

Egy patikai szépségcsomagban kaptam, így kedvezményesebben jutottam hozzá, mint a feltüntetett ár.
Még sosem hallottam erről a márkáról, és eléggé szárazzá vált a hideg idő miatt az arcom, így egyből ki is próbáltam.
Első alkalommal micellás vízzel áttöröltem az arcom és felkentem rá a maszkot.
Könnyű volt kinyitni a csomagot, fehér színű, kicsit zselés állagú krém. 10 percet fent hagytam, aztán elmentem zuhanyozni és akkor mostam le (a csomagolás azt írja, hogy törölje le a felesleget és utána mossa le az arcát, de én úgy voltam vele, minek pazaroljak erre vattát/kendőt, így csak lemostam).
Törölközés után sajnos semmit nem éreztem a hatásából.
A második felét inkább zuhanyzás után vittem fel és jóval több mint 10 percig fent hagytam. Így sem szívódott be teljesen de egy idő után olyan volt, mintha lehámlana az arcomról, így áttöröltem egy micellás vizes vattakoronggal.
Ez utóbbi verziónál már éreztem hidratáló hatást de pl. egy koreai maszk hatásától messze elmaradt.
Másnapra nem éreztem semmit a hatásából, ahhoz képest elég drága.
Irritációt nem okozott, pedig most a szokásosnál érzékenyebb a szemem is.

Újravenném? Nem.

YVES ROCHER PURE CALENDULA NAPPALI-ÉJSZAKAI REGENERÁLÓ KRÉM

20190202_150727.jpg

Sajnos valamelyik összetevője irritálja a bőrömet, ha az arcomon használom, így ez lett életem egyik legdrágább kézkrémje (oda tökéletes az állaga és nem irritál).

Újravenném? Nem.

ALVERDE AJAKÁPOLÓ CRANBERRY-KIRSCHE

20190130_072656.jpg

A cuki csomagolása miatt és amiatt vettem, hogy a körömvirágos verziójával nagyon elégedett voltam. Nem kellett volna, nagyon rossz szaga van. És a hidratálásban is elmarad a körömvirágostól. El fogom használni, de azért mégis pénzkidobásnak értékelem a körömvirágos verzióhoz képest.

Újravenném? Nem.

Yves Rocher Piros Alma Kézápoló Krém

20190109_153421.jpg

Mini kiszerelésben ajándékba kaptam a decemberi képeslappal.

Sajnos ebben hideg időben gyenge a hidratálása. Az illata azért finom, bár inkább mandulára hasonlt mint almára.

Egynek jó volt, a csomagolása aranyos.

Újravenném? Nem. Nálam a márka intenzíven hidratáló kézkrémje vált be, ahhoz képest ez sajnos pénzkidobás.

Balea Urea Kézkrém 30 ml

20190114_130251.jpg

Először a 30 ml kiszerelést vettem meg, hogy teszteljem, okoz-e valami irritációt, ekcémát a kezemen és hála Istennek, semmi ilyet nem tapasztaltam.
Az illata számomra kicsit émelyítő de szerencsére nem erős, elillan.
Sajnos 1 órán belül már semmit nem érzek a hatásából, pedig nem is mostam kezet.
Megvettem azért a teljes kiszerelést is, mert kézkrémből sosem lehet nálam elég tartalék.
Nekem ragacsos érzetet hagy a kezemen a használat után.
Nem rossz ez a krém, de sajnos nem is csodaszer.

ha anagyobb kiszerelés is elfogy, nem veszem újra.

NEUTROGENA NORWEGIAN FORMULA TÁPLÁLÓ KÉZKRÉM SARKI SZEDERREL

20190126_105604.jpg

Most többféle kézkrémet felváltva használok és úgy érzem az ápoló hatása is elég átlagos. Egynek elmegy, de a koncentrált krém a márkától sokkal jobban bevált. Ezt akciósan vettem.

Mivel szeretek új dolgokat kipróbálni, így nem venném újra.

NEUTROGENA SOFORT EINZIEHENDE FEUCHTIGKEITSCREME

20190202_150451.jpg
A Mülleres Neutrogena ajándékcsomagban találtam meg. Nagyon meglepődtem, mikor kézmosás után is éreztem a hidratáló hatását, ami azért nem tökéletes, az ujjaimon a nagyon száraz részekkel nem csinál semmit és a 24 órás hidratálás is erős túlzás.
Az ajándékcsomagoknak azért sikere volt itthon, de nem hiszem, hogy többször újravenném.

ALVERDE MAMAGLÜCK BIO LIGETSZÉPE TESTVAJ

20190126_105326.jpg

Nem vagyok kismama csak szerettem volna valami természetesebb összetevőkből álló krémet meg limitált kiadás, így landolt a kosaramban.
Nagyon meglepett, hogy a dobozban található másik két illattal ellentétben ennek nincs émelyítő illata, kicsit talán süteményre emlékeztet.

Lefekvés előtt krémeztem be vele a kezemet, de egyébként nem voltam elragadtatva a hidratálásától.

Újravenném? Nem. Zavar, hogy az Alverde termékeknél eléggé hulámzó minőséget tapasztalok, ezt a dobozt sem venném újra pont emiatt, de ettől függetlenül még fogok vásárolni tólük, ha a krémmániázók is megerősítik, hogy érdemes.

ALVERDE MAMAGLÜCK BIO EPER TESTVAJ

20190126_105307.jpg

Először használva émelyítő szaga van, viszont a kiszáradt kezemet pihe-puhává varázsolta. Ez utóbbi ellenére nem újravevős , főleg hogy limitált kiadás.

YVES ROCHER REPAIR LOTION

20190126_120417.jpg

Eleinte nagy kedvencem volt az az aloe verás és a zabtejes verzióhoz kpest, de később irritálni kezdte a kezemet illetve a felsőtesten használva abőrömet, és a pumpa sem ér le teljesen az aljára, emiatt nem fogom újravenni.

MANNA VULKÁNI KŐZETEN SZŰRT SHEA VAJ NARANCS ÉS YLANG-YLANG ILLATTAL

20190126_105435.jpg

Ajándékba kaptam rendeléshez. Tetszik az illat de a kubebás sokkal jobban. Hatása olyan mint a többi VKSZ sheavajnak,nincs füstös illata, kevés is elég belőle és hamar beszívódik, de kicsit nehézkes használni, hogy nedves bőrfelületen fejti ki leginkább a hatását, ami ingázás közben nem feltétlen biztosított. Kb fél-egy óráig marad meg az illat nálam, én leginkább kézre használom, így a kézmosás miatt is csökken, más bőrfelületen lehet jobban megmarad. Kipirosodott, kiszáradt orra is kiváló és nem is zavaró az illata.

Újravenném? Nem , az illata számomra nem az igazi, vagyis van ami sokkal jobban tetszik, illetve mintha irritálta volna a karomat, amikor ezzel krémeztem be.

VULKÁNI KŐZETEN SZŰRT SHEA VAJ RÓMAI KAMILLA ILLATTAL

20190126_105504.jpg

Bármennyire is tetszett elsőre,azt tapasztaltam, hogy nagyobb testfelületen nehéz elkenni, valamint a kubeba illatú verziójának megváltozott az illata, nem igazán tudok úgy használni egy terméket, hogy félnem kell, hogy ha rosszul tárolom, akkor megváltozik az illata, ezzel szerencsére ez nem történt meg, és értem én, hogy természetes összetevők miatt nem olyan stabil a termék, de akkor is, a rohanó világban nincs időm erre.
Sajnos ezek miatt nem fogom újravenni egyáltalán, inkább a sima shea vajat, akkor is ha az nem olyan illatos.

BORZA KÖRÖMVIRÁGOS KAMILLÁS KÉZ ÉS TESTÁPOLÓ SHEAVAJJAL

20190126_105535.jpg

Ki akartam próbálni a közismert szappan manufaktúra termékein kívül más testápolót is. Eleinte zavart az illata, de sokkal könnyebben kenhető, mint a csak sheavajat tartalmazó krém. Ami nem szimpatikus, hogy kis szemcséket érzek, amikor elsimítom a bőrömön.

Sajnos annyira karcolja valami a bőrömet, amikor ezt használom, hogy nem szívesen nyúlok utána, pedig annyira szépek az összetevői és nem is kell melengetni, hogy kenhető állaga legyen.
A kutyának túlságosan tetszik az illata, így a nagyrészét ő nyalogatta le a lábamról. Legalább tudom, hogy baja nem lesz tőle.

Nem fogom újravenni .

JETTE JOOP JETTE

20190201_131310.jpg

Ajándékba kaptam a 75 miliset, az előző tulajdonosa is használta már azért. Magamtól sosem vettem volna meg, viszont nagyon megkedveltem, ilyen őszi-téli időszakban kell egy erőteljesebb illat. Rajta maradt a doboz alján az ára és annyiért tuti nem venném meg.
Viszont kellemes meglepetés volt, hogy EDT-hez képest elég tartós az illata. Nyakamon hajmosáskor szoktam érezni 2 nappal azután is hogy befújtam magam.

Nem fogom újravenni .

ALVERDE BIO MENTA ÉS BIO BERGAMOTT FOLYÉKONY SZAPPAN UTÁNTÖLTŐ

Nem szárít annyira, mint a levendulás. A bergamott dominál, én jobban örülnék, ha csak mentás lenne, nem tetszik ez az illatkombináció. Kicsit szárítja a kezet alkohol tartalma miatt, amit akkor nem figyeltem, mikor megvásároltam. Nem veszem újra.

SENSODYNE PRONAMEL FOGKRÉM

20190127_103645.jpg

A saveróziótól véd, viszont a hidegre való érzékenységre nem vát be,a leheletem sem lett tőle frisebb. A Colgate fogkrémjei nekem jobban beváltak, ezért sajnos nem úgy tűnik, hogy újra venném .

JIMJAMS BEAUTY PÓRUSTISZTÍTÓ TAPASZ - EPRES

20190127_103704.jpg

Már nem volt a “hagyományos” verzió és mivel az bevált, gondoltam ezzel sem lőhetek mellé. Hát pedig de.
Az ég világon semmit sem szedett ki, amikor az államon használtam.

A többi tapaszt az orromon használtam el. Kiszedett néhány cuccot az orrom tövéből, azért ennél többre számítottam. Pedig ennek több bevágás van a szélén mint az eredeti verziónál, és a zuhanyzást követően raktam fel, mint az eredetit is, ami működött szépen, de ez valahogy nagyon nem.

Nem veszem újra.

6 Likes

Ez a spirál nem fogyott el teljesen, de kb. 9-10. hónapos (mèg a tavaszi Glamour napokon vettem) így inkább megváltam tőle. Nem vennèm újra, nekem nem csinált semmi extrát a szempilláimmal.
https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-miss-baby-roll-mega-volume-szempillaspiral

Ez a tusfürdő fogyott el, de már újra is vettem mert nagyon szeretem az illatát
https://kremmania.hu/kremek/balea-do-what-you-love-tusfurdo

1 Likes

Januárban elfogytak:
Rexona Orchid Fresh tusfürdő - Szerettem az illatát, de amúgy semmi extra, szóval nem veszem újra.
TO NMF - Nagyon szeretem, újra meg is rendeltem.
Bales Sensitive alumíniummentes deospray - Alig vártam, hogy elfogyjon, nem vált be. Fel is hagytam az alumíniummentes dezodorokkal való kísérletezéssel.
Dontodent Black Shine fogkrém - Nem habzott és nem tisztított eléggé, sokkal jobb a Himalaya Herbals fogkrémem, maradok annál.

2 Likes

Elfogyott a Cerave arclemosóm, egyszerűen imádom, megtaláltam a tökéleteset, természetesen újraveszem és szerintem egészen addig fogom ezt használni, amíg gyártják (ritka, ha ilyet mondok valamire). Kíméletes, egyszerű, krémes, nem habzó arclemosó.

4 Likes

http://kremmania.hu/kremek/uriage-isofill-ranctalanito-szemkornyek-apolo-krem rendelés mellé kaptam ajándékba, elfogyott, nem fogom újravenni, több szót nem is érdemel.
http://kremmania.hu/kremek/mossa-c-vitamin-es-antioxidans-tonik elfogyott, nem fogom újravenni, eddig nem okozott gondot az alkohol, de igyekszem magam távol tartani mostantól ettől az összetevőtől.

Én egyetlenegy termékkel vagyok így, az a Garnier micellás lemosója érzékeny bőrre. Pedig van akinek nem válik be, de én még nem találtam jobbat. Sok olajos lemosót is kívánságlistára tettem, hogy majd beindul a double cleansing, de kupon-napokon mindig újra megvettem több flakon Garniert. :grinning:

1 Likes

Érdekes, mert nekem pl a garnier termékek egyáltalán nem váltak be. Na ezért is érdemes az embernek több dolgot kipróbálnia, mire megtalálja a tökéleteset. :smiley:

2 Likes

Elfogyott ez a krémdezodor. Nagyon szeretem, többször újra vettem már, leginkább nyáron szoktam használni.
http://kremmania.hu/kremek/rexona-maximum-protection-stress-control-izzadasgatlo

Ezt a habfürdőt is másodszor vettem újra, nagyon kevés is elég és hatalmas habot csinál. Kellemes levendulás az illata, szeretek elmerülni benne ha az időm engedi.
https://kremmania.hu/kremek/balea-krauterbad-lavendel

Ezt a spirált kiselejteztem. Használtam, szerettem, volt is még benne festék, viszont már nagyon csomósította a pilláimat, nem volt szép vele a végeredmény. Elmúlt fél éves, így repült a kukába.
https://kremmania.hu/kremek/essence-the-false-lashes-szempillaspiral-extreme-volume-curl

Elfogyott a fényvédős arckrémem: https://kremmania.hu/kremek/isana-q10-anti-falten-lsf15-nappali-krem
Szuper darab, olcsó is. Sokáig azt hittem, csak egyféle létezik belőle, de mint kiderült, van SPF15 és SPF30 változat is (teljesen ugyanolyan a csomagolás, kivéve a miniatűr LSF15 ill. LSF30 feliratot). Szóval már be is szereztem az erősebb fényvédőset.

1 Likes

Ma ki is próbáltam az SPF30 verziót, de nem nyerte el a tetszésem. Sajnos extrém zsírosan fénylik az arcomon, nagyon naptejszerű. Inkább visszatérek az SPF15-höz, mert az is elegendő fényvédelmet nyújt, de sokkal könnyedebb a formula. Ezt mindenképp meg akartam osztani.

3 Likes

Balea Med Sensitive testápoló: elég folyós, ám nehezen beszívódó állaga volt, örültem, hogy végre elfogyott.
https://kremmania.hu/kremek/balea-bodybalsam-sensitive
Yamuna maracujás kézkrém: szeretem a márka kézkrémeit, bár a hidegben kevés volt. A sokadikat fogyasztottam el.
https://kremmania.hu/kremek/yamuna-edes-maracuja-kezkrem
Phi Pihe-Puha kézkrém: ő a téli darabom, a második tubust használtam el. Isteni illata van, jól hidratál, bár a hüvelykujjam körömágya még vele is száraz volt egy kicsit.
Hm, furcsa, nem találom feltöltve…

1 Likes

találtam egy egészen érdekes illatú tusfürdőt, ami ha csak nyomokban is, de emlékeztet az Isana Wild Rebelre: Fa férfi tusfürdő. sajnos jóval gyengébb az illata, és van benne valami más illatjegy is, amit nem igazán tudok hova tenni, de azért közelebb áll az áhított illathoz, mint a szantálfás Fa Dark Passion.

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/rinse-off-foaming-cleanser
A végére értem ennek a lemosónak és nagyon szerettem. Nem 10, hanem “csak” 8 hónapig volt elég, de szerintem ez is nagyon jó. Alaposan tisztít, kifejezetten szerettem a krémes-habos formulát. Nem egy kedves, gyengéd angyali érintés, igen erős tisztító, de én az ilyeneket szeretem. Biztosan fogok még venni.

1 Likes